Zübeyde Hanım Anaokulu Mersin Merkez

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Zübeyde Hanım Anaokulu Mersin Merkez konusu Zübeyde Hanım Anaokulu Mersin Merkez

Zübeyde Hanım Anaokulu Mersin Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Zübeyde Hanım Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Zübeyde Hanım Anaokulu Tarihçesi:

Okulumuz 1998 Eylül ayında Mersin’de 2. Bağımsız Anaokulu olarak Eğitim-Öğretime başlamıştır.Okul binamız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “Yıldız Proje” olarak yaptırılmıştır.Okulumuz Mersin’in en güzel semtlerinden biri olan ÇAĞDAŞKENT’de şehrin hava ve gürültü kirliliğinden uzak bir ortamda bulunmaktadır.
    5 derslik ve 8 şubesi bulunan okulumuzda ; müdür odası ,müdür yardımcısı odası, mutfak ,çok amaçlı salon, 4-6 yaşa göre düzenlemiş öğrenci tuvaletleri bulunmaktadır. Okulumuzun ısınması kalorifer ile sağlanmaktadır.
    Okulumuz etrafı duvarla çevrilmiş çok geniş hayvan heykelleriyle süslenmiş bir bahçeye sahiptir.Okul bahçemizde Kamelya,çocuk parkı,kum havuzu ve çocukların boy seviyelerine uygun basket potası ve çocuklar için trafik eğitim alanı bulunmaktadır.

Zübeyde Hanım Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU
    Adresi: ÇağdaşKentM.93101 SkNo12 Mersin
    Telefon Numarası: 3242239865
    Faks Numarası: 3242234165
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: - mersinzubeydehanimanaokulu.meb.k12.tr

Zübeyde Hanım Anaokulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Nisan 2015

Bu Sayfayı Paylaş