Zübeyde Hanım Anaokulu Pazar Rize

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Zübeyde Hanım Anaokulu Pazar Rize konusu Pazar Zübeyde Hanım Anaokulu Hakkında - Zübeyde Hanım Anaokulu Tanıtımı - Zübeyde Hanım Anaokulu Erişim Bilgileri - Zübeyde Hanım Anaokulu Resimleri

Zübeyde Hanım Anaokulu Rize Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Zübeyde Hanım Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU

Adresi: KİRAZLIK MAHALLESİ KIZ MESLEK LİSESİ KARŞISI ASKERLİK ŞUBESİ YANI PAZAR/RİZE

Telefon Numarası: 4646122617

TARİHÇESİ

Okulumuz Milli eğitim bakanlığına bağlı arsada üç katlı bina olarak yapılmıştır. Eğitim öğretime 1 Eylül 1999 yılında başlamıştır. Okulumuz 2007- 2008 Eğitim öğretim yılına kadar iki kat olarak hizmet vermekte iken İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Kaymakamlık binasındaki yerlerine taşınmasıyla üç kat olarak hizmet vermektedir. Okulumuz İlçe merkezinde yer almaktadır ve ulaşım sorunu bulunmamaktadır.

OKUL PERSONELİ

Eğitim kadromuzda biri Müdür Vekili olmak üzere 4 kadrolu okulöncesi öğretmeni ve 2 ücretli öğretmen yer almaktadır. Okul imkânlarıyla çalıştırılan iki yardımcı personel bulunmaktadır.

SINIFLAR VE ŞUBE SAYILARI:

Okulumuza 5- 6 yaş grubu öğrenci grupları bululmakta olup ikili öğretim yapılmaktadır. Okulumuzda, 2 sabah grubu ve 4 öğle grubu olmak üzere toplam 6 sınıf bulunmaktadır.

http://zubeydehanim53.meb.k12.tr/

www.anaokulurehberim.com

Bu Sayfayı Paylaş