Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu.

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 14 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu. konusu Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu iletişim - Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarihçe - meslek yüksek okulları - ahmet erdoğan myo

Tarihçe

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu 1992-1993 Eğitim-Öğretim yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesine bağlı olarak eğitim ve öğretime başlamıştır.

1992-1993 yılında Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı, 2000-2001 yılında Tıbbi Laboratuvar Programı,2007-2008 yılında Anestezi teknikerliği programlarında eğitim ve öğretime başlamıştır.2008-2009 yılında Radyoloji Teknikerliği Programı ile eğitim ve öğretime başlamıştır.

Yüksekokulumuz,Üniversite kampüsünün dışında, sağlık müdürlüğünden üniversitemize devredilen binada Sağlık Yüksek Okulu ile birlikte eğitim-öğretime devam etmektedir.

2009-20010 yılında Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Kampüsünde Zonguldak iş adamlarından Ahmet ERDOĞAN tarafından hibe usulü ile yaptırılan yeni binamızda eğitim-öğretime başlayacaktır.

Programlar

* Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

* Yaşlı Bakımı Programı

* Ameliyathane Hizmetleri

* Paramedik

* Saç Bakımı Ve Güzellik Hizmetleri

* Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

* Tıbbi Dokümantasyon Ve Sekreterlik

* Anestezi

İletişim

Santral: 0 372 261 20 01

Belgegeçer/Faks: 0 372 261 33 81