Yurt Dışı Dil Eğitimi (Berlitz Dil Merkezi Londra )

'Yurtdışında Yaşam ve Eğitim' forumunda Mavi_Sema tarafından 6 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Yurt Dışı Dil Eğitimi (Berlitz Dil Merkezi Londra ) konusu Berlitz Dil Merkezi Londra şehir merkezinde çok nezih bir cadde yer almaktadır. Berlitz 128 yıllık tecrübesi ve 60’ı aşkın ülkede 450’nin üstünde Dil Merkezleri ile global iletişim ve dil eğitiminde kalite sembolü ve dünya lideridir.

Berlitz Londra merkezimizdeki program seçenekleri :

I) Haftada 25 ders içeren mini grup eğitim programı (Semi Private)
    Hafta içi her gün 09.45 ile 13.30 saatleri arasında günde 5 ders grup eğitimi alınmaktadır. Grup eğitimleri maksimum 4 kişilik sınıflarda verilmektedir. Dersler 40 dakikadır.

II) Haftada 35 ders içeren grup ve teke tek eğitim programı (Combo)
    Hafta içi her gün 09.45 ile 13.30 saatleri arasında günde 5 ders grup eğitimi ve ek olarak hafta içi diğer günler 15.00 – 16.30 saatleri arasında günde 2 ders teke tek eğitim alınmaktadır. Haftalık toplam ders saati 35’dir. Grup eğitimleri maksimum 4 kişilik sınıflarda verilmektedir.

III) Haftada 60 ders içeren teke tek eğitim programı (Total Immersion)
    Yoğun Yabancı Dil Programı konusunda Berlitz'in özel ürünü olan Tam Gün Yoğun “Total Immersion” süratli, etken ve yoğun bir şekilde dil öğrenme yöntemidir. Bu yöntemle katılımcının 2-3 hafta içinde akıcı bir şekilde yabancı dili konuşması hedeflenmektedir. Katılımcılar rol oynayarak, telefonda konuşarak, presentationsve seyahatlerle ilgili konuşmalar yaparak karşılaşacakları her türlü günlük konuşmaları içeren bir eğitim alacaklardır. Hafta içi her gün 09.00 ile 18.00 saatleri arasında teke tek eğitim alınmaktadır. Haftalık toplam ders saati 60’dır.

4 Haftalık Eğitim Programı ve Ücretleri

Haftada 25 Ders Grup Eğitim
    Haftada 35 Ders
    Grup Ve Teke Tek Eğitim
    Haftada 60 Ders
    Teke Tek Eğitim

Ders ücreti
    £ 1.985,00
    £ 3.510,00
    £ 10.050,00

Konaklama Ücreti
    £ 1.195,00
    £ 1.195,00
    £ 1.195.00

Havaa.Karşı. (Çift Y.)
    £ 180,00
    £ 180,00
    £ 180,00

GENEL TOPLAM
    £ 3.360,00
    £4.885,00
    £ 11.425,00

Not:
    1) Aile yanı konaklama ücretlerine first class aile yanında oda ve yarım
    pansiyon konaklama dahil edilmiştir.
    2) Temmuz ve Ağustos aylarında ders ücretine sezon farkı eklenmektedir.
    3) Toplam ücrete sağlık sigortası ve KDV dahil değildir.

Başlangıç Tarihleri: Her pazartesidir.

Bu Sayfayı Paylaş