Çatılardaki Su Yalıtımı

'Dekorasyon' forumunda DeMSaL tarafından 30 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Çatılardaki Su Yalıtımı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çatılardaki Su Yalıtımı - Çatılardaki Su Yalıtımı Nedir - Çatılardaki Su Yalıtımı Çözümü  Dünyanın önemli kiremit ve çatı sistemleri üreticilerinden Braas; çatı sistemlerine yeni çözümler üretmeye devam ediyor. “Su Yalıtımı Geçiş Aparatı” detay çözümü ile çatıların olumsuz hava koşullarına karşı direnci artırılarak, su sızdırmalarına karşı maksimum direnç sağlanıyor.

  Yağışlara bağlı olumsuz hava koşulları çatılara en çok zarar veren dış faktörlerden birisi. Bu nedenle çatı sistemlerinin dayanıklılığını uzun süreli olarak korumak için su yalıtımı uygulamaları büyük önem taşıyor. Doğru su yalıtımı uygulamaları ile çatı üst yapısının yanı sıra çatının altındaki kısımların da suyun ve rutubetin zararlarından korunması sağlanıyor.

  [​IMG]

  Braas Çatı Sistemleri su yalıtımına yönelik olarak geliştirdiği çözümlere bir yenisini daha ekledi. Firmanın mevcut ürün gamında; düşük eğimli çatılardan, aşırı rüzgar alan çatılara kadar farklı amaçlara yönelik su yalıtımı ve su yalıtımı detay çözümleri bulunuyordu. Ürün gamına son eklenen “Su yalıtımı geçiş aparatı” ile çatı düzlemi üzerinde su yalıtımının düzgün bir şekilde izole edilmesi sağlanıyor. 12,5 cm çapında dairesel geçiş alanı imkanı veren aparatın klipsli kenarları, su yalıtımını sıkıca kavrayarak, olası su sızdırma problemlerini ortadan kaldırılıyor. Anten çıkışlarından, havalandırma bacalarına ve solar sistemlere kadar geniş bir kullanım alanı olan su yalıtımı geçiş aparatı, tüm çatılarda tamamlayıcı bir detay çözümü olarak önem taşıyor.

  [​IMG]

  Braas Çatı Sistemleri hakkında

  Merkezi Almanya’da bulunan dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticisi Monier Grup, 4 kıtada, 46 ülkede 150’den fazla üretim tesisi ve 11.155 çalışanı ile sektöründe pazar lideri olarak faaliyet gösteriyor.

  Türkiye’de Braas markası ile 1998’den beri üretim gerçekleştiren firmanın 36.000 m2 alan üzerine kurulu Gebze tesisleri; tam otomasyonlu uygulama teknolojisi ile dünyanın en büyük kiremit üretim fabrikalarından biri olma özelliğine sahip.

  Tasarım ürünleri ile yepyeni bir çatı sistemi anlayışını hayata geçiren Braas; geniş ürün yelpazesinin yanı sıra danışmanlık ve mühendislik hizmetlerini de en yüksek kalite ile müşterilerine sunuyor
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Çatılardaki Yalıtımı Forum Tarih
Ses yalıtımı için yapılanlar Konu Dışı Başlıklar 21 Ocak 2017
Isı yalıtımıyla ilgili slogan örnekleri Güzel Sözler-Mesajlar 10 Mayıs 2014
Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler ve Özellikleri Nelerdir Diğer Mesleki Bilgiler 22 Ocak 2014
Gürültü nedir,nasıl ölçülür? - Gürültü yalıtımı ne demektir? Konu Dışı Başlıklar 25 Ocak 2013
Ses Yalıtımı Nedir - Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır? Konu Dışı Başlıklar 21 Ekim 2012

Bu Sayfayı Paylaş