Ziya Gökalp Anaokulu İstanbul

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ziya Gökalp Anaokulu İstanbul konusu Ziya Gökalp Anaokulu Hakkında - Ziya Gökalp Anaokulu Tanıtım - Ziya Gökalp Anaokulu Resimleri - Ziya Gökalp Anaokulu İletişim Bilgileri

Ziya Gökalp Anaokulu İstanbul Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ziya Gökalp Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ziya Gökalp Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ziya Gökalp Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ZİYA GÖKALP ANAOKULU

Adresi: MERKEZ MAHALLESİ MAHMUTBEYCADDESİ NO:65 HALKALI/K.ÇEKMECE/İST.

Telefon Numarası: 2125489791

Faks Numarası: 2125489791

Web Adresi:
    Ziya Gökalp Anaokulu

Sınıflarda televizyon , vcd , müzik seti , kasetçalar , gelişimlerine uygun oyuncaklar , masa sandalye , dolap , okula hazırlık sıraları , panolar , mevsim şeritleri , çeşitli ilgi köşeleri küçük gruplara ait sözcükler ve çocukların kişisel dolapları bulunmaktadır.

Okulumuzdaki etkinlikler , drama etkinlikleri , bilgisayar , tepegözle eğitim çalışmaları , proje çalışmaları , satranç dersi , resim çalışmaları , öğretmenleri tarafından paylaşılarak öğretilmektedir.

Soysal etkinliklerimizi , tiyatro , sinema , kukla gösterileri , animasyon gösterileri , velilerle konferanslar , çocukları tanımaya yönelik anketler düzenlemek , okula doktor getirilerek çocukların sağlık kontrolleri düzenli olarak yaptırılmaktadır. Gezi ve gözlem çalışmalarına yer verilmektedir.

Ziya Gökalp Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş