Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu Konya Cihanbeyli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu Konya Cihanbeyli konusu Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtım - Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu İletişim

Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu Konya Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1974 -1975 Öğretim yılında Cumhuriyet İlkokulu adı ile açılmıştır.Binası bakanlık tarafından yapılan okul 5 derslik olduğundan zamanla yetersiz kalmış ikili eğitim öğretime geçmiştir.İlköğretimin 8 yıla çıkması ile 1997 -1998 Öğretim yılında 2.kademenin dahil edilmesi yeni bina ihtiyacını arttırmıştır.1998-1999 öğretim yılında bu günkü yeni binasına taşınarak eğitim öğretim faaliyetlerini burada sürdürmeye başlamıştır.

Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: YENİCEOBA CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Yeniceoba Kasabasi Cihanbeyli
    Telefon Numarası: 3326761070
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: - yeniceobacumhuriyet.meb.k12.tr

Yeniceoba Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş