Yeni Etkileyici duygusal sözler - En etkileyici duygusal yazılar

'Güzel Sözler-Mesajlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Yeni Etkileyici duygusal sözler - En etkileyici duygusal yazılar konusu
    en duygusal sözler
    en etkileyici sözler
    etkileyici duygusal sözler

En etkileyici duygusal anlamlı sözler

�Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara .Senin gözlerinde ışlıdayan bir çift yıldızı gönderirdim.

�Ya durgun olmalı deniz ; ya durmalı ya da kudurmalı, Sonuna kadar saplanamayacksa hançer kınıda durmalı , Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.

�Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin. �Sen dünyaya sürgün bir meleksin .Ve ben seni o kadar çok seveceğimki .Bir daha cennetine dönemeyeceksin

�Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

�Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen.

�Eğer birgün sevmek istersen önce kendini sev,Daha sonrada istersen beni,Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.

�Bir gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanrı�yı mı diye�Ben hiç düşünmeden Tanrıyı diyeceğim ve sen küsüp gideceksin.

�Ama nereden bileceksin içimdeki Tanrının sen olduğunu�

�Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi�Seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, Belki seversin diye�

�Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa ,Bilki o seni benden daha çok seviyor�

�Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

�Yaşamak gecenin tüm karanlığına rağmen, Buğulu bir cama güneşi çizebilmektir.YAŞAMAK DİRENMEKTİR !

�Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için,Yaşayan birileri mutlaka vardır.

�Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm kalbine.

Bu Sayfayı Paylaş