Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Konya Ereğli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 16 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Konya Ereğli konusu Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Resimleri - Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim

Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yenizengen Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: YENİZENGEN YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
    Adresi: Zengen Kasabası inönü Mh. Ereğli/Konya
    Telefon Numarası: 3327261039
    Faks Numarası: 3327261151
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş