Yine Ebru yine skandal

'Magazin Haberleri' forumunda HÜZÜN_LÜ tarafından 13 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Yine Ebru yine skandal konusu Ekrandaki ‘iş kazaları’ ile (!) ünlü sunucu Ebru Gediz, yine bir yayıncılık skandalına imza attı.

Çarşamba günü kanallar arasında zaping yaparken Kanal 7’de kaldım. Çünkü ‘Ebru İle Paylaştıkça’nın sunucusu belli ki üşütmüş, çıkmıyordu sesi.

Gediz’in çıkmayan sesiyle canlı yayını nasıl götüreceğini merak ettiğim için kumandayı bir yana bırakıp, programa takıldım. Bendeki şansa bak ki, 40 yılda bir seyrettiğim ‘Ebru İle Paylaştıkça’da canlı canlı bir yayıncılık skandalına tanık oldum. Gediz, elindeki notlarla ve çıkmayan sesiyle canlı yayın konuğunu tanıttı. Konuğu 40’lı yaşlarda evli ve iki çocuk babası Orhan Yılmaz adlı bir vatandaştı.
    Hayatını inşaatlarda çalışarak kazanan adam, Bitlisli Celal Küfredi adlı biri ve akrabaları tarafından tuzağa düşürüldüğü iddiasında, ama canlı yayında anlattıklarında ne bir tuzak söz konusu, ne de bir sorun. Aslında sorun; adamın kendisi ve böyle birinin canlı yayına çıkarılması.

Adamın iddiası şu: “Bugüne kadar bir beşik kertmem olduğundan haberim yoktu. Amcası Celal Küfredi, beni buldu ve ‘Senden vazgeçmiş değiliz, ama beşik kertmeni sana vermeyeceğiz’ dedi.” Ne demek şimdi bu?

(Milliyet )

Bu Sayfayı Paylaş