Youtube Video Açılma Sorunu Çözümü - Youtube'ye Sorunsuz Giriş

'FrmArtuklu' forumunda Siraç tarafından 15 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Youtube Video Açılma Sorunu Çözümü - Youtube'ye Sorunsuz Giriş konusu
    youtube video açılmama sorunu çözümü - yıutube videolarını açmak - youtubeye girmek - youtubeye nasıl girilir - youtube videoları nasıl açılır - youtube - yotube- yutup - youtubeye - yutuba - video - vidyo - açılmıyor açmak - neden - açılmıyor - nasıl - açarım

Youtube videolarını açamıyorum, youtube izleyemiyorum diyorsanız buyrun çözümü burda.
    Youtube video açma hatası çözümü

Youtube’a girişte sorun yaşıyorsanız, DNS fayda etmiyor diyorsanız, yapamadım diyorsanız, hosts dosyası ile çözümü sizlere anlatayım..
    Hosts dosyası için aşağıdaki yolu takip edin..
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc etc klasörüne girdikten sonra hosts dosyasını bulun. Daha sonra hosts dosyasını kopyalayın ve masaüstüne yapıştırın. Masaüstüne kopyaladığınız hosts dosyasını not defteri ile açın, ve aşağıda yazanları en alta ekleyin..

Kod:

74.125.227.135 youtube.com
    74.125.227.135 www.youtube.com

Ekledikten sonra, kaydedin. Masaüstündeki hosts dosyasını, tekrar etc klasörüne dönerek oraya yapıştırın ve mevcut hosts dosyası ile değiştirin.
    Benim hosts dosyam aynen bu şekilde.

Kolay gelsin

Son düzenleme: 2 Nisan 2014
  2. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Guzel olmus tesekkurler.

3. Siraç

Youtube’a girişte sorun yaşıyorsanız, DNS fayda etmiyor diyorsanız, yapamadım diyorsanız, hosts dosyası ile çözümü sizlere anlatayım..
    Hosts dosyası için aşağıdaki yolu takip edin..
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc etc klasörüne girdikten sonra hosts dosyasını bulun. Daha sonra hosts dosyasını kopyalayın ve masaüstüne yapıştırın. Masaüstüne kopyaladığınız hosts dosyasını not defteri ile açın, ve aşağıda yazanları ekleyin..

Kod:

Ekledikten sonra, kaydedin. Masaüstündeki hosts dosyasını, tekrar etc klasörüne dönerek oraya yapıştırın ve mevcut hosts dosyası ile değiştirin.
    Benim hosts dosyam aynen bu şekilde. DNS otomatikte. Google arka plan resmi ve youtube’a girişte sorun yaşıyordum, hosts dosyasını değiştirdikten sonra artık hiçbir sorun yok.
    Benden bu kadar. Umarım yaptıktan sonra sorununuz çözülür.

Son düzenleme: 2 Nisan 2014
  4. Google

Google Özel Üye

Yotubeye giriş - Youtubeye nasıl girerim programsız - youtube aç - youtube açılmıyor - youtube açılmama sorunu çözümü

Eline sağlık denedim oldu çok teşekürler

5. avatar

teşekkür ederim denedim oldu :)

6. ya nie millet yapıo bitek benmi yapamıom :(((((

7. Allah razı olsun abim

8. yha ben yapıom ama yine olmuo

9. kardeş yotube hiç açılmaıyor artık nasıl olacak

10. ya bendede olmuyor yukklenıyor kalıyor flas playerle ılgılı tahmınım bazen eklentılerden kapatıyom oyle bazen acıo herzaman deıl o da :(

11. abi olmuyor niye yanlış tarif etmiş olmayasın

12. daha da açılmıyor youtube gitti

13. C:\WINDOWS\system32\drivers\etc etc klasörüne girdikten sonra hosts dosyasını sildim sorun çözüldü

14. bende etc diye bir dosya yok kiii :(

15. host un içindeki yazıları siliyomuyuz

16. YAww BENDE DENEDİM AÇILMIYOR HALLA HALLA
    0

17. Nintahia

Nintahia Yeni Üye

bende açamıyorum açabilen varsa bana düzgün açıklasın :(

18. Siraç

C:\ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc yolunu takip ederek hosts dosyasını bulup not defteri ile açın altına aşağıda yazanları ekleyip kaydedin. Youtube sorunsuz açılacaktır.

Kod:

19. masaüstüne yapıştır derken nere yani? :(

20. bazıları sil dedi sildim ne yapim hostu

Bu Sayfayı Paylaş