Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 31 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir konusu Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1979 yılı ilköğretim yatırım programıyla planlanarak Erenköy İlkokulu olarak inşasına başlanmıştır. Atatürk'ün 100. Doğum Yılı Kutlama Komitesinin 17.12.1980 tarihli isteği ile İl Milli Eğitim Danışma Kurulu 24.02.1981 tarih ve 12 sayılı kararındaki teklif üzerine Erenköy İlkokulunun Zübeyde Hanım İlkokulu olarak adlandırılması İl İdare Kurulunun 24.02.1981 tarih ve 1981/2301 sayılı toplantısında oy birliği ile karar verildi. Okulumuz 02.03.1981 tarihinde eğitim ve öğretime başladı. 29.07.1993gün ve 29367 sayılı İl Onayı ile de İlköğretim Okulu olarak eğitim ve öğretimini sürdürmektedir.

OKULUMUZUN BÖLÜMLERİ

Okulumuz A Blok ve B Blok olmak üzere 2 binadan oluşmaktadır. Okulumuzda 16 Sınıf, 1 Anasınıfı, 1 Fen Laboratuvarı, 1 BT Sınıfı, 1 Kütüphane, 1 Çok Amaçlı Salon, 1 Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar Odası ve 1 Rehberlik Odası mevcuttur.

Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
    Okulun Telefonu: 2222500509
    Okulun Faksı: 2222507573
    Okulun Adresi: ERENKÖY MAH.RADAR MEVKİ KİBRİS CAD. NO:56 ESK.
    Okulun Web Adresi: http://www.zhanim26.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 968613@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: İRFAN DEVECİ
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Otogardan Otobüs Siyah 10 ile; Minibüs ile Yunus Emre Halk çarşısı önünden 10-Erenköy minibüsleri ile okula ulaşılır. Ayrıca kırmızı 24 ile Mamuca kavşağında inilip okula 500 m. yürüyüş mesafesi; siyah 1, 37 ile Radar Mevkiinde inip 500 m. yürüyüş mesafesi ile okula ulaşılır
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Nisan 2015

Bu Sayfayı Paylaş