Yeniköy Tek İlköğretim Okulu Bilgileri Milas Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 14 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yeniköy Tek İlköğretim Okulu Bilgileri Milas Muğla konusu Yeniköy Tek İlköğretim Okulu Hakkında - Yeniköy Tek İlköğretim Okulu Tanıtım - Yeniköy Tek İlköğretim Okulu Resimleri - Yeniköy Tek İlköğretim Okulu İletişim

Yeniköy Tek İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Vizyonu : Bilim ve teknolojinin farkında olan, yeniliklere açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, höşgörü sahibi, olaylara geniş bir açıdan bakabilen, dinamik, özgüveni ve sorumluluk bilinci gelişmiş, sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımcı, çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir.

Misyonu : Bireysel özelliklerini dikkate alarak öğrenmelerini, bilgili, becerili ve özgüvenli olmalarını, çevresiyle iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, çağın değişen ve gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini, liderlik özelliklerinin yanı sıra işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmalarını sağlamaktır.

Yeniköy Tek İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Milas
    Okulun Telefonu: 252 5580305
    Okulun Faksı: 252 5580464
    Okulun Adresi:
    Okulun Web Adresi: MUĞLA-MİLAS (Yenıdıbekdere İlköğretim Okulu)
    Okulun E-Posta Adresi: yenikoy@hotmail.com
    Okulun Müdürü: Ömür YENİADIM
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Muğla-Milas Mesafeleri 24 km - 90 km
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok 250-300 tl

Yeniköy Tek İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş