Çarşı karıştı

'Beşiktaş' forumunda Dine tarafından 15 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Çarşı karıştı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [SIZE=+0][/SIZE]Çarşı karıştı


  [SIZE=+0][/SIZE]Sabah saatlerinde Çarşı Grubu'nun internet sitesinde, “Takıma destek verilecek” mesajı yayınlandı. Ancak bu çağrı ortalığı karıştırdı, katılımcıların büyük çoğunluğu foruma veda etti, “Sonuna kadar protesto” denildi.
  [​IMG]
  Denizlispor karşılaşmasında, İnönü Stadı’ndaki büyük protesto Beşiktaş’ta taşları yerinden oynattı. Siyah-Beyazlılar’ın dünyaca ünlü taraftar grubu Çarşı’da büyük bir fikir ayrılığı yaşandığı ortaya çıktı. Dün sabah saatlerinde, Çarşı’nın internet sitesi www.forzabesiktas.com’da bir çağrı yayınlandı. Açıklamada, “Artık takıma dönüyoruz” başlığı kullanıldı ve “Bizlerin hikayesini yazmak, başkalarının harcı değildir ve asla olmayacaktır. Beşiktaşlılar olarak nasıl ki tribün birliğimizin göstermiş olduğu olgunlukla hareket ederek bugüne kadar tribünlerde yer almışsak, yarın da aynı olgunluk ve inançla omuz omuza vererek Beşiktaşımızla birlikte olacağız” denildi.
  ‘Kendine de karşı...’
  Ancak bu açıklama, forumda inanılmaz bir tepkiye yol açtı... Demirören’in görevden ayrılmasını isteyen topluluk, kesinlikle protestoya devam edeceğini açıkladı ve forumdan da ayrıldıklarını dile getirdi. Ayrıca bir ‘Elveda’ konusu da açıldı ve birçok taraftar foruma veda ettiğini dile getirdi, Çarşı’ya veda etti. Forumun girişinde yer alan, “Çarşı kendine de karşı” yazısı dikkatlerden kaçmadı. Büyük bir ihtimalle, İnönü Stadı’ndaki Kasımpaşa karşılaşmasında kapalı üst boş bırakılacak ve protestolar devam edecek.

  Kaynak:Fanatik
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Çarşı karıştı Forum Tarih
Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz İle İlgili Kompozisyon Örneği Makaleler-Denemeler 9 Aralık 2013
Evdeki Hesap Çarşıya Uymaz Konulu Kompozisyon Örneği Makaleler-Denemeler 3 Mart 2012
Beşiktaş Çarşı Marşları Beşiktaş 27 Şubat 2012
Çarşıya Vardım Erikten Aldım Türküsü Notaları Müzik Türleri ve Enstrümanları 25 Ocak 2012
Çarşılardan üç Mum Aldım Yakmaya Türküsü Notaları Müzik Türleri ve Enstrümanları 25 Ocak 2012

Bu Sayfayı Paylaş