Zeliha Seymen İlköğretim Okulu Konya Karatay

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 12 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Zeliha Seymen İlköğretim Okulu Konya Karatay konusu Zelıha Seymen İlköğretim Okulu Hakkında - Zelıha Seymen İlköğretim Okulu Tanıtım - Zelıha Seymenİlköğretim Okulu Resimleri - Zelıha Seymen İlköğretim Okulu İletişim

Zelıha Seymen İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Zelıha Seymen İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Zelıha Seymen İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Zelıha Seymen İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Zelıha Seymen İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Zeliha Seymen İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 05/03/1991 tarihinde Eğitim-Öğretime açılmıştır.İsminden de anlaşılacağı üzere Zeliha Seymen hanımın hayırsever duyguları ile bağışladığı 10.000 m2 alan üzerine,7 derslikli ve tek katlı olarak inşa edilmiştir.Zeliha hanım okulumuzun yapımına da, 45 milyon lira maddi yardım yapmıştır. Rahmetli Zeliha Seymen Hanım, ALLAH bana okulun açılışını nasip ederse, 40.000 m2 lik arsamı da okula bağışlayacağım demesine rağmen bu dileği gerçekleşmemiş ve 1990 yılında 78 yaşında Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Aynı zaman da kendisi, okul yapındaki katkılarından dolayı zamanın Cumhurbaşkanı Sn. Kenan EVREN tarafından verilen şükran belgesi ile onurlandırılmıştır. Okulumuz halen, 14 öğretmen ve 315 öğrencisi ile Eğitim-Öğretime devam etmektedir.

Zeliha Seymen İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ZELIHA SEYMEN İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: FETİH MH. ASLANLIKIŞLA CD. NO:86 KARATAY
    Telefon Numarası: 3323550841
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    zelihaseymenioo@gmail.com
    Web Adresi: - http://zelihaseymen.meb.k12.tr

Zeliha Seymen İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız