Zeki Altındağ İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 16 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Zeki Altındağ İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu Zeki Altındağ İlköğretim Okulu Hakkında - Zeki Altındağ İlköğretim Okulu Tanıtım - Zeki Altındağ İlköğretim Okulu Resimleri - Zeki Altındağ İlköğretim Okulu İletişim

Zeki Altındağ İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Zeki Altındağ İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Zeki Altındağ İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Zeki Altındağ İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Zeki Altındağ İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Zeki Altındağ İlköğretim Okulu Tarihçesi:

: Okulumuzun adı, Selçuklu Zeki Altındağ İlköğretim Okuludur.Adını okulumuzu yaptıran hayırsever işadamı Zeki Altındağdan almıştır.Okulumuz Sancak Mahallesi Gülşehir Yapı Kooperatifi arsası iken Selçuklu Belediyesine 18.maddeden dolayı geçmiş olup arsası okul yapımı karşılığında Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne hibe edilmiştir.

Okulumuzun bahçesi 8265 m2.dir. Bahçesinde basketbol sahası, futbol sahası ve voleybol sahası bulunmaktadır. Okulumuzun binasında bilişim teknoloji sınıfı, görsel sanat sınıfı, teknoloji tasarım sınıfı, anasınıfı, çok amaçlı salon, BEP odası, öğretmenler odası,3 adet idari oda, fen laboratuarı ve öğretmenler odası mevcuttur. Okulumuzda 1650 öğrenci eğitim öğretim görmektedir.65 öğretmen,3 müdür yardımcısı ve 1 müdür başyardımcısı bulunmaktadır. Okulumuz karkas binadır. Üç katlıdır. İkili öğretim yapılmaktadır

Zeki Altındağ İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ZEKİ ALTINDAĞ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Sancak Mah. Istanbul Yolu Gül Sok. No:1
    Telefon Numarası: 3322610800
    Faks Numarası: 3322610800
    E-mail Adresi:
    zekialtindagioo@gmail.com
    Web Adresi: -

Zeki Altındağ İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -
    www.meb.gov.tr