Yunusemre İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 31 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yunusemre İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir konusu Yunusemre İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

Okulumuz 26 Kasım 1946 yılında o dönemin valisi Daniş YURDAGÜL, Milli Eğitim Müdürü İhsan KAZANDIOĞLU tarafından hizmete açılmıştır.

Okulumuzda iki ana sınıfı (sabahçı-öğleci), on iki birinci kademe sınıfı, altı ikinci kademe sınıfı ikili öğretim yapılmaktadır. Okulumuzda dokuz sınıf, bir müdür odası, bir müdür yardımcısı odası, bir öğretmenler odası, bir arşiv, bir memur odası, bir rehberlik servisi odası, bir depo ve çok amaçlı salon bulunmaktadır.

Okulumuzda bir müdür, iki müdür yardımcısı yirmi iki öğretmen, bir memur görev yapmaktadır.

Bu güne kadar okulumuzda 7255 öğrenci mezun olmuştur.

Okulumuzda 1-2-3 sınıflarda Sanat Etkinlikleri, Takviye ve Etüt Çalışmaları, 4-5 sınıflarda Bilişim Teknolojileri, 6 ve 7 sınıflarda Bilişim Teknolojileri, Medya Okur Yazarlığı, 7-8 sınıflarda ise Halk Kültürü ve Spor Etkinlikleri dersleri seçmeli olarak okutulmaktadır. Bu güne kadarki öğrenci başarısı %100 olup okulumuzdan mezun olup şu anda görev başında bulunan pek çok ünlü mevcuttur.

Yunusemre İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
    Okulun Telefonu: 2222301398
    Okulun Faksı: 2222211555
    Okulun Adresi: DELİKLİTAŞ MAH.2 EYLÜL CAD.NO123
    Okulun Web Adresi: http://eskyemre.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 968637@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: AHMET ÖZCAN
    Okulun Ulaşım Bilgileri: ATATÜRK LİSESİ KARŞISI TRAMVAY DURAĞI YANI
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok