yeni kullanıcı grubu rank sorunu

'vBulletin Destek ve Sorunlar' forumunda yaprock tarafından 10 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. yaprock

yaprock Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    yeni kullanıcı grubu rank sorunu konusu arkadaşlar; forumda yeni bi kullanıcı grubu açtım ama rankı, eski bi grubun rankıyla aynı olucak.... yeni kullanıcı derecesi ekle dedim.... diğer grubun rankınn yolunu girdim ama nedense profilinde çıkmadı diğer grupda çıkıyo aynı rank yeni eklediğim grupda çıkmıyo nasıl yapabilirim yardımıza ihtiyacım var....

2. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Üye rütbelerini, yeni bir Üye rütbesi eklediğiniz yada değiştirdiğiniz takdirde güncellemeniz gerekmektedir.

3. yaprock

yaprock Üye

nasılda aklıma gelmedi okumuştum bide :S teşekkür ederim çok yardım ve desteğiniz oldu bana :)

4. yaprock

yaprock Üye

foruma yeni gruplar bunalarada yeni ranklar ekledim güncellememe rağmen ranklar çıkmıyo başka neden olabilirmi?

5. Siraç

Yaptığınız ayarları buraya yazarmısınız?
    Rankın yolunuda yazın.

6. yaprock

yaprock Üye

önceden atanmış üyeler diye bi grup vardı kıdemlide olsa vs hep aynı rank vardı ... ben yeni üye, kıdemli üyevs gibi yeni gruplar açıp onlara yıldızlar ekledim ftpye....

kullanıcı grubu yöneticisinden___ kullanıcı grubu ekle dedim olmasını istediğim grupları ekledim

kullanıcı rütbelerinden___ yeni kullanıcı derecesi ekle dedim yıldızlarınıda ftp den çektim sonra güncelle dedim kullanıcı gruplarını güncelledim

yıldızın yolu =images/ranks/yeni1.gif

yeni üyede yıldız görünmüyo ama yıldızı eskiden atanmış üye grubu var demiştim ya ona atadığınızda onda çıkıyo bnm grupda çıkmıyo

inş anlatabimişimdir teşekkürler...

7. Siraç

Kaçkez tekrarlansın? : 1
    Üye Grub´ları : İstediğiniz grubu seçin
    Minimum Mesaj adeti : 0
    Dereceden önce Satırbaşı: Hayır
    Üye Derecelerini göster : Sürekli
    Üye Derecesi grafiklerinin bulunduğu klasörün yolu : images/ranks/yeni1.gif
    YADA sadece bir metin yazabilirsinHTML-Kodu kullanılabilir : Boş bırakın

Kaydedin.

Ardından;
    Bakım => Sayacları Güncelle => Üye Rütbelerini güncelle

Ayarları bu şekilde yapın çıkması gerekir.
    Kolay gelsin

8. yaprock

yaprock Üye

yaptım falla saten anlattığımda yapmıştım olmuyo olmuyo :S

üye grubu dediğim standart kullanıcı grupları arasında silinmiyo yane

bnm eklediğim gruplar sizin eklediğiniz gruplar başlığın altında

ben şimdi üye grubunu rütbe yönetiminden sildim belki bnm eklediğim yıldız yeni üyede çıkar diye yine olmadı ilginç olan üy egrubunda çıkıyo bnm yıldızlar yeni üye grubunda neden çıkmıyo mesela en yukarda bi sorun olmuştu eski rankı kullanmak istemiştim olmamıştı siz güncelleyin dediniz oldu bunda güncellenmesine rağmen neden olmuyo :S

9. yaprock

yaprock Üye

yıldızlar yeni eklenn gruplar için güncellendi ama sorun hala devam ediyor :S

10. yaprock

yaprock Üye

arkadaşlar sonnda olmasını istediğim gibi profilde yıldızlar göründü üye gruplarını bütün kullanıcı grupları olarak yaptım bu şekilde yıldızlar rütbesine göre çıktı çok şükür.... fakat tek sorun şu kaldı tüm grupları seçtğim için sanırım bu seferde mod olarak atanmışlardada çıkıyo :S bunu nası haledebilirim ?

rankın altında yıldız çıkmaması lasım aslında :S

Bu Sayfayı Paylaş