Yine sensiz bir gün ve içimdekiler...

'Şiirler' forumunda maviboncuk tarafından 4 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. maviboncuk

maviboncuk Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Yine sensiz bir gün ve içimdekiler... konusu [FONT=Times New Roman,Times]Yine sensiz bir günün, son demlerini yaşıyorum, [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Yine seni düşünüyor, yine seni yazıyorum.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Soyut olarak senli olmanın, Somut acısını çekiyorum.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Senden başkasını istemiyor, senle bir ömür istiyorum.[/FONT]

[FONT=Times New Roman,Times]Sen bilmiyorsun; sana olan sevgimi, sonsuz saygımı,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Senli olan dünyamda, bilmediğim duygularının acısı içinde,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sana olan sevgimi destekleyen kısmın çektiği acıyı.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Her şeye rağmen verdiği mücadeleyle, sana umudunu sürdürtmeyi.[/FONT]

[FONT=Times New Roman,Times]Beni, azda olsa düşünüyor, düşündükçe gülümsüyor musun.?[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Gülümsedikçe hatırlıyor, hatırladıkça mutlu oluyor musun?[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Ne olur ama, ne olur bir an önce gel, gel de gör bu garibi;[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Gariplik neymiş, sensizlik neymiş, ne hallere düşürürmüş insanı anla.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Anla ki; seni seven, sana tutkun, sana mecbur bir ben var burada,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Bir ben ki; başka benlere hiç ama hiç benzemeyen,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Bir ben ki; başka senlerden bir sen hiç ama hiç istemeyen;[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Seni isteyen, seni düşleyen, senle bir ömrü arzulayan.[/FONT]

[FONT=Times New Roman,Times]Biliyorum, en güzel masallar senli biter, sensindir o masalı masal yapan,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Senli rüyalardan uyanırım ben en mutlu, senli düşlerde bulurum kendimi hep.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sensin bana can veren, damarımda kan olup dolaşan, hava olup beni yaşatan,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sensin; bu sensiz yaşantımda, geleceğe umutla bakmamı sağlayan.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Beni senli olan, sensiz dünyamdan koparmak istiyorlar,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Beni başka senli dünyalara sürüklemek istiyorlar.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Bense; sen, ben ve sevgimizin olacağı bir dünya istiyorum,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sensizlik bir yok oluştur, ölümdür biliyorum,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sesimi artık duy, duy, duy diyorum,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Duyda duygularından bir nebzede olsa sinyal gönder bana yalvarıyorum,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Yalvarıyorum çünkü seni, senin sevgini bilmeksizin seviyorum,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Seviyorum, çünkü sevgimin sen gibi bir nedeni, ben gibi mecnunu var,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sen gibi bir nedenin yanında, başka nedenler, denizde damladır;[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sen teksin, ben kuru topraksam sen yağmurumsun, sen benim olmalısın.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Yaşamak seninle güzel bu zamanı, her geçen zaman güzeldir seninle; [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Yaşları çoğaltmak var, mutlulukları, hüzünleri paylaşmak var seninle,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Daha bilmediğin neler, neler var... [/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Her şey varda, bir tek ama bir tek sen, sen sen yoksun,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Senin olmayışında, benim yok oluşuma, eriyişime denk düşmekte,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Ne olur ama ne olur, artık var ol..[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Yanımda, yanı başımda ol. Her daim benim ol.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times] Sen olda yanımda, ben olmasam da olur....[/FONT]

Bu Sayfayı Paylaş