Yolculuk İle İlgili Sözler - Yolculuk Sözleri

'Güzel Sözler-Mesajlar' forumunda SeLeN tarafından 12 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yolculuk İle İlgili Sözler - Yolculuk Sözleri konusu güzel yolculuk sözleri - güzel sözler - yolculuk ile ilgili sözler

Karakterin Gibi Yolun Açık Olsun Sağlığın Gibi Yollar Güzel Olsun Dualarim Seninle Olsun iyi yoLculuklar.

Bol Bol Dinlen, Eglen, Guzel Guzel Yuz Ama Denizi, Gunesi, Kumu Fazla Tuketme! Bize De Lazım Daha İyi Tatiller

Pırıl Pırıl Deniz, Altın Sarısı Kumsal, Bol Gunes, Guzel Kızlar… Kısacası Muhtesem Bir Tatil İcin Hersey Seninle Olsun İyi Tatiller

Deniz, Kum, Gunes, Havuz, Yanına Bir De Meyveli Buz, Hersey Guzel Ama Biz Bu Keyifte Yokuz ?

Dosdogru Bir Yolda Hic Aksamadan Su Gibi Gidip Gelmen Dilegiyle, İyi Yolculuklar.

Yolculuk Nereye Olursa Olsun, Donusun Bizim Eve Olsun! Kendine Dikkat Et, İnince Mutlaka Haber Ver. İyi Yolculuklar...

Dunya Kazan, Sen Kepce. Dolas Bakalım. Bu Kez Yolculuk Nereye? Hediyemi İsterim Ona Gore Sevgiler, İyi Yolculuklar...

Tatillerin En güzeli Senin Olsun Birtanem iyi yolculuklar!

Mutlu Neşeli ve Huzurlu Yolculuklar Diliyorum Su Gibi Git Su gibi Gel Birtanem iyi yolculuklar!

Yolun Acık Olsun Cabuk Git Tezgel Seni Seviyorum

Demek Gidiyorun Bizi Buralarda Yanliz Bırakiyorsun Biliyorum gitmen lazim Tamam git. iyi yolculular

Canim Askim Sen Gitsen Bile Seni Ömrumun Sonuna Kadar Beklemeye Hazirim Sevgiler

Sen Gidince Buralar Cok Sesiz Kaldi :( Gözlerim seni Ariyor Nerdesin:(

Allah Yolunu Bahtini Acik Etsin Hayirli Yolculuklar Bizleri sakin Unutma..

Farın Açık olsun Yolunda Açık Olsun iyi yolculuklar Dilerim

Bu Sayfayı Paylaş