Yeni Romantik Nickler - Romantik Aşk Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_inci tarafından 15 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Yeni Romantik Nickler - Romantik Aşk Nickleri konusu Yeni Romantik Nickler - Romantik Aşk Nickleri

Gözlerin Kadar Güzel Olmasını Diliyorum geleceğimin, Çünkü Gözlerine Bakarak Görüyorum Geleceğimi.

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

Attığım her Adımda, hayata sevinçle başlıyorum, Attığım her adımda seni takip ediyorum Sevgilim.

AŞKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM...

Kalpsiz Yaşayan tek insan benim, Çünkü Kalbim Sende Sevgilim, Senin Avucunun içinde Yaşamayı Çok Seviyorum Tek Sahibim.

Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM...

Umudum Sensin, Nefesimdeki Değişmeyen Sözlerimsin, Sen Hayata Baktığım Gözlerimsin Bebeğim.

Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.

Mum Işığında Kalmış Sessizliğin içinde Huzuru yakalamış iki Aşığız.

Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

Tuttuğun gün elimi, Hayatın Uçurumundan Kurtardın beni Sevgilim.

Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle. Git, Ama birgün aklına geleceğim!

Nefesim Yettiği Sürece Seninle Gideceğim Bu Yolda, Gözlerim Gördüğü Sürece Sen Olucaksın Gözlerimde bebeğim.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

Gözlerimi Hayata kapayacağım Gün Bile Seni Seviyorum Diyerek Ölmek için bekliyorum.

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

Deprem Gibi Geldin ve beni enkazlar Altında Bırakıp Gittin!

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

Karanlıkta Kalmış Yalnızlığın Esiriyken, Gözlerin ışık Oldu Bana ve şimdi Beyaz Bir Dünyada Beyaz Sayfalarla Başlıyorum hayata.

Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.

Senden Tek isteğim yanımda Ol Sevgilim, Sen Yanımda ol ki, Ben Meydan okuyayım Hayata!

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

Acıyıda, Sevincide, Gözyaşlarınıda, Mutluluğuda Seninle Çekmeye Razıyım herşeyiMmMmm.

Aşkın içimde Olduğu Sürece, Çektiğim Acıların Bir ANlamı yok, Sadece Sevinçlerim Olsun o Sevinçler Sadece Seninle Anlam Bulsun bebeğim.

Et ve Tırnak Misali, Kimse Ayıramaz Bizi, Ne Ruh Bedenden Çıkar Ne Beden ruhsuz yapar, içimdeki Aşkın Gibi bendeki Sen gibi Sevgilim.

Özlenen Sen Olduça Özlemeye Devam Edeceğim, Sevgilim Sen Oldukça hayatın Acılarına Gülüp Geçerim.

hergün ölümün Korkusunu Yaşamaktansa, Seninle bir gün yaşayıp ölmeyi yeğelerim Sevgilim.

Derdime Derman, Canımda Can, içimde tek heyecan sensin sevdiğim çünkü sensin benim tek sevdiğim.

Nasıl yaşamak için Seni Sevdiysem, Ölüme Gitmek içinde Seni Sevdim bebeğim.

Ölümüne Değil, Ölümsüzlüğün Adını yazdım hayatımıza Bu Aşk Biz Olmasakta Yaşayacak Ve Anılacak.

Yaşamın Kıyısında, Aşkın Melodisini yeniden Seninle Duymak ve Söylemek Ne Güzel Sevdiğim.

Ne Aylar, Ne Yıllar, Ne de Günler, Bitiremez içimdeki Sana Olan Özlemi, Bekleyeceğim Seni Sonum Ölüm Olsada Çiçeğim.

Yarama Merhem Olan Sevgilim, Gözlerime ilah Sözlerime Nefes Olan tek Sevdiğimsin.

Seni Seviyorum derken içimin titremesi gözbebeklerimin büyümesi ve Ayaklarımın yerden kesilmesi kadar güzel bişi yok yanında.

Elin Elime Değdiği Sürece Hergünüme Adını Yazacağım, her günümü sadece senin için yaşayacağım sevgilim.

yanımda olmasanda resminle avuturum kalbimi, bir seni beklerim bir seni sevdim bebeğim.

Bu Sayfayı Paylaş