Zuhal Topal'ın çıldırdığı an

'Magazin Haberleri' forumunda Dine tarafından 24 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Zuhal Topal'ın çıldırdığı an konusu Bugün Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programında gergin anlar yaşandı.

[SIZE=+0][/SIZE][​IMG]
    Programa evlenmek istediğini belirterek başvuran Tenzile Hanımın imam nikahlı bir eşinin olduğu ortaya çıktı. Stüdyoyu gelen Tenzile Hanımın imam nikahlı eşi Mehmet Beyin de resmi nikahlı bir eşinin olduğu anlaşıldı.
    Stüdyoda oldukça sinirli olduğu gözlenen Mehmet Bey, "Tenzile'nin buraya çıkmaya ihtiyacı yoktu. Hatta biz onunla 13 gün önce de görüştük. Biz kendisiyle konuştuk. Beni beğenmiyorsan, hoşlanmıyorsan ayrılabiliriz dedim. Ancak 'Ben seni çok seviyorum, ayrılmam.' dedi. Ben resmi nikahlı karımdan da boşanacaktım. Beni üç sefer boşanmaktan vazgeçirdi. Kalbim bırak diyor beynim devam et diyor. Kalbime söz geçiremiyorum." dedi.
    Mehmet Bey ile birlikte stüdyoya gelen resmi nikahlı karısı Hatice Hanım ise; "Mehmet, sen benim yazımı kışa çevirdin. Sen bu kadınla devam etmek istiyor musun?" dedi. Hatice Hanımın sorusuna karşılık "Evet, Tenzile'yle devam etmek istiyorum." cevabını verince o zaman "Sen yoluna ben yoluma. Sen Tenzile'ne devam et. Ama hiç önemli değil. Tenzile yine durmayacak seninle. Dünyanın malı da senin olsa o durmaz seninle. Tenzile seni sevseydi buraya çıkmazdı. Bunu bize yapmayacaktın Tenzile. Yazıklar olsun, sen gerçekten bize saygısızlık yaptın." dedi.
    STÜDYOYA BIÇAKLA GELDİ
    Hatice Hanım, kocası Mehmet Beyin stüdyoya bıçakla gelediğini söyleyince Tenzile Hanım; "Mehmet zaten beni sürekli dövüp sövüyor. Hakaret ediyor. Ben yeni bir hayat kurmak istiyorum. Beni de bir sahip çıkan olsun istiyorum. Bu arada Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunuyorum. Hayatım tehlikede. Ve Mehmet'in yapacaklarından çok korkuyorum." dedi.
    HERKESE REZİL OLDUNUZ
    Program sunucusu Zuhal Topal, stüdyoda yaşanan şoktan sonra programı toparlamaya çalıştı. Evlenmek isteyen Tenzile Hanıma; "Keşke durumunuzdan bana bahsetseydiniz. Mehmet Bey ben onun kocasıyım deyince stüdyoya aldık. Keşke biraz anlatsaydınız böyle herkese rezil rüsva olmazdınız." dedi.
    Mehmet Bey'e dönerek ise; "Yazık kulaklarıma inanamıyorum. Herkese yazık. Burada 33 yıllık evlilik çöküyor. Bu nasıl ahlaki bir durumdur? Nasıl bir şeydir bu ya? Dini istismar ediyorsunuz. Bütün kadınları da kullanmaya devam edeceksiniz biliyorum. Resmi nikahınızı yapın ondan sonra dini nikah yapın." dedi.

Hürriyet

Bu Sayfayı Paylaş