Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Okulu Araklı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Okulu Araklı Trabzon konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Araklı Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim - Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Hakkında - Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Tanıtımı - Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Reşim Bilgileri - Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Resimleri  Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Okulu Trabzon Araklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

  Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: TRABZON / ARAKLI
  Adı: ÇAMLIKTEPE GÜLBEKLİ İLKÖĞRETİM OKULU
  Adresi: Çamlik Tepe Köyü Gülbekli Mahallesi
  Telefon Numarası: 4627246179

  OKULUN MİSYONU:

  Tüm çalışanlarla birlikte Türk Milli Eğitiminin temel amaç ve ilkeleri ile evrensel değer ve olayların farkında olan vatan ve millet sevgisiyle dolu bireyler yetiştirmelerini sağlamaktır.

  OKULUN VİZYONU:

  Bütün okul öğrencilerini olumlu öğrenme kültürü oluşması için teşvik edeceğiz,bilgi ve başarıyı destekleyeceğiz ve hür düşünebilen , yorumlayabilen bireyler oluşmasını teşvik edeceğiz,her öğrencinin bireysel ve kişisel gelişimine odaklanacağız, öğrencileri sorumluluk bilincine sahip çıkan ve bu değeri yükseltmeye çalışan bireyler olarak yetiştireceğiz,teşebbüs kabiliyeti gelişmiş ve paylaşıma açık bireyler olarak yetiştireceğiz ve geçmişini bilen yorumlayan bu gün ve gelecekle bağlantısını kurup sentez yapabilen ve değerlere sahip öğrenciler yetiştireceğiz.


  webrehberi.biz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Çamlıktepe Gülbekli İlköğretim Forum Tarih
Çamlıktepe Köyü Hakkında Bilgi Araklı Trabzon Trabzon Tanıtımı 17 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş