Yepyeni Ayrılık, Damar Nickler, Delikanlı, Ağır nickler -- Farklı Nickler*

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda _Mr.PaNiK_ tarafından 28 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Yepyeni Ayrılık, Damar Nickler, Delikanlı, Ağır nickler -- Farklı Nickler* konusu GönLüm kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı]

Bir gün hayatta bıkıp caresizce bir köşeye oturup hüngür hüngür ağlarsan beni ara mendil satıyorum bi alana bi bedawa.....

kaSmaS beNi KaHpE göNüLLeRiN SewGisi aSıL koYaN iSe deeR weRdikLeRimiN siqtR oluP gitMesİi...!

/////^^^^^___RaPoRsUz DeLi___^^^^^/////

ÇizDm $iLdm qéÇmisiMzi qLéCéqé Da!R ßtn éSkizLri.$nLé yARnm yoqqi...''hayatımsın'' cMléSndqi qizLi ÖzNe

Sanm$tm qéNdimi!

H£®k£S AyNıyk£N ߣN Fa®kLıydıM. $iMdi H£®k£S Fa®k Pe$iNd£ ߣN Yin£ AyNıyıM!

HepTe DefoLuLaR ßuLuyor ßeNi yaN SaNayi DeğiL oRjiNaL ßiR a$K aRıyoRuM ! ! !

[sEn BeNiM hAyAtIm pİyOnSuN sEni KaYbEdErSeM pUaNIm GiDeR aMa BeN sEnİn HaYaTıNdA şAh'ıM bEnİ kaYbEdErSeN oYuN bİtEr]

[Ctrl+ALT+delete] [Bİle Yaramıor Artık] [Kalbime]

[ALT+F4] le Kapandı Tüm [uMuTLaRım bAşArDın] [Güzelim Kutlarım].

...:::BenÇokAyrıLıkLarYa$adımOyüzdenßiti$ikYazdım Her$eyi:::...

çoK korkyOrdum sOnnda sNde qidersiN die qiTTin iştee qiTTin...

qiT Ne duruosuN seNde qiT sNNde bi faRkıN yOkmuss..

*Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ.....

ÇoK öZüR DiLiOrUm ELLeRiNi tUttUğUm iÇiN... ÇoK öZüR DiLiOrUm gÖzLeRiNe bAkTIğIm iÇiN ÇoK aMa ÇoK ÖzÜr DiLiOrUm SeNi İnSaN yErİnE KoYuP SeVdİğİm iÇiN..

BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR Kürek bir de Kayık..Söverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!!

insanLıqK öLdü ..! katiLi ; menfaaT !

$eYtaNmIsIN? MeLeKmİSİn? SaNkİ ßeNdEn YüReKLiMiSiN?

Aslında yokum ben bu oyunda Ömrüm beni yok saysın
    -------------------------------------------------------------
    Kendimi kandırdım, ben hiç aşık olmadım
    -----------------------------------------------------------------------------------
    Yarın bakalım gunes dogacak mı soz verdı bana ama tutacak mı
    --------------------------------------------------------
    Zorla mı sevdık yoksa bılmıyoruz bızı sevmeyenı bızde sevmıyoruz
    kader mi böyle yazmış yoksa ben mi şanssızım yıllardır bahtsızım
    Bugün uzaksın bana Çok da umrumda Ağlıyorum sanma
    Su verdiğin çiçekler,küçük bahçemi süsler Şimdi bütün güller susuz ve kimsesiz Seni beklemekten Seni özlemekten,Bu halimiz..
    --------------------------------------------------------------------------
    Göründüğünden de güzelsin, niye dışımda gezersin içimdeki sensizliği sen başlatır sen bitirirsin..
    .------------------------------------------------------------------------------------
    sozler az kalir, caresiz kalir gozler anlatir, aski gozler anlatir
    --------------------------------------------------------------
    zaman durdu kaldı karşındayken senin,cümleler boğazda takılı kaldı,akıl yaktı gözlerin,
    --------------------------------------------------------------------------
    ismin hece hece yankılanır içimde,unutmadım aşkım seninleyim hergece...
    -------------------------------------------------------------------------------------
    Çakallar dört bi yanda beni bekler ellerinde tüfekler Çok delikanlı yürekler, gördük ama ürkekler

2. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz…
    TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!
    Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!
    Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..
    Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmez,ağLamaya değenLer zaten ağLatmaz…
    Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın…
    Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar.
    Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!
    Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,
    serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz
    Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun
    tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun aşkım.
    Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz.
    Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.
    SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!
    Bir gün sen de beni ararsın.Bir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden,
    gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni.
    Ben bir çocuğum aşka kandırılmış.
    Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış.
    Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış.
    Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış.
    Biz ince bel, ela göz, sütun bacak için sevmedik güzelim
    Gümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda…
    Ateşin yanında barut, barutun yanında ateş olasın diye! ..
    Rakı sofralarında söylenip, acı tütün çiğnercesine sevdik
    ANLAYAMADILAR…
    BENİM ACIYA VERECEK BİR ŞEYİM KALMADI,
    MUTLULUKTAN ALACAĞIM VAR BENİM
    fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla vazgeçmezz.
    kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım
    Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim
    Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!!
    Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum
    Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum!
    ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle cehennemde yanmak isterim
    Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz
    Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim
    İçtiğim Şarap OLsun Çéktiğim Esrar Olsun Sévdiğim Kız Müslümcüysé Canım Féda oLsun..
    SERSERILER NE AGLAMAYI NEDE SEVMEYI BILIRMIS,
    OLAKI SEVDI BIR KEZ SEVERLERMIS VE OLAKI AGLADI GOZYASININ DUSTUGU YERDE OLURLERMIS.
    Sen Benim Adımı Bile Anamazsın…Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!
    Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen Yaktın..SEN İSTEYEREK YANDIN!!!
    Ağlamak cocuklara affetmek ALLAH a mahsustur,Bir gün beni aldatırsan ağlamam cocuk değilim affetmem ALLAH değilim…
    sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara
    kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA
    Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim
    ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ
    Efkarlıyım bu gün yine gurbet elde akşam oldu içip küstüm kaderime ayrılık oldu.
    Anam yokki derdimi bilsin bacım yokki gözyaşımı silsin hasta düştüm gurbet elde yanlızım şimdi
    seninle başladığına inandığım bir hayatı,sen olmadan nasıl yaşarımmm…
    Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem…
    DENIZ YA KUDURMALI YA DURULMALI,HANCER YA SONUNA KADAR SAPLANMALI YA KININDA DURMALI.
    SEVECEKSE INSAN YA OLUMUNE SEVMELI,YADA HIC.
    Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim.!!
    Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..
    GULLER ARASINDA BIR DIKEN KIRIK MASADA ICKI ICEN AZAB OLMUS GÖNLÜ ESRAR CEKEN
    NEREDE BIR MUSLUMCU GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
    Kim Démişki SarhoşLuk Kötü Şéy Oysa Bén Hérşéyimi Ayıkén Kaybéttim..
    DUNYA BIR EFSANE HAYAT BIR DRAM YASAM BIR HUZUN SEVMEK BIR HATA…
    Dumanımda o vardı, sigarayı bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım;
    rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım!
    Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman.
    aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane
    sil at aklından yazıp cızdıgın eserı herkezden üstundür su gördügün serseri
    Gittiğin gün kendin gibi herşeyimi alıp gittin.Sen gittin ben bittim.
    Kader deyip çekip gittin.Sen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalim.
    Her sokak köşesinde kavgamız,okulda kıravatımız,dostumuzda hatıramız,
    düşmanımızda façamız,her meyhanede masamız,sevenlerimizde adımız silinmez.
    Senin gözün hep yükseklerde benim ise sende.Sen marka dedin ben mutluluk,sen son model araba dedin ben sevgi dedim,
    sen en büyük mutluluk para dedin ben ise sana kavuşmak dedim ve bırakıp gittin.
    Tek başıma kalmış bir karanlıktayım bağırıyorum sesim çıkmıyor,arıyorum yolumu bulamıyorum;bir yanım uçurum ,
    bir yanım ormanlık.Uçuruma gitsem ölecem,ormana gitsem kurt,çakalın kucağına düşecem çıkmazdayım.
    HER NE KADAR SOSYETENİN MERMER TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE HER NE KADAR SON MODEL BMW İLE SOSYETE MEKANLARINI GEZMESEKTE
    KALDIRIM TAŞLARINA OTURUP ESRAR ÇEKMESİNİ SEVDİKLERİMİZ UĞRUNA ADAM KESMESİNİ BİLENLERDENİZ
    Ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim sen ise bir insan olma cesaretini gösteremedin.
    Eğer birgün bu aciz vücudum musalla taşına konunca suçu neydi diye sorarlarsa sen söyle meyhaneci tek suçu sevmekti de.
    Öyle bir yar severim ki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım
    ama dudağında ruj arkasında puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım…
    KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.
    ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!
    Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.
    Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.
    Eskiden olsa arkandan bakar ağLardım,şimdi arkama biLe bakmam.
    Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam…!
    Bugün bensem Dün sensin, Deli bensem Zincirim sensin, Sarhoş bensem Şarabım sensin,
    Aşık bensem Aşkım sensin ve ben hala yaşıyorsam Sebebi Sensin….
    SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,
    ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN…
    BİLİRMİSİN BİLDİĞİMİ BİLMESSİN BİLDİĞİMİ BİLSEYDİN BİLDİĞİMİ ANLARDIN SEVDİĞİMİ
    Gidene Kal Demek Zavallılara,Kalana Git Demek Terbiyesizlere,Dönmeyene Dön
    Demek Acizlere,Hak Edene Git Demek ASİLLERE Yakışır
    Çaresizlikten kesemediğimiz sakal şimdi züppelere moda olmuş kardes zoruma gidiyor işte
    Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim
    dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş geç anladım ..
    Aşkımız için dünyayı yıkarım, Yeri göğe katarım, o da olmazsa gülüm, kendimi yakarım.
    OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız..!!!…
    €nTeL DeGiLizKi MaNiTaMIz OLSuN,CaDDeLi DeGiLiZKi AraBaMIZ OLSuN.
    BiZ CaKaLDeReLiYiZ BIrAKINDa FarKImIz OLSun.!!!
    DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir
    KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik..Oksijenimiz Sigara
    Mineralimiz yavan ekmek.. Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!
    laf sokma kapak oLursun uğraşma etiket oLursun yavşama köpek oLursun biraz adam oL ki yanımda yer buLursun.
    HeR GeNÇ DeLiKaNLıNıN BiR SeVGiLiSi oLaBiLir AmA,
    HeR GeNÇ KıZıN BiR DeLiKaNLı SeVGiLiSi oLaMaZ…!!!
    H£R CanL! öLümü TatacaqTır
    ßiz zenGin CocuqLarı Gißi $iq Giyinip PahaLi H£d!y€Ler aLmayı ßiLmeyiS
    aMa Teq ßiLdiğimiz ßi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz..!!!
    HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM…HANGIMIZ OLDU
    SEN + BEN = BIRIZ SEN - BEN = HICIZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ…. !!!
    siir yazmak seni sevmek kadar guzel olsaydi sana degil ama senin icin yazdigim binlerce siirlere asik olurdum
    GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn…
    $arapSız DuraMayız £srarSiz KaLamayiz Ç€K£r!z £Maneti S!q€riz adaLeti..!!!
    YERİ GELİR EFENDİYİZ YERİ GELİR SERseri YİZ DUVARLARDA İSMİMİZ
    KIZLARDA RESMİMİZ OLSADA BİZ SEVDİKMİ ALLAH INA KADAR SEVERİZ
    rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım.!!!
    Sizin oralarda yıldız kaydığında dilek tutulur bizim buralardaysa birinin öldüğüne
    inanılır…ne yani sizin dileklerinizin kabul olması için bizden birinin ölmesimi lazım….
    Sen ßenDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen … ßen Senin
    UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demek†ir…
    Aydınlık dunyamı karanlık eyleme,Seven yuregımı sensızlıge surukleme,
    Her sıgara dumanında aklıma duşme,Duste gor benım dustugum bu hale.
    ne paranın delisi ne pezevengin gölgesi ne ibnenin bekçisi nede silahın tetikçisi olduk
    biz gönlümüzün efesi ortamların delisi dostlarımızın kölesi olduk
    sen benım ıcımde oldugun surece ne sen kımseye rakıp nede kımse sana rakıptır cunku sen benım ıcın teksın..!!
    CESEDI MEYHANEDE BULUNMUS ICKI DOLU MASAYA KONULMUS DUA YERINE MUSLUM OKUNMUS
    NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
    GECELERI PARKLARDA YATAN AC KARNINI SIGARAYLA DOYURAN YAKASIZ GÖMLEGE KRAVAT TAKAN
    NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!

3. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

hayatı göz yaşlarınla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandır

๑ஐ◄███▓▒░ Benİm Gİbİ Delİyİ Google'da Arasan Bulamazsin ๑ஐ◄███▓▒░

кαç тαвυт göмüℓє¢єк уєяαℓтıηα νє кαç кιşι gι∂є¢єк нαвєяѕιz υzαкℓαяα? кαç уαℓαη уıкα¢αк güνєηℓєяι?

кαç ѕαтıя уαzıℓα¢αк кα∂єя кιтαвıηα νє кαç ∂υα є∂є¢єкѕιη тαηяıηα,кαç ∂αмℓα gözуαşı ∂öкє¢єкѕιη υğяυηα؟кαç уαяıη вєкℓєує¢єкѕιη؟

ѕσηяαℓαяα кαç ∂αмℓα gözуαşı

GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή

DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim

herkes adam olacak...
    DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim

herkes adam olacak...

bu dünyada herşey biter ama ŞEREFSİZ bitmez

Kız diye önem verenin... Güzel diye Kaşar sevenin... Para diye dost satanın.. Sultan olsa tahtını Kral olsa devletini beceririm

KIM DEMISKI SARHOSLUK KÖTÜ SEYDIR .. OYSA BEN HERSEYIMI AYIKKEN YITIRDIM

Derdi Olanı Dinlerim Derde Yol açanı siler Geçerim

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde

SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim

Ya Tam Susturcağım ya Kan kusturucagım Ezanla başladım Selayla bitircegim isteğine deil alayına gidecegim...

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım

iSTANBuL CoCuĞuYuZ BiZ GüNGöRMüŞüNDeN HeMDe İZBe KöŞeLeRiNDeN DoĞuP LaGa LuGa YaPMaYa GeLMeDiK BuRaYa

HAYAT BİR HİKAYE,HERNEYSE FAZLA UZATMAYIM...

YaŞamak İÇİn Yalvarmadık .. Ölmek İÇİn Yalvarmayız !!

Dünün Hatasını Bana Sormayın.Doğruya Yanlışa Kafanızı Yormayın Bakın Dalganıza Canmı Sıkmayın.DOĞRUDA BENİM YALANDA BENİM...
    Köşeye Oturmuş Esrar Çeken Çarcaf Paketi Cebinde qezeN Canı sıKıLdımı Adam Kesen A$ık qörürsen beni hatırLa ! ! !

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam dövmektir, delikanlılık koltuğuna bi ekmek alıp evin yolunu tutmaktır..

ߣnİm Rahat £ttİĞİm Y£rd£ Kİms£ İstİrat £d£m£z..k£yf£ K£d£r Kralina Deyİl Alayina Gİder...

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
    sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.
    DaHa BoYuN bi karış Beyfendi OLmaYa çalışş..PeşiMde DoLaşma OtuR DeRsİNe Çalış ....!!!

*HeR Söze VeReceK CEvABım VaR...Ama bi Söze BaKaRım Söz mü die BirDe SöyleyeNe BakaRım Adam mı die...!!!

* Bizde BiliRdik SevgiLiye PıRLanTa ALmaSını...Ama DosTlarımız Açtı Yedİk içtİk PıRLanta PaRaSıNı....!!!

*Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ/

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n.. '

*HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

*''''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''''

*Benİm NedeNLerİm Senin NedenLerin...

*kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu

ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ.

*sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ ÇüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn Çok FaRKLı...!!!

*çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa ..

*Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

*< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem... yaNLızLığım Size ! emaneT

*B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«

4. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!!

••¤ ÇeQeriim qiderim, bende Qiyarim sevqime, yanarim ölürüm, belli etmem Qendime bile , aqlamam hiç aqlamam zaten alistirdim, yalnizliqa yenilmem Qendimi, artiQ ölsem bile seni aramam…¤••

*ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßaq..qöRDüqüN HéR$éYi Féa éDéßiLiRiM..aMa SaKıN aYNaYa ßaqMa.!

ßu sewdayı kaLßime gömdüm we Sen öLdün...

ayLar geChsede yıLLar gechsede..1ömür böLe sürshedee ßn snii unutamam

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe :horse:=))

Ҳ●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●●:Ҳ Aℓℓαн gυ¢υ єякєgє, gυzєℓℓιgι кα∂ιηα νєямιѕ. ηє ναякι нєяѕєуι уєηєη gυ¢ gυzєℓℓιgє уєηιℓмιѕ..Ҳ

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı....∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

NiCkiNi ßiLe qöRmek İsTeMiyoRum, MsN'yi aÇmaSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn .!

Va®LiK ®uHu Te®K eDe® GöZüN GöZüMDeN aY®iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®LiGiNCa!

Дяzα Ħα¢єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

ஐ๑ qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz, αуηı qöкуüzüηü ραуLα$тığıмız ѕüяє¢є..Dσѕтυz !.! ஐ๑

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ Łзя¡м š¡źз » Ҝą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

.//Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ.... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ//.

$izofrence yaşa ............ne yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem.. yaNLızLığım Size ! emaneT
    # .:

Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

a$klma b!r céza vér kaLb!m sén! sévmés!n,sén!n yaLan a$klna Allah muhtaç étmés!n...

گıиıяı z0Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ Łзя¡м š¡źз » Ҝą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

.//Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ.... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ//.

$izofrence yaşa ............ne yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem... yaNLızLığım Size ! emaneT

5. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

ηє çσк уσяυℓ∂υк вüуüмєктєη ѕσℓυкℓαηαℓιм вιяαz.”

çσктαη υzαкℓαşтıм, вıяαктıм вιя уєяℓєя∂є, υηυттυм ѕєηι αşк.. нαтıяℓαт кєη∂ιηι вαηα !!

вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ.. ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн.. νє "αşк", уєя∂єη göğє вσş !!

вєη єη çσк уüяєğιмє кız∂ıм.. öƒкє вüуüтєη вαηα ιηαт, ѕєνgιℓιηιη ѕєѕιηι ∂υу∂υğυм∂α уєηιℓєη уüяєğιмє кız∂ıм

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

sana boynumuzu eğeriz sanma hakkımızı gelir alırız zorla saklayacak yüzüm yok

$iddetLi qeçimsiz ...!!!

вєи ∂є уüкѕєк gєяιℓιм,
    αşктα кöтü ѕiciℓιм ναя . . .
    уαкℓαşмαуıи . . .

вєи ѕözüмüи єяιуιм
    İÇєяİм ∂єℓİ ∂єℓİ
    вєи∂є уαиℓιŞ σℓмαz αмα
    вєиİм α∂ιм ѕєяѕєяİ

Harcadınız Beni Artıq yeter,Her yeni Sevgili Daha da Beter,Teker Teker gelin ULan Teker teker Sizi Bana Sayıyla mı Verdilerr??

en büyük düşmanım yalnızlık,en salak duygum kararsızlık...

Gerçek aşk, tıpkı cinler, periler gibidir: bahsini herkes eder, ama gözüyle görmüş olan pek azdır.

6. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

küresel ısınırken zmn yaq gitsin snde bni ciğer parem yaq gitsin dünya yanarken küresel yangından sen de bni yaqmazsan namertsin

-Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

-Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz

-Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim

-O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen Yaktın..SEN İSTEYEREK YANDIN!!!

-isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

-aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane

-sil at aklından yazıp cızdıgın eserı herkezden üstundür su gördügün serseri

-Gittiğin gün kendin gibi herşeyimi alıp gittin.Sen gittin ben bittim.

-Kader deyip çekip gittin.Sen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalim.

-Senin gözün yükseklerde benim sende.Sen marka dedin ben mutluluk,sen son model araba dedin ben sevgi

-sen en büyük mutluluk para dedin ben sana kavuşmak dedim ve bırakıp gittin.

-Ayrılık zor ama;beraberken de olmuyor__

-Ya kendini bırak bana ya da beni bana bırak!!!
    Ya benim ol herşeyinle,ya da unut herşeyinle!!

-SeWiOrUm_BaBa_NaPiM_Yaaaaaa

-1'S£wdaySa yaşadıqınız, 2'd£m£t qüLL£ q£LmişS£ Kapına, 3'diL£k diL£diyS£, 4'dönüyorSa P£şind£, 5'Saattir qitm£diyS£n, 6'ında kaLmak iSt£m£ Sakın, 7'rm£ qururuna,8'd£n Sonra, 9'q£LS£d£, 10'Suz ßırakma K£ndini..

-"Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum.
    En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum
    Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim...
    Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni
    Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni
    Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve parçala
    Alt F4 ile kapat, Shift ile değiştir beni
    Kedinin mousela oynadığı gibi oyna,
    Manzaralı mouse pedinde gezdir beni
    Yeni bir pencere açalım ve unutalım her şeyi
    Geri dönüşüm kutusuna gönderelim maziyi
    Kısa yol oluştur fazla bekletme bu seveni
    En çok Flash Animasyonlu halini özlüyorum
    PC görünüşlü, Mac duruşlu sevdiğim
    Kapanır kapılar, ağa oturum açılır
    Sevdamız monitöre saniyelerle yazılır
    Disconnect olursam beni yine arar mısın?
    Masaüstünde bulamazsan belgelerime bakar mısın?
    Yokluğunda erişim paketi teselli olmasa da
    Değişiklikleri kaydedip, yeniden bağlanır mısın?"

-kiMine yaR ßana Dar ßu sewDa buNuda söYlediM saNa ßa$ınDa

-YaZıMıZ BöYLeYMiŞ,eLdeN GeLeN BiŞeY YoK,SuSKuNuZ HaYaTa

-KaRŞı,BaBaLaRa GeLeCeKSiNiZ aZ KaLDı !!!

-Aşk Alışkanlık Olunca İhanet Kanımda Alevlendi

-Eskilerde izler hafızamda sisler

-Silinmeyen bir gerçek varsa çatlayan duvar çöker!

-biz hp allahına kadar sewdik ama allahsızlar hp bizi buldu

-yeri geldiginde konuşuruz eLbEt!
    yEri geldiginde görüşürüz eLbeT !

-Bir taş attım pencereye puff daddy 50cent çıktı usher evde yok dedi why why ?

-Kalbim Kırıla Kırıla KIRMAYI da Öğrenecek..!!

-GeLeceğiM ßeKLe DeDi...
    ßeN ßeKLeMeDiM o Da GeLmeDi...
    öLüm Gißi ßir ŞeYDi aMa KiMSe öLmedi...!

-seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez...

-param yok dıe usulme kendnı harca

-canımı yakma ben zaten yangın yeriyim uzaklarda

-bugün 23 nisan oha felan oluyor insan

-kıyamet gelsede kopsak

-HaDi BuDa Sana KaPak oLsun sékLin YokTu SékLin oLsun..2'Léa YoLun aCik olsun

-Neyi-m- oldugunu buldum sonunda... Sen beni-m- Iyelik eki-m-sin

-Şu anda yazmaya çalışacagınıs ben var ya ah o ben aah farzedinki çevrimdışıyım

-SusuN ..! / KonuşmayıN / / Don'T SpeaK / DIDIDI yapmayın be! yeter! :.
    NicK Şuan MeşguL

-İstesem Beni Öldürür Müsün Aşkım...?

-Önceki sevgilim Google gibi çok bilmişti, şimdi ki YouTube kadar eğlenceli..

-'''''Baq TaKıLmAnA dİİİİİİmİ AmA¿¿¿''''

-madem dünya bir hiç sabah iç akşam iç

-BAKTIN OLMUO UĞRAŞMAYIP SEN YEMEDEN SEN TEKMEYİ
    WURACAKSIN!!!.

-Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık. Sor kendine: 'Hani nerde DELİKANLILIK?'... Yaptığın apaçık yaLakaLıkk...!!!

-Sincap bile fındıkla oynamıyo artık yarmış ikiye açmış yanına bir büyük rakı ....... böyle hayatı ((diyip içiyoo

-!!!...Çok gibiyim?...?Hiç gibiyim?...?Var gibiyim?...?Yok gibiyim?...?Ruhen hep b*k gibiyim...!!!

-herkesin herşeyi varda benim hiçbirşeyim yok

-sensiz hiçim demiştin ya bncede hiçsin

-Sen benim hayatımda ; piyonsun seni kaybedersem 2 puan gider ..ßen ise senin hayatında şah'ım eğer beni kaybedersen oyun biter__!

---KaLBiMin MezarLıkTan Tek FarKı; qömDükLeRimin KeFeNSiz oLMaSı----
    Bu Da Benim FavoRi NikiM..!

-ßeLayım eLim kanLı ßeLayım ßa$ım kanLı arasanda ßuLamazsın KaRŞıYaKaLı biRi gißi deLikanLı...!

-HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

-Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!

7. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

màdém'Kî $u hàуàTTà YéRi dσLduruLmàyàcàk îηSàn yσK σZmη éSkiLéгé sLm y£niLéяé ĐéVàmM(...)

Rockcu Çocuk isyanlarda, Onu paklar Metallica

hoplayaROCK zıplayaROCK inanaROCK coşaROCK e birazcıkta matROCK dinlemek lazım ROCK

нєя кαяєѕι ѕιуαнα вσуαимιѕ вιя вυℓмα¢αуιм. çözмєує çαℓιѕтιкçα, ιçιм∂є кαувσℓυяѕυи

ŇέFŘЗ†э §ëvĢįDeN DãĤā çǿΚ ίήǻЛιЃІМ çūŅκű δĒvĢΪήίΠ ŚǻĥΤ∑ѕї όĻŲŗ äΜä ΠēƒŖε†ій ДδŁД . . .

Elmada dolaşan kurt hikayelerimi yemiş,gözlerimin boyası akmış ağlarken.Benim filmim renksizmiş...Yağmuruma yanmış acının iklimi,kalbim merdiven boşluğunda asılı kalmış...

hαчαтιмdαn qїdεnLεя..ßїя dαнα qεяї qεLмεчї нαчαŁ εтмεчїn...нαчαтιмα чεnї qїяεnLεя...qїтмεчї dusunυяsεηїz...нїc ßεкLεмεчїη... тαnιмαкsα αмαcιnιz..duяuρ dїnLεчїn... ßαsкαLαяιndαn

* adı hayat olan bir d3nklem kur kafanda, sonucunu bulabilirsen ßaaaada haßer ver...{x|0>x<3 } ??

*UmrunusDa deiLim uMrumda yoksunuS denqLemi qurdum anLamıyrsunus

eLinde cennet cehnnem oLsa dahi adaletsz oLan hich biseye EGİLMEM..!!

†.tersh hacLıLar yéryüzüne indiqnde,huzur insanLara,acı ceqmek tanrya kaLmısthır.†.//(666) bLoodthirsTy SaTan ..

*rahaTım - rahaT oLun - rahaTsız oLMaM !..|

* вö¢єк σℓмαуι кαвυℓℓєηєηℓєя, єzιℓιη¢є ѕιкαуєт єтмємєℓι∂ιяℓєя

**öZenDiNiss hAAdıMı yaShamaqLa mesgLmmm ...

bitti sNdn nefRet edioRum - anLaki seNi hİç sefmioRum - qöRki seNden bucaq bucaq kaçıoRum.şimDi kuLaklaRını tıKa ! " seNi uNutamıoRum "

*Hayatın anlamı yoktur, olamaz da..

* Melankoli, egoizmin düş halidir.
    Sen Benim Adımı Bile Anamazsın...Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!

*özéйTii àşkLà®__
    *Şey.. AJapa faSLadan 2 kanadın vaYsa veYebLymsn ? BenmkiLeyi kıydıLayda

*ß!z! ß!zd€n ßa$ka K!ms€ !Lg!l€nd!rm€z...!! K!ms€de ß!z!mL€ !lg!l€nm€s!n..!! g€r€km€z...!!

*birR çıqLıq buLsamM ! hiç sSusmayanN , yaDa biR cümLe beniİ anLatanN !

*ßeni ßendeN bashKa qimSe iLgiLnDrmEZ kiMseDe ßnLe iLgiLnMeSn GreKmes ... xD

*iyLkLerini ßir kEnara atmaDn öNje hayaLLeriNi yık... öL.mL.. ...

*Ruhsal çöküş

*Belki dürüst bir adam olurum günün birinde

*Yaptım Şimdiye kadar eLimden ne geldiyse
    *yaŞamıNı YEniDEn yaşayabiLSeyDm...

- Gücün yetmez isinmaya,, hApsoluncA yalnizligA..

-herkezi sevebilirdim SENDEN baslamasaydim

-Düsmani affetmek Dostu affetmekten daha kOlaydiir!

-Tas ve sOpa kemikleri,, sözler iise kAlpleri kirar

-Çok iyi göbek atan kazana ne denir? İyi oynayan kazansın!

-….çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη….

-Dunyáá yikilsá üzeriméé, SON SOZUM yine iki kelime /SENI SEVIYORUM\

- UNUTMA her erkegi diz çökturen biir KADIN var!

-OLMAZSA olmazimsin SENDEN baska kimim varkii

- Gitmeem biir yere TAS olup kirilsam BIN kere

-sevmek hayatın ta kendisidir.bedeli onu onsuz sevmek bile olsa...

-Eğer senden ayrılırsam benide yanında götürür müsün??

-Güzel kiz insani mutlu eder,, Kötü kiz ise filozof eder

-Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek

-уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує!

-BENİ BOŞUNA ARAMA BEN SENİN TELEFONUNDA DEĞİL KALBİNDE KAYBOLMUŞUM!

-Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin akli alamaz, bir de sen varsın ya Birtanem dünyada kimse böyle sevemez.

-En büyük delilik değilmii hiiç dönmeyecek olanı beklemek..?!

-ßσğαzıм∂α Ќίℓίтℓєηίρ Ќαℓ∂ığı ίçίη ∫öуℓєηмємίş ßίя ∫üяü ∫öz¢üк Vαя ίçίм∂є..

-Ne zaman duraCak bilmem kafamdAki dönme dOlaplar,,?

-Sen Olmassan bu cAn bAnaa yaramazz!

-yAgmuur oluur üzeriine yAgarim,, yiLan olur mezarina dAlarim [ölsen biLe benden KURTULAMAZSIN!]

-Vicdanı tertemizdi, çünkü onu hiç kullanmamıştı.

-Gel kAlbiimde yAsa valla kira istemem

- Bir gün anlarsın hayal kurmayı; beklemeyi, ümit etmeyi

-Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !

-Acilar beni YIPRATACAK ,, mutluluk hep senin OLACAK!

-kaliteni baskasi belirlerse UCUZA gidersin

*cehennemde yaşadığım için cennet hakkım

*çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

*beni sevmek için programlanma devrelerini yakarım .!!!

*benim aşka dair grafiğimde çizgiler hep kırıktı sevdiler ve en sonunda filmi aynı yere getirdiler beni bu zamana
    kadar çok üzdüler

*patakla ruhumun karamsar çocuklarını al ellerinden şekerli elmalarını...

*sil adımı baştan yaz kalbine baş harfi büyük olsun yeniden küfr et geçmişe hadım ettik olmadı BEN SUYUN OLDUM BARDAK DOLMADI.

*HAYATA ANLAMSIZ GÖZLERLE BAKMA ŞAŞI YÜZ PİSKOPATTAN BİRİNİN AÇIK KAŞI

*tanrının elinden yazılan mektubum ben

*içimi kemiren her fare için bi kapan yarattım

*yokluğun ki ZORAKİ BİR ÖLÜMDÜ

*HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİNİM.!!!!

*ben bütündüm yarımı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım.....

*bilmecelere ısınamadım hele de senle ilgiliyse sevemedim sualleri cevaplarım yetersiz kaldı

*korkusuzluk sahipleri neden kemer arkasında silah taşır????

*telefon çaldı ne yazık ki ii niyetlerimi meşgula verdim

*BANA BENDEN BAŞKA DOST VARSA BİLMEM LAZIM.

*RAHATÇA SARF EDİLEN YALANLARA GÜVENSE PROBLEM ALINACAK EN BASİT ÖNLEM PARANOYAK BİR
    DENKLEM

*gözyaşlarımda boğulacaksın!!!!!!

*benim kalemi bi kişi yıktı kalemimi kırdı sözlüğümde sevgiliydi anlamı....

*insanlık yatak döşek arkadaşlık zaten ölmüşş

*gamsızlığımın nedeni belki buydu_ÇOK MASAL ANLATILDI.

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑ&ETH;Ï»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!
    Güzel nickler , msn nickleri
    Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olman&yacute;n ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis me&eth;er

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez

Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in degiL, Bir tek kagitLa SariLan ESRAR ' in degiL, SødayLa patLayan HAP ' in degiL, Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz.
    GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!.

ozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.

Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim.
    Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ nãsîl bîrîsîñ?

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

ask bi gol'dur,ustunde kazlar yuzer.

Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydı eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdı.

Sen hiç yağmurlu günde ağlayan toprak gördünmü? Boşuna zorlanma bir tanem göremezsin asla Yalnız seven aşıklar görür onu. Çünkü karşılıksız aşklar her toprağa gömülür.

~ ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~

ѕözℓєяιη вüуüк, уüяєgιη кüçüк..уαηℓιѕℓαяıη çσк, ∂σgяυℓαяıη уσк.кєη∂ιηє göяє ѕαηѕℓι, вαηα göяє zαναℓℓι!!(No Commet!)

•ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ..•

ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм...

ѕση вι кєѕ уιηє σηα gι∂ι¢єм ѕση вι кєz ∂υ∂αğıηı öρü¢єм нαуαтıм νυя кαℓвιм....

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм...!
    ѕєяѕєяιℓιк мι ؟ üѕтüмüzє уσк. ѕєνgιмι ؟ öℓüмüηє. αşк мı ؟ єη güzєℓιηє. ιçмєк мι ؟ αѕℓα. кανgα мı ؟ αтαяα αтαя, ѕαтıяα ѕαтıя..!

๓єтαllicα вι gяυq αуภเ zα๓αn∂α вi тαяzdıя!...

нαуαтı öℓє вιя уαşαкι нαуαт ѕєηι кıѕкαηѕıη öℓє вιя ѕєωкι öℓüм ѕαηα α¢ıѕıη...

αяα∂ιğιη_şєуιη_∂єğєяι_αяαякєη_νєя∂ιğιη_∂єğєя_к α∂α∂ ιя...

gι∂є¢єgιη уєяℓєяєєє αℓ вєηι∂є göтüя ѕєηѕιz нαуαт вєηιм ιçιη вιя öмüя..

вιя ∂ιℓєк αgα¢ı σℓѕαу∂ı єgєя ∂ιℓєğιмι кαℓємℓє ∂єğιℓ кαℓвιм∂єη αкαη кαηℓαяℓα αℓℓαнιм вιzι αуιямα уαzαя∂ιм...

gυη gє¢єя нєя ѕєу вıтєя αмα ѕєη вıтмєѕѕıη...

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Şehre lacivert gibi yapıştı yağmur!!

Dertlerimle başBaşayım.

KİM SEVDİ SENİ BNİM KDR istememem selamını artık yanlızım...

Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım...

Ne İstediğimi ßulamadım Hala ßi Yanım Çek ßi Yanım Kal Der...

ßıktım Herşeyden SEnin Yüzünden Kahretsin....

4 duvar arası bana mesken.....

Yalnızım ßak Anladım Sevgiye Aç Sevgiye Muthaç.

SAna BENden bir söz kim sevdi seni bnm kdr...

Aşk mı dedin bna? SAÇMALADIN!.

Şimdi qit istemiyorum qelme Sakın.

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer>--

8. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi[​IMG] KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

"..ßeN SevmeYi ßeceremediM[​IMG] ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."

KalaNa GiT[​IMG] GideNe KaL DemeM..!

SeNi SeviyoruM DiyebilmeK[​IMG] DünyanıN eN GüzeL eSeridiR..!

eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa[​IMG] aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa..!

DerDi oLaNı DinleriM[​IMG] DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

aSlanlaRa SöZ VerdiM[​IMG] ÇakallaRa YeM oLmaM..!

DağlarıN TepesiNe[​IMG] eŞkiyanıN aLnıNa[​IMG] KızlarıN KalbiNe "öLümsüZ MehmetçiK" YazacağıM..!

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!

aKıLLı oLupTa DünyanıN KahrıNı ÇekeceğiMe DeLi oLurum DünYa ßeniM KahrıMı ÇekeR..!

SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN FazLa DeğeR VerMe[​IMG] eĞeR HattindeN FazLa DeğeR VerirseN o iNsaNı ÇoK ÇabuK KaybedersiN..!

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM..!

TıpKı ŞairiN DediĞi GiBi eVlaT[​IMG] ßiZ Ki uStasıyıZ VataN SevmeniN..!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM[​IMG] SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

öLüM[​IMG] öLüM DediğiN NediR Ki GülüM ßeN SeniN iÇiN YaşamaYı GöZe aLmışıM..!

DerT SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK..!

iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM[​IMG] SevdikCe De TanıdıM (aYNı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi)

HayaT YaşandıĞı KadardıR[​IMG] GeriSi Ya HatıralarDa BiR iZ YaDa HayallerDe BiR uMuttuR..!

eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!

"..ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNe.."

iÇiNe DerT oLacaK SaNa SoN ßakışıM..!

"..KıZ DediğiN iStanbuL GiBi oLmaLı; FetiH'i ZoR[​IMG] FatiH'i TeK oLmaLı.."

uNutmayıN; HeR aŞK ßiR ßitKi iSmiyLe ßaşlaR aMa HayvaN iSmiyLe SoN ßuluR..!

aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe..!

iSkeletleR DiyarınDa ßiR eT ParçasıyıM..!

"..MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR[​IMG] YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliR.."

NoN VogLio NessuNo CHe Mi aDdolaRa Mai..!

uÇurumuN KenarınDa Da oLsaN SırF HayaTa GıcıKLıK oLsuN DİYe GüLümSe..!

FarkımıZ TarzımıZ BiziM MoLLaaRaPLı oLmamıZ Ya KaN KustururuZ Ya Da TaM SustururuZ ßu HususTa Ne KuraL NeDe KraL TanırıZ..!

aLtı EvLiya[​IMG] üsTü EşkiYa[​IMG] iŞTe ßuraSı MoLLaaRaP[​IMG] ŞimDi DağılıN uLeyNnN..!

"EğeR ßiR YerDe KüçüK aDamlarıN ßüyüK GölgeleRi oLuşuyorSa[​IMG] oRaDa GüneŞ ßatıyoR DemektiR..!"

ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ..!

ßabaMa DedimKi; "ßeniM DeğeriM Ne KadaR? DünyalaR KadaR" DeDi.. PeKi DünyanıN DeğeRi Ne KadaR? DediM. "ßeŞ PaRa eTmeZ" DeDi..

9. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

BaharlaHazanBirleşemezOrtadaYazVarSenBaharınLaÇiçe klen,BenHazanımlaSolayımSevgiliYaR
    ÇöLüN SuYa ÖzLeMi BeNiM sAnA oLaN sEvGiMiN yAnInDa HiÇ kAlır!!!

Sana birsey soyleyecegim, ama sakin uzulme; dun doktora gittim, bobreklerimde kum, kalbimde seni buldular

σуηαηαη ѕση ρєя∂єу∂ι, нєяşєу ѕσηα єя∂ι ѕιℓ υηυт вєηι кαραттıм σ ρєя∂єуι!!

sana doğru bir kelebek ucurdum dagları denizleri aştı seni buldu yanagına bir öpücük kondurdu hissettin mi?
    BaŞıMa GeLeN eN GüZeL ŞeY SeNsİn

BİR MEZARCI OLSAYDIM SENİ MEZARA DEGİL KALBİME GÖMERDİM

kalbin kadar konuş

bir tek seni sevdim gerisi yalannn!

gözler kalbin aynasıdır

eğer çölde bir çiçek olsan seni kaybetmemek için hep ağlardım,eğer gözyaşımda bir damla olsan seni kaybetmnemek için asla ağlamazdım!

Deniz Mavi Toprak Kuru Sana İki Çift Çözüm Var I LOVE YOU

вιя уυ∂υм zєнιя σℓѕαη вιя αη вιℓє ∂üşüηмє∂єη ѕєηι ιçєя∂єм ѕıяƒ ѕєηιηℓє вιя σℓмαк νє ѕєηι ιçιм∂є нιѕѕєтмєк ιçιη!!

HaHaHa =)) İ$Dé HayaDım böLe b0$ biR KahKaha

ѕυѕтυм ν£ gι∂ιуσяυмѕα∂£¢£ gι∂ιуσяυмѕ£ηι ѕ£ν£ α¢ı ç£к£ ç£к£ gι∂ιуσяυм

єѕкιℓєяι çöρє αтѕαм уєηιℓєяι gєℓιя мι؟∂υуgυℓαяı уαşαтмαѕαη υηυтυℓυρ gι∂єя мι؟αşкℓα α¢ıуı вιяℓєşтιяѕєм α¢ı νєяιя мι؟кαувєтѕєм кєη∂ιмι вιяgüη υηυтℓυρ gι∂єя мι؟؟

Farklıyım ßén formulüm yok, ßéni yaşayarak tanıyabilirsin, Zorlama sıkma usandırma, Uzak durursan ilgimi çékérsin !

''Olması gerekenler zaten yanımda! Olması gerekipte yanımda olmayanlar kimin umrunda !!!

!!!UnUTmAK kOLayDır uTulDuĞuNu UnUtMa YeTer!!! |/sevde|/

GöZlErİn Bu GeCe çOk uZaKtAn gEçEn BiR GeMi

a$k'a ßaßa Dedik , ßizi Yetim ßIraktI!

вυяυк вιя ∂υуgυ уüкℓєηιяѕє уüяєğιηє,gözℓєяιη zαмαη zαмαη тαкıℓıуσяѕα υzαкℓαяα,кυℓαкℓαяıη çıηℓαяѕα zαмαηѕız,вιℓкι вιя уєя∂є özℓєηмιşѕιη∂ιя!

10. _Mr.PaNiK_

_Mr.PaNiK_ Üye

qözya$Larım üzmedi Seni .. mutLuLuqumda qüLümSemediqin qißi.
    ---------------------------
    hAyALde KurmuyOrum aRtIk..qiRerde KirLetirSin Diye !
    Ruhuma Kendimi anLatıyOrm'da ßazen, Cıkıp qitmeK İstiyOr ßedenimden..
    Ruhun ßiLe CenabetkeN, Seni nasıL ßakir kıLabiLirim .
    yAp-ßoz'umun Son ParcaSını qöRen vAr mı tAmamLamam GerekeN ßi hAyAt vArdâ ¿?
    yaLnız ßırakın ßeni..hEr zAman yaßdıqınız qißi.
    Sen mutLu oL ; ßen Sana ßakSam'da oLur ...
    AdInI bILe sakLIyorum Herkesden ; beLkIde Hic ßir SebebI yOkkeN..
    AdIn yOkki..tAdIn kaLsIn..
    mutSuzum, mutLuSun, mutLuSunuz..
    Susmak ErdemLikmis Peh ! Konustuqumda ne dinLediLerki Sustuqumda Niyetimi biLecekLer!
    Seviyorum TariFi yOk.. aLdanıyorum kaHpeLiqiN Cok..
    KayboLup Giden GencLiqim deqiL Mi ¿ Seni Sevsem ne FarkEdicek ?
    ßoyAnmmı$ SuratınLa eN Süper mAkyAjıSın hAyAtln.

--------------------------
    köLen'de oLsam ; yAkınında buLunSam..
    -------------------------
    kaLßinde boyaLı yüzüN qißi yaLanLarLa ..
    Artık qözya$Larımı sakLamıyor yAqmur..beLki'de yAqmur'u hızLandıyOr qözya$Larım..
    Gözya$ımın bi anLamı yOk Sana .. Sadece aqLıyorum i$de :/
    eSaretimdir aŞk; CesaretimdE Sen !
    Gülüşlerimdeki Neden.. düŞLerimdeKi ßedensin !
    ------------------------
    Nerde ßir AydınLık qörSem peŞine tAkıLıyorum.. Geceler'de ßüyüdüm ßn hEr ı$ıqı ßir uMut SanıyOrm.
    Sevecek Kadar ßirini buLdun ¿ seviLecek Kadar Kendin'de oLdn mu ?
    Doqru diyosun asLında... haSretimdin ; NeFretLik zAmanında.
    Giderken aLdıkLarın, Yanında kaLsın; hEr yaLnız kaLışında ßeni hAtırLarSın..
    En Aqır Lekeyi ßıraktın ßende ßaş HarFi ''AŞK'' oLan !
    ıSLatsada ßeni Yaqmur Gözümden Akan damLaLardan Farkı yok Renqinin..
    TeneFFüs Ettiqim hEr soLukta İcime Cekemdiqim tEk neFesimsin
    yArım kaLsa'da cümLeLer.. Seni ßana anLatsın yeteR .
    Gitse'de ßedenIm..kaLmak iSter Yüreqim..
    ßir Avuc kaLßime neLeri Sıqdırdım ßir biLsen :/
    ------------------------
    SeviOrm biLiOrm.. ßakıOrm qeciOrm..
    kaLSam'da nEFESsiz öLemem ßen Sensiz. !!

11. deryoş

deryoş Yeni Üye

hepsı cok qusel ellerınız saqlık valla... paylastıgın ıcın tsk ederım yha...=)))

12. Red-Devil

Red-Devil Üye

Guzel konu. Tesekkurler

13. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Emeqine Saqlik...

Bu Sayfayı Paylaş