Çakıcı fizik tedaviye getirildi

'Yurt İçi Haberler' forumunda KaRDeLeN tarafından 18 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Çakıcı fizik tedaviye getirildi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Cezaevi aracıyla geniş güvenlik önlemleri altında hastaneye götürülen Çakıcı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Servisi'ne alındı. Bu sırada basın mensuplarının görüntü alamaması için cezaevi aracı polikliniğin kapısına yanaştırıldı.

  Sırt ve ayağındaki ağrı şikayeti nedeniyle 13 Şubattan bu yana fizik tedavi ve rehabilitasyon gören Çakıcı, servisteki yaklaşık yarım saatlik seansın ardından geniş güvenlik önlemleri altında cezaevi aracıyla hükümlü bulunduğu Kocaeli F Tipi 1 Nolu Yüksek Güvenlikli Cezaevi'ne götürüldü.

  Karagümrük Spor Kulübü Lokali baskını nedeniyle 14 yıl 9 ay 20 gün, Tevfik Nurullah Ağansoy'un Bebek'te öldürülmesiyle ilgili olarak da 18 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan Alaattin Çakıcı, sağlık sorunları nedeniyle Tekirdağ F Tipi Cezaevi'nden geçen yıl Kocaeli F Tipi Cezaevi'ne nakledilmişti.

  Çakıcı, kronik kalp damar problemi yaşaması, damarlarından birinin tıkalı olması, karaciğerindeki kist, göğüs ve fıtıktan kaynaklı boyun ağrıları nedeniyle daha önce de hastaneye kaldırılmıştı.

  Çakıcı, son olarak 14 Ocak 2009'da göğüs ve sırt ağrısı şikayetinin detaylı incelenmesi amacıyla Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmişti.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Çakıcı fizik tedaviye Forum Tarih
Çakıcı'nın cezasında indirim Haber Arşivi & Gündem 10 Ekim 2008
Sağlığımızın geliştirilmesi ve korunmasına katkı sağlayan fiziksel aktiviteler kısaca Sağlık Merkezi 7 Aralık 2016
İnsanların kişisel ve fiziksel özellikleri nelerdir kısaca örnekler Eğitim Bilgileri 6 Aralık 2016
Nüfus yoğunluğunu etkileyen fiziki faktörler kısaca Sorular ve Cevaplar 30 Kasım 2016
Fiziksel tortul kayaçlar nasıl bir yapıya sahip kısaca Doğa ve Bitkiler 11 Ekim 2014

Bu Sayfayı Paylaş