Yeni Şekilli Msn Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 23 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yeni Şekilli Msn Nickleri konusu Yeni Şekilli Msn Nickleri

Diki$ yerLeri atmi$ ßir hayatin tam OrtaSinda , naRkoza MUHTAC ßir kaLp iLe ßiraktiqin o yerLerdeyim..

Şekilli nickler , msn sözleri

- Gücün yetmez isinmaya,, hApsoluncA yalnizligA..

-herkezi sevebilirdim SENDEN baslamasaydim

-Düsmani affetmek Dostu affetmekten daha kOlaydiir!

-Tas ve sOpa kemikleri,, sözler iise kAlpleri kirar

-Çok iyi göbek atan kazana ne denir? İyi oynayan kazansın!

-….çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη….

-Dunyáá yikilsá üzeriméé, SON SOZUM yine iki kelime /SENI SEVIYORUM\

- UNUTMA her erkegi diz çökturen biir KADIN var!

-OLMAZSA olmazimsin SENDEN baska kimim varkii

- Gitmeem biir yere TAS olup kirilsam BIN kere

-sevmek hayatın ta kendisidir.bedeli onu onsuz sevmek bile olsa...

-Eğer senden ayrılırsam benide yanında götürür müsün??

-Güzel kiz insani mutlu eder,, Kötü kiz ise filozof eder

-Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek

-уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує!

-BENİ BOŞUNA ARAMA BEN SENİN TELEFONUNDA DEĞİL KALBİNDE KAYBOLMUŞUM!

-Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin akli alamaz, bir de sen varsın ya Birtanem dünyada kimse böyle sevemez.

-En büyük delilik değilmii hiiç dönmeyecek olanı beklemek..?!

-ßσğαzıм∂α Ќίℓίтℓєηίρ Ќαℓ∂ığı ίçίη ∫öуℓєηмємίş ßίя ∫üяü ∫öz¢üк Vαя ίçίм∂є..

-Ne zaman duraCak bilmem kafamdAki dönme dOlaplar,,?

-Sen Olmassan bu cAn bAnaa yaramazz!

-yAgmuur oluur üzeriine yAgarim,, yiLan olur mezarina dAlarim [ölsen biLe benden KURTULAMAZSIN!]

-Vicdanı tertemizdi, çünkü onu hiç kullanmamıştı.

-Gel kAlbiimde yAsa valla kira istemem

- Bir gün anlarsın hayal kurmayı; beklemeyi, ümit etmeyi [​IMG]

-Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !

-Acilar beni YIPRATACAK ,, mutluluk hep senin OLACAK!

-kaliteni baskasi belirlerse UCUZA gidersin

[ ♥affetmek veya siLmek..iyiLeRin ıntıkamıdıR]

sıkıldım artık yalanlardan
    karmaşık görüntülü basit aşklardan
    duymak istemiyorum artık bir kelime bile
    ne inancım kaldı
    nede dilimde tek bir hece
    sözler okadar basit ve yalanki

KapıyoruM kaLBimi Tüm séwqiLéré..İstémiyoRum artıK;séwMék,séwiLméK,özLéméK.. -Gélmémiş Yarından Hép mi Şikayétçiyiz ßiz! irm

Gençlerin aynada göremediklerini ,yaşlılar bir tuğla parçasında okurlar..."

Önemli olan nereye gelmis oldugunuzdan çok, nereden ve nasil
    geldiginizdir.

Yeni fikirlerle karşılaşınca zayıflar korkar, aptallar karşı gelir,
    akıllılar karar verir, ustalar ise yönetir ve uygular

Kökünü ve dalını beğenmeyen meyve, olmadan çürür ...

Cahilin yanında kitap kadar sessiz ol...

Kızda bir fizik var abi!, Einstein yanında halt etmiş...
    Konuşmak susmanın kokusudur.
    Ya sus git!ya konuş gel!
    Ortalarda kalma
    Yalan korkaklığın tortusudur.
    Dürüst kaba ol!
    Eğreti saygılı olma!

Depresif bu alemin içinde akli dengemi yitirip suikast notları tuttum kendime ..

Çığlıkların hakimiyetindeki bu haykırışlar aleminde, kaç dizeyle tanımı yapılacaktır mutluluk senaryolarının?

Yazdıklarımın hepsini kaderden çaldım.

Çocukken çizdiğim resimlerde iki kuşa selam eden güneş vardı...

Melekler Ağlar mı ki?
    KaLbi 2 Kişi PayLasamaZ..!

Son bir sevgi son bir mutluluk yakaladım seninle, belki de çok kısaydı kimileri için. Nereden bilsinler benim için bir ömre bedel olduğunu. Ben gözlerimde yaşadım bu aşkı ve yine gözlerimde bıraktım umutlarımı. Bunları bir gün okuyacak mısın? Okurken ağlayacak mısın bilemiyorum. Ama beni anlayabilmen için çok zaman geçmesi gerekiyor belki yüzyıllar. Yalnızları oynuyorum sen bile farkında olmadan. İşte ben buyum, kimsenin istemediği, kimsenin anlamadığı. Anlamak istemediği. Uykuların en tatlısı senin için olsun canımın içi...

Beni nereye koyuyorsun söyle?
    Neresinde yaşıyorum yüreğinin?
    Var mıyım senin için?
    Gecelerinin masalsı düşü ben miyim?
    Yoksa kendin misin?
    Beni sığdırabiliyor musun içine?
    Neyim ben senin için?

YağmurLar yağar inat gözyaşLarıma!!
    İrkiLir Güneş ALev ALev yandığıma..
    AkLımdan geçenLeri bir BiLebiLsen
    ÖLmeLi ya da geri dönmeLisin!!!
    Benimle kal !
    Hevesim kursağımda takılı kaldı
    Gözlerim telaş timsali her ölende ağladı..

# Kan kaybında Boğuldu insanlık..! #

Adı var kendi yoklardan bıktım...Adı var kendi yoksa ben de yokum!

Koptuğu Yerde Bırak !! Bu masaL böyLe bitsin.. Bir zaman HER ŞEYİMDİN !! Artıq hiçbir şeyimsin.......

╬ Hεrkεs Ayйiykεй ßεй Fąrk£iydiм..$imdi Hεrkεs Fąrk Pε$iйdε ßεй Yiйε Ayйiyiм..!ßu da ßnm farKıMm ╬

****°°°***°•.•° ** °•.•° @}---->---->---| °•.•° ** °•.•° @}---->---->---' °•.•° ** °•.•° @}---->---->---|' °•.•° ** °•.•°

_________________>>kalemi kırık bir şairin şizofren mısralarındayım ben<<

sen yenilgileri zafer, zaferleri yenilgi kılan savaşımsın.Sen yasaklı erkeğim yasaklarınla anlamlı öbür yanımsın,sen canımsın...

duy beni heryerden duy
    gör beni heryerden gör
    dur sebebi halim ba$ka
    kalp kırık dökük yenik a$ka....

YıkıLdı duvarLarım
    Önümde binLerce insan
    Aşkım bir hiç
    Sonu yerLe yeksan
    YıkıLdım..DeriN !
    KaLbim deLik deŞik
    Ömrüm senin..
    Nerdesin ? Koca Adam . . !

birbiri ardına yaktığım cigara çividir tabutuma,
    boşver dumanıma doysun heryer sen aldırma
    Aşkın Dili Kuş Dili Gibidir, Ona Süleyman Gerek.
    Aşkın Sabrı Sonsuzluktur, Ona Yus'uf Gerek.
    Aşkın Esintisi Tufan Gibidir, Ona İsrafil Gerek.
    Aşkın Yolu Dağ, Kır Ve Çöldür, Ona Kerem, Ferhat ve Mecnun gerek.
    Bendeki Aşkın Tarifi Yok Sevgili, Onu Anlatabilmek İçin Yaşamak Ve Yaşatmak Gerek.

ѕσηѕυz мυу∂υ уüяü∂üğüмüz вυ ѕσкαкℓαя уα ∂α вιя ∂üş мüу∂ü уαşαмαк؟... "..ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNe.."

Derin bi rüyadır hayat karamsar çığlıkların arasından nefes almak gibi. her nefesde bi isyan .
    haklısın belki de hüznümüzü kendimiz yarattık ,ve mutluluğa sansür koyduk...
    ¸¤*¨¨*¤SêNî¤SêVîYoRuM¤BêBî$îM¤*¨¨*¤¸
    ßu kadaR ÇaReSiz ßırakma
    ßeni ßağLandım ßir Kere
    Çok Sevdim Seni Senden
    iStediğim Çok Şey DeğiLki
    Uzaktan Uzağa ßir GüLsen
    Yeter qöqsüme Yaslanıp
    Elimi tutman Sevgilim
    Diyerek SevdaLı ßakmana
    Razıyım Uzaktan
    Uzağa ßir Gülsen
    Yeter..!!!!

Hadi Lan! Aşkmış Meşkmiş
    Seviyormusmuş Yok Gelmezsem
    Yolumda Ölüyormus Ya Sen
    Cocuklugunda Cok maSal Dinledin
    Yada Ben Sogumusum İnsanlardan Ya Sen Cok Seviyorsun Yasamayı Yada
    Ben Sogumusum Yasamaktan
    Boşver Düşünme Öyle Kara
    Kara Bu devirde Aşkda
    para Meşkte Para..!]

Belki"lerden, "İhtimal"lerden,
    "Keşke"lerden Medet Umuyorum.
    Senin Büyük İhitmalle Yabancısı
    Olduğun Düşler Büyüterek...
    SonsuzLuk Koyuyorum
    Senin O Güzel Adını...

Kaldır ayağını dünyamdan,yüreğimi çiğnedin canım yanıyor..

Su gibisin içilip hiç
    kanılamayan..Seveni
    yanıltmayan sevince
    yanılmayan..Özlenen
    sen özleyen sen..
    Varken bile
    doyulamayan...

Ama benim ciğerim yanar
    Ten oyalanır can kanar
    İki gözüm iki çeşme
    Haberin yok içerime içerime akar …

HayaLLerimi Yakın,Resmime Bakıpta AğLamayın Sakın.Bu Bir Hatıradır,DikkatLi Bakın.Kıymetim Yoksa, ''YIRTIP ATIN''...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    уαℓαηѕαη уαℓαηı ѕєωєяιм єℓιм∂є ∂єğιℓ...
    Sen Benim Sarhoşlugumsun Ne Ayıldım Ne De Ayılmak İstedim

hayatın acımasız kırbacı şaklıyor tenimde kabuk bağlamaz yaralar üzerine..!!!

|bir haykırıştı bendeki duyulmayan duyulsada anlaşılmayan..|bir sancıydı bendeki bilinmeyen bilinsede durdurulamayan...!!!|

нαуαт мαяѕ єттι üѕтєℓιк zαя тυтαяαк уιηєє... вєηѕє ѕıкıℓ∂ıм нєρ уєк αтмαктαη кα∂єяєє!!!...
    UzaK DuR YaKıNıMa..Bu MesaFe Beni BoZaR.. kimseLeR YaNaŞMaSıN..YaLnızLık PayLaşıLmaZ..

canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..

Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!!!

ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat

hayat da filmler gbi olamaz mıydı?herşey masalsı.. єкѕιкѕιz..acısı bile değerli..

yaşam ve öLüm arasında her nefes bir pişmanLık yaşayanLara acıo, öLmüşLere imreniyorum…duygusaL oLarak afaLLadım, karşıLığında hissizim biLmektense ve korkmaktansa umursamamayı tercih ederim…

benden nefret edin çünkü sizden deilim….arkamdan hep küfredin….ben kendime kefilim dünyalarımız farklıdır anlaşamiycas eminim…

ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!!

benı yanlız bırakın..!! lanet olası bazı ınsanlardan nefret edıyorum..

Dışımda KahkaLardan Bir Suret !! İçimde Kan AğLayan Küçük Bir VeLet...

İçiMdeKi bEn haLa seN kRizLerİnDe...

ßundan ßöle sénin giBiléré kaRnım Tøk ! Hayat sénin Rømeø ama aRtık Juliét Yøk...!!!

Kimsé ßana MasaL Anlatmasın Çøcukkéndé Sévmézdim Zatén

Artık kapıyı çalan ben değilim anne ruhuma başkası girdi dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti… Artık o küçük çocuk değilim anne içime bir canavar yerleşti….

Neye yarar,sözcükler!... Kalpleri kanatmaktan başka!...

....Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....

Kessem kaç intihar akar bileklermden…
    Assam kendmi verecek son nefes kalmşmıdr bnde
    Atsam kendimi düşecek kadar ağır mıdır bedenim?
    İçi gazla dolmuş bir balon gibiyim
    Bu gece kanayan gözlerimi çıkarıp kaldırasım var
    Bu gece kanımı dondursam?
    Kalbim çürümüş içindeki her şey kokmuş buruşmuşken
    Akbabalar bile suratını çevirirdi!
    Kalbimi eskisi gibi attıracak kimse yok mu?
    hER GüN BİRaz dAHa YOk EDiyoRUm KEndİmİ..!!!! Her GÜn DİbE...daHA dİBe...EN dİBe bATMak Ne ACı..!! bEN müHim DEğiLİm...RUhuMa iYİ baKın...!!!

Yavaş yavaş gidiyor benden hayat; damarlarımdan çekiliyor içimdeki sen ! bense düşüyorum hiçlik ötesi bir hayata

Şimdi...Dayanamaz oldum bu yürek sancılarına artık kaldıramıyor bedenim senin uğruna olsada...

Susmayın biliyorum, ben bir yalan dünyada Gürültülü yaşadım, sessizce ölüyorum"...

Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!)

ıyılıge daır ne varsa satmıs ınsan oglu seytana

YaRattıĞıN M€L€Ğin €LL€RiNi BıRaKMa...

~√V^√~√V^√V'^~hani senin için atıyodu ya----------------bak durdurdum

Çaresiz bıraktın,boşlukta kayboldum

Yaraların acısı çok fazla..İnançsızlık sardı seni…Kalbimin sahibi olmasaydın…Kahretmezdin beni…!!!

İsyan etmelimi şu kuralcı düzene…Yasaklarla cezalarla bir büyük mahkeme…hayat benim, ne istersem denerim…Bir kez geldim, ötesini istemez gidemez elim

öLmeyi ßiLe ßeceremeyeN aptaLın teKiyim..Canım acı0r...ßıçakLa yanmadı ßenim caNım...en ç0k sizin çekTirdiqiniz acıLar caNımı acıTı0r..CANIM ACIORRR..!

Göz çukurLarmda uyuyakaLmş 1 bebeksin,bnde ninni*nim. .

Kendimi normal olacak kadar anormal görmüyorum !

bitti demekle bitmiyor birşeyler kalıyor yürekte...

2. Siraç

Lasst du mich in Ruhe!!!!
    Hält deine Mund!!!!
    Hübsche Baby
    Die Leute halten ihr Wort nicht ein
    Die Männa sind Lügner
    Ich bin Glücklisch,weil mein Freund liebt mich
    Die Leute sind es nicht wert
    Ich bin Sexy und Klug aber du bist nicht
    Ich bin für den Frieden
    Du hast mir sehr gefehlt
    Ich verstehe die Leute nicht
    Msn finde ich toll
    Ich glaube,wir sind Blöd
    Ich libe classe,ich libe mich aber du nicht
    Hast du jetzt vielleicht zeit?
    Ich bin nur noch zwei stunden in MSN
    Oh,Verzihung können Sie mal bitte schauen?
    Hier muss man leise schreiben
    Men Hobby ist MSN
    Tut mir leid,ich habe kein zeit
    Bitte nicht stören
    ***Ewige libe***
    ~Verrüctes Weib~
    Wo finde ich Leute zum sprechen?
    Ich kenne keinen außer dich
    .
    +°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin, SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN, aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz, bir bahar düsün ciceksiz,birde beni düsün sensiz.

Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere.

Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin, bir dost sev arkandan vurmasin, bir yuva sec hic yikilmasin, bir sevgili sec seni hic unutmasin.

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa, bil ki oldügüm gündür.

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim.

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin.

Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan olur, hayalde degil canimdasin.

Delice sev,haince terket ama ALDATMA...(yoksa...)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NOGLUR!

×÷·.·´¯`·)»HÅ$®€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑ&ETH;Ï»»GÕÑLÜ(v)«(·´¯`· .·÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman,sevginin büyüklügünü anlatir...

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...!

9 Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor.
    ..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olman&yacute;n ölüm oldugunu göstereyim...

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis me&eth;er

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.

Gül nedir ki solup gider. Gün nedir ki gelip gider. Ates nedir ki söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak Mezarda biter...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü.Bu yürek seni sevdi.Bu ten seni hissetti. Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Y&yacute;ld&yacute;zklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> .... «« .!!•?•??•?•

MSNDE NİCKİNE TÜRK BAYRAĞI KOY
    msn nick bölümüne geldiktem sonra kopyala yapıstırın kodu ¤ ·$4(TT)
    •-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм
    -----------------------------------------------------------------------
    # ((¯`»¦«´¯)) AşKMeLeGi ((¯`»¦«´¯))
    -------------------------------------------------------------------------
    Kahramanlığın ölçütü kaç kişiyi kurtardığın mıdır? Yoksa karşılıksız düşündüğün her insan için bir kahraman mısındır?
    ----------------------------------------------------------------------------
    | ¤ۣۜ..¤ | ((NİCKİNİZ)) | ¤ۣۜ..¤
    ----------------------------------------------------------------------------
    ﮓeniﺄ ﮕevﺂשׁﻩrﺙm
    --------------------------------------------------------------------------------
    Bu can sana kurban...
    ------------------------------------------------------------------------------
    And if you go, I wanna go with you
    And if you die, I wanna die with you
    .
    -------------------------------------------------------------------------------
    ஐ◄███▓▒░░ Forbidden Love ░░▒▓███►ஐ
    ------------------------------------------------------------------------------
    «« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...

3. Siraç

Şekilli msn nickleri

CiddiySen Warım DaLgaysan On numara Sorf Yaparım

∂єgєяє ∂єgєя νєяιяιм..вєηℓє ηє уαѕα∂ιуѕαηιz ηє gσя∂υуѕєηιz уαρтιgιηιzιη кαяѕιℓιgι∂ιя..2.кєz ѕαηѕι кιмѕє ∂ιℓємєѕιη ηє ∂σѕт ηє єѕкι ѕєνgιℓι вєη∂є нєякєѕ вι кєяє кαzαηιℓιя вιя кєz кαувє∂ιℓιя...

§eNce iLk amaç Ne : yaşam, Der§ vereN §eNce kim : Hayat, Hiç DeğişmeDeN DuraN i§e : kaDer, §oN §özü §öyLer Hep : öLüm...!!!:

inDik ßayıra Cıktık Cayıra Yaptık ßi Cigara İcmiŞiz KaFa ßi Dünya Sanmaki yaraLıyıZ NaßaLım ße GüzeLim ßiz Esrarcıyız

Unutma ki; ölenler, hiçbir zaman yaşayanlar icin gözyaşı dökemezler..."

*-*-TaRTışaCaKsaK eĞeR..BaNa Bi DaKKa İzn VeR..BeYnimi ÇıKaRıPGeLeYim..ŞaRTLaReŞiToLsun..

ben suSTUm arTq sadeCe aCıLaRIm kONuŞuYoR..... ,
    Şekilli msn nickleri
    En yakin deniz kenarina atiyørum kendimi.. Her daLga haLime üzgün.. Her dudakta ßana teßessüm..ne vardi diyørum 'ah' ne vardi $u kaLdirimda resmin øLsaydi...EgiLip öperken ßeni GörenLer, varsin diLeniyørum sansaydi

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedikçe uzaklaşmak düşündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdiğim halde söyleyememek hep birşeyler gizlemek sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek !...

SessizLigin Işareti çöktügünde.. Ve gün ßittiginde.. Hayatin IsIgInI içine Çektiginde.. Ve Aşk gözLerinde öLdügünde.. Sadece o Zaman Farkına Varacagim.. ßana Ne ifade ettiginin..

qiddiqinDé áLI$Iørµm Sáná.. hi¢1 áLI$hkánLIk bµ kádár qµzéL øLámáz.. áLI$hkánLIkLár. Dáimá kørkµtµr bény.. dµ$µnky bén yá$ámáyá biLé áLI$hkIn déiLim..

'Sana ait h£r $£yi; Bana ya$atacak bir n£f£slik an için Aldığım Bütün n£f£sL£ri..Ölüm£, H£diy£ £d£rim..!:

îsmîmîz gîdêr , ŞEKLİMİZ yêtêr . kîmSê RÜZGAR yàpmàsîn .:

Háÿáttá Hì¢ Kìmšë ßáKì®ë DëìLDì® ¢üNKü Háÿát Hë®Këšë ëN áZ ßì® Kë®ë Køÿá® ••KıZ ∂є∂ιqιη ηє∂ιя кι єℓιηιη кιяι ••
    Şekilli msn nickleri
    кσумαz вαηα ѕαн∂є göηüℓℓєяιη ѕєνgιℓєяι вαηα кσуαη тєк ѕєу ѕєν∂ıкℓєяıмıη ѕıктıя σℓυρ gıтмєℓєяı

€LdêN dü$mê SêvdàLà® dêiL ßêNim iStêdiGim ! ¥Hà ¥ü®êGiNiN SàHißi øLmàLı¥ım ¥àdà Hi¢ßi®$êiN

Bu Saatten Sonra Uğraşamam DünümLe ve DünümdekiLerLe Ben Yarına Bakarım YanımdakiLerLe

Cαиıм SıkıℓıYσ, CαиIм YαиIм∂α yσq ∂ié ∂üşüиüYσruм şiмdi. CαиIм иé YaPIyσ ∂ié CαиIмıи∂α CαиI SıkıℓıYσмu∂uR? Cαиı yαиıиdα yσq ∂ié.!

Né ãğLãyãCãk KãdãR Gûnãhkãrım Né GôkLéré ¢ıkãßÎLéCék KãdãR Mã§um.Né Gé¢mÎşdé Yã§ãdıkLãrImdãn Huzur§uzum Né §u ãn YãptıkLãrımdãn MutLu.§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!

Dudaklarımız her zaman gülsede gözlerimiz ağladı Hiç kimse bizi birbirimiz gibi anlayamadı Birbirimizden ayrı olsak bile yüreklerimiz aynı attı Her dost sandığımız insan yolumuzu saptırdı

GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..

Rahat oL Panik Yapma Ayık oL ßaq DaLGana Üç GünLük Dunya Ne Sana Kalır N£ ßana

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM

Kıral Olursan Tacın Sultan Olursan Tahtın Gider Kıral Deılım Tacım Gıtsın Sultan Deılım Tahtım Gıtsın Kendı Halınde ßır agacım Dalımı kıranın kokunu alırım

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n...!:

Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!
    Şekilli msn nickleri
    yA değerimi bilseydin yada değerin kaybolmadan gelseydin.

ne kalana git derim,ne gidene kal...Kalacak olan yerini,gidecek olan yolunu belirlemiştir zaten!!!

AfediLen faz gecilendir o afedildi Cünkü Vaz Gecildi

4. Siraç

MSN ve Chat Programları > Msn Nickleri Güzel Nickler > Şekilli Msn Nickleri

∂üη gє¢є ѕєηι göя∂üм яüуαм∂α αğℓαуαяαк υуαη∂ığıм тєк нαтıяℓα∂ığıм ηєяє∂єѕιη νє ηє уαρмαктαѕıη ѕöуℓє вєη нαℓα ѕєηι ѕöуℓüуσяυм....!!!

нαкℓıу∂ıη нєρ ѕєη , α¢ıℓαя вє∂ανα , мє¢вυя∂υк нєρ υzαктαη вαкмαуα...

göкℓєя∂є мαѕмανι нєρ ѕєηιηℓєуιм ѕєνgιℓιм υzαк ∂ιуαяℓαяα єѕтιяєℓιм...

нαуαℓιη уαкѕα∂α вєηι ѕανυяѕα ∂α кüℓℓєяιмι öℓѕєм∂є ∂öηмєм уσℓυм∂αη(seninleyim)

нαηι ѕєνмєктι αуяıℓıк...؟؟؟

gözüмüη уαşıηı ѕιℓ∂ιм вєη кσşαмαм кιмѕєηιη ρєşιη∂єη ναяѕıη σℓмαѕıη вυ αşкℓαя çєктιкℓєяιм уєтєя вαηα...!!

güℓü ѕυѕυz ѕєηι αşкѕız вıяαкмαм...!!

üşü∂üм ∂ιуσяѕαη güηєş σℓυяυм уαηαяıм ѕєνgιηℓє αтєş σℓυяυм ∂σℓαяıм нαναуα ηєƒєѕ σℓυяυм

вєℓкι уαşαηαη нєяşєу gєяçєк,αмα ιηαη αятıк çσк gєç

güηαнıη özü ιѕє ѕєηι ѕєνмєк ¢єzαм ¢єнєηηєм σℓѕυη...!!!!.....!!!!
    нєηυz вα$ℓαмı$тıм ѕαηα.. ναρυя αℓ∂ı göтüя∂ü..!

Dü$erken birle$mezLermi$ ya kar taneLeri... Deği$tirmek imkansız mı bu kaderi ?!

ßırakıp gittin beni yaraLı, ah gittin de kime yaradı ?! ßuldun mu söLe bndn iisini.. Hala gösLerinde hüzün, bırak gerisini !!

ßa$ardın.. ßu kim bilir senin kaçıncı zaferin.. SöyLe; doyurdun mu ruhunu?!

Her a$kın sonunda hazırLadığım idam sehpasında, kaçıncı tekmem bu yaLnızlığa..? ßu aşktaki intiharına $imdi kocaman bir “ELveda”.....
    Şekilli msn nickleri , msn nickleri
    Di$i köpek hep kuyruk saLLamz.. ßzn itLr istei bağLamas!! Taciz hakkı eLinde sanır Laf atr, snnde aiLen war en basit örnek; annen.

1zamanlar arkandan bakıp ağlardım şimdi dönüp bakmam!!1zamanlar uğruna dünyaları yakardım,şimdi kibrit bile çakmam!!

Aşk her yaşta var bebekken mamana gençken sevgiline yaşlıyken bastonuna aşık olursun ama önemli olan aşık olmak deil onu yürütmek...

Sen üzülme die satır aralarına ördüm yokluğunun sancılarını=(

Ruhunu bir kan damlasında boğacak kadar ucuz boğulana dayan diyecek kadar anlamsız hayat...

Melek bir yandan..Şeytan bir yandan...

кαℓкαη göт єℓвєт ιηєя!!

ѕєη ηє ιℓктιη ηє ѕσηѕυη ѕєνgιуℓє ∂σğ∂υη ηєƒяєтℓє уσк σℓ∂υη υzgυηυм єzιк ιηѕαη ѕσηυη∂α υηυтυℓ∂υη!!

ѕєηıη gıвı вєηι кιмѕє ѕєνмє∂ι вєкℓє∂ιм gιттιğιη güη∂єη вєяι...

уσℓυ уσк вüкüℓємє∂ι вυ ∂ιℓ кαяαℓαηαмα∂ı 'яαριм' нєя ∂αιм ∂ιℓℓєяє ρєℓєѕєηк σℓ∂υм αмα уıкıℓαмα∂ıм нιç ѕυѕтυяυℓαмα∂ıм вυ вιя gєя¢єк!!
    Şekilli msn nickleri , msn nickleri
    gözümü açıyorum sen kapıyorum sen..hiç bitmeyen serüven..günümün en keyifli anı ..uykumun en tatlı rüyası...

sndn önce ne yapardım bn bunu hatırlamaya çalışıyorum Hatırlamaya çalıştıkça boşluun içinde yuvarlanmış gibi oluorum

bir zmnlar el ele idik gönlümüz birdi kalbimiz birdi şimdi nerelerdesin ah özledim seni!

sen olmadıında yanımda şarkılar çok boş çok anlamsız

seni özlemek canıma tak etti bir tanem özlemek izlemek yollarını gözlemek...HEP SEVECEĞİM SENİ ÖMRÜM SONUNA DEK

düşlerinle yetinmek bana yetmiyor!

sendn başkasını sevemem deemem başka bi ele seni seviorum snde bni öle ayrılmayalım

EFsaNE OLmuştu 2 günlük sevdamız mevsimler geçti bak bitti aşk masalımız ..

yalan yalan yalan dolan sevdanın yolu bu aşkı kim icat ettiyse bana getirin banan getirin onu

vuruldum kaç kere yalancı aşklara yüreğim alışır sensiz dayanmaya...

5. Siraç

Şekilli msn nickleri , şekilli msn sözleri

уίиε; кίмکεуε αиℓαтмα∂αи кεиdίмί иε کαиα иε∂ε کεиίи gίвίℓεяε…
    کενмεуε, ίиکαиℓαяα dαίя υмυтℓαяıмı...αиℓαтмαdαи.
    کυکυуøяυм уίиε…

کєи кαℓвίм∂єи gєçтίи, کıятıмı ραяçαℓαуıρ çıкαи кυяگυи мίکαℓί... کєи вαиα вєиίмℓє ίнαиєт єттιи!

єℓℓєяίи αگкı кαçмıگ کєиίи gǿzℓєяίиє... вυ ∂єƒα ''вαиα'' мüکα∂є...

SusuN ..! [​IMG] / KonuşmayıN / [​IMG] / Don'T SpeaK [​IMG] / DIDIDI yapmayın be! yeter! [​IMG] :mad:

|-|@y@t ß!R P€ 0Yu|\|uYS@ $!|\/|D! ßÖ|_Ü|\/| G3ÇM3 Z@|\/|@|\|!

●●●∂üηуα вιя єƒѕαηє,нαуαт вιя ∂яαм,уαşαм вιя нüzüη,ѕєνмєк вιя нαтα●●●

●●●αякαηα ∂öη νє єтяαƒıηα göя∂üğüη нєяşєуι ѕαηα ƒє∂α є∂євιℓιяιм αмα ѕαкıη αуηαуα вαкмα çüηкü σя∂α göя∂üğüηü αѕℓα..!!●●●

yÜrEğİm IsLaKtIr BeNiM//kUyTuLaRdA aĞlAmAkTaN//vE hAfİf UçUkTuR rEnGi//KuRuSuN dİyE kAç KeZ//gÜnEşE aSıLmAkTaN

AşkıııMMM sn HyWanMısnn??

LtFeN YeRLeRe TüKüRMeYiNiZ TüküReCeK O KaDaR SuRat VaRKeN!!

SANA KARŞI Bİ TEK SEVGİ DUYABİLİRİM O DA HAYVAN SEVGİSİ

AŞKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM...

6. Siraç

Güzel şekilli nickler , yeni msn sözleri , moda nickler

ѕöz ßιттι şιмdι ѕυѕмα zαмαиı !!
    dιLѕιzdıя ßєиιм ѕєνмєLєяιм...özLєує¢єğιмι ßιLѕємdє ѕєѕѕιzdıя gιdιşLєяιм...υмυdυм ιѕуαиdα ιѕуαиıм кαяαиLıктα...

++++++gercekler acıdır ve gercekler acıtır..!

Dünyada Eşim Benzerim Yok Ama Benzemeye Çalışan Ezik Çok !!!!

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın..
    bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!

*Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır,yolun aCık oLsun git güLe güLe

*Gecnın 1 Yarısı Başlıyrsa Çığlıgım Duyulsun Diye Dgl Duyulmdnda Sevmeyı Bılıyorsa Bu Yürek Görmdn'de Svmeyi Blr
    bEN hEp oLduĞum yERdeYim vE oLduĞuM giBiyiM...!!!

*Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa...

*İşini Şansa ßırakmak İstiyorsan ßir Zarda Sen At Zarlar ßenim Elimde Oyunu ßen Kurarım Sıkılırsam Senden Oyunu ßen ßozarım!!

*canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..ßir yerLerde ışık war;görüyorum ama dokunamıyorum

*ßeni çeken çeker çekmeyen çeker gider...kopacaksa kopsun ßitecekse ßitsin ßeni sevmeyen warsa ...tir(YASAK KELİME) oLup gitsin

Kalbe vurdum kiliti ...tir(YASAK KELİME) ettim aşkı!!

ßαηα уαяıηıη gєтιяє¢єğι кιşι ѕєη ∂єğιℓѕєη єğєя,уяη σℓмαѕıη вgη вαηα уєтєя...!!

яυнυм вєηι тєякєттι уαηℓızıм....

ßU DünyaDa KonuKsuN ßu DünYaDaN KopUksuN

Beni Beyninden Silmiş Olabilirsin Ama Kalbinde Hala Ben Hüküm SÜRÜYORUM..

Ne olur artık vurma beni, uzakLa$.. ßundan ßöyle ßenim için hüzündür a$k!!!!!

.....YAKIP BÜTÜN AŞKIMI KÜLÜ MAZİYE GÖMDÜM YAŞANILAN SEVDAYI SENİ KALBİME GÖMDÜM......

n e g ö z l e r i n d e b i a n l a m n e d e s ö z l e r i n d e b i ç i k a r a r a r i m , h a y a t i k u r a l l a r a g ö r e d e g i l k a f a m a g ö r e y a s a r i m . . . !

FOrMat ATtım ANıLaRıma.........

Ooofff n yaptm bn sna, nicin boguosn Yalan A$kınla..Can yakmaksa, yaktin iste.. İntikamsa, aldin iste..Bitirmekse tükendim biLe

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

SenSiz`dè Dü$ermi$ Takvimden GünLer

- †єяк є∂iℓмiş уαşαη†ıмıη ßiя ∂υяαк ö†єѕiη∂єѕiη

KaLK qeL desem.."qeç oldu diyeceKsin"..qeLme desem.."yanında Kim war"??

♣ TaSh kaLpLisiN Ama ߀Nim DünyaMda TeKsin iShtEe ♣

SeVmeq ELßette GüseL Seni Sevmem >YanLısHtı>

- вiz вu αℓєм∂є ¢αy∂αиℓığα καи κǿyαя, вı¢αкℓα καяı$тıяıяız! ∂ǿѕт ∂єяiz cαи vєяiяiz.. αиcαк ∂ǿѕт uиuтuиcα öℓüяüz!!!

-..//..¢нαтℓαq αη∂ ∂єηqєѕiz..//.. (__*fıNdıq kuRdu__ ) « Mαηια¢*mMm... «

7. Siraç

тυтαмαуα¢αqıм ѕözℓєя νєямєм
    α∂ıмℓαяıм∂α ' кιм ηє ∂єя ' ∂ιує ∂ü$üηмєм
    вαѕιт кι$ιℓєяℓє ρσℓємιqє qιямєм
    вαzı $єуℓєяι αѕℓα Ⴣє∂ємєм

¢єѕαяєтѕιzℓιqι 'qυяυя' ℓα öятмєм
    уαℓαη νє тαктιкℓєяℓє υqяα$мαуıη уємєм
    нα∂∂ιηιzι вιℓιη ∂σѕтℓαяıмα ℓαƒ єттιямєм
    tutKuLarım var vazqeçemem

qι∂ιуσяѕα єqєя çσк özℓєѕєм
    вιℓє ‘∂öη’ ∂ємєм

qüνєηмє∂ιкçє ѕєνмєм вαzєη
    çσк ѕєνєяιм αмα ѕöуℓємєм
    αqıя qєℓιуσяѕα вυηℓαя
    ƒιяαя ѕєявєѕт üѕтєℓємєм..!
    Şekilli msn nickleri , şekilli nickler , msn nickleri
    .... ... ... αятıк нαуαℓℓєяιм∂є уσк!...

[[ gülüşlerimde yalan oldu aynı hayatım gibi yerini gözyaşı aldı kara bulutlar war üstümde gidmiyorlar yagıyor yüregime yagmur ama bi gün biticekk bende gülücem!! ama ne zaman hangi ama kim bilir ... ]]

8. Siraç

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ѕιктιя єт...

nasıl sensizliği ben yaratmadıysam,tadacagın bensizlikte benim eserim olmayacak...!!!

düηüη нαтαѕιηι вαηα ѕσямαуιη dσğяυ уαηℓιş dιує αкℓιηιzι уσямαуιη çαℓιşιη

кαяdєşιм gєяι dυямαуιη уαℓαηdα вєηιм dσğяυdα вєηιм вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιм,ηєdє кαℓαηα gιт,gιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα.

Herzaman seninleyim dediğin gün bile yanımda yoktun....

bırakıp giden bir gun dönmek ister !! bırak dönsün ne kaybettiğini görsün...

"Bir Kere Gittin Ya Artık Bin Kere Dönsende Boş...Sen Bende Bittin Artık Ömrünce Sevsende Boş... "
    Şekilli msn nickleri , manyak nickler , msn nickleri , güzel msn sözleri
    Ben seni mi Sevmişim Sana mı Yanmışım Sana mı inanmışım Sana mı aldanmış kanmışım Ben Ne Kadar Aptalmışım...!

Gerçek buysa yaşıyorsak, Kader varda biz yazıyorsak, Ben seni kaderime yazdım. İster siler gidersin, ister kalır ömür boyu seversin....

Gideceğin yere beni de götür sewgili sorana başımın belası dersin!!!

Ya Sen Gidipte Uzaklara Bensizliğe Alışırsan...Ya Sen Sevgilim Ummadığım Kadar Beni Çabuk Unutursan...

Yerin kulağı var..benimde kulağım var.... ben yer miyim hayır yemeeem!!!

Yok, Bu Kez Bakmayacağım, Rahat Ol Sarılmayacağım Da Ama Ne Olur Cevabını Söyle Ve Git.. Senin Kadar Dayanıklı Olamayacağım Için Git..
    Vazgeçeceksinki Vazgeçilmez Olasın
    YoruLduğum sen değiLsin kendi yok oluşLarım ..

...bu sefer oyunun kurallarini kendim belirliyorum ben degil hayat benim istedigim kurallar icerisinde oynayacak...

9. Siraç

1)HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

2) kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür.. sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim. vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim.

3)Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!

4)§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

5)Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir

6) Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!

7)ßêdênîm kârânLîk'Lârâ, Rûh'ûm sânâ âît.

8)Nefessiz zordayım zamansız bir mekanda Çıkmaz bir yoldayım, amansız isyanda

9)Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda... Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM..

10)HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

11) Sevene SevdaLıyız Gidene Hep AğLarız Alsalarda Bu Canımızı Biz SeveRsek UnutMayız

12)Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır..

13)ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ Sëñî,GôZûñû ßîLë KIrPMaDIñ,gûLDûñ Gë¢tîñ Rëîs..

14) Biraz Kül, Biraz Duman, o benim işte.
    Şekilli msn nickleri , yeni msn nickleri , msn sözleri
    15) Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.

16) KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî..

17) Dûnÿâ dûrmâdîk¢â, Kîÿâmêt køpmâdîk¢â EsrAr

18)Konuşacaksan öyLe Bir KonuşKi , Inanayım . AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi , Susmayayım . Gideceksen öyLe Bir GitKi , öLümüne Unutayım ; Ama Seveceksen öyLe Bir SevKi , KonuşsanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yaşatayım..!

19)Bu aRaLAr oT TakiLiYom isTéYén.. ézip GéÇéR isTéYéN SARIP iCéR!

20)Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüz.Çünkü biz dünyanın oyununda,hayatın acımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk

21)Belki sisLi 1 kıs gecesi Belki soguk 1 Sohbahar ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda 1eLinde reSmin 1eLinde Silahi var diyecekLer Ama Sen inanmayacakSin Sonra kalkip bana geLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o An 1 fiSilti DuyacakSin DudakLarimdan '''ELveda'''

22)Bizler umutsuzluğun olduğu yerde,umudumuzu kaybetmeden yürümeyi biliriz. Her yürüdüğümüz yolda Çakıllar,her durduğumuz yerde Çakallar olsa ne yazar!Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz
    Şekilli msn nickleri , yeni msn nickleri , msn sözleri
    23)Sén .. Séni SéVéni Dağda Çoban oLsa... SéVMé! SEni SEvMEyeni MiSirDa SuLTan oLsa .

24)£srAr'La ya$arKen YaLan DunYa'da Zamani İcmi$iz haßerimiz yOk

25)uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak .. Saßahı ipLe ceKeceKsin .. Ne qeceLer rahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin..!

26)ßir Daha Sevecek Kadar AdiLeşecekSe Yüreğim, ELLerimde Onu ParçaLayacak Kadar AsiL oLacak Andım oLsun...

27)Yoldan biri geçti demin, Alayla bakıp serseri dedin, Bu kadar gururlu olma, O geçen serseri senin, Bir zamanlar ki sevdiğin, Bir düşün hak verirsin, O serseri dediğin, SENin ESERİN.

28)ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL'sâ ... KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz..

29)$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz !zm!tL! oLmAmlz!

10. Siraç

Şekilli msn nickleri , msn nickleri , nickler , kişisel iletiler

эи qΰzэſ λэмίи $όz ωэямэкτίя...
    эи βΰλΰк ίиτίκαм Ⴣэτмэк†ίя...
    эи α¢ι dμλqμ †эяк эdίſмэк†ίя...
    эи αdί $όz $эиί нί¢ $эωмэdίм кί dэмэк ωε
    эи qΰzэſ ¢эωαp ''..Gΰſΰp Gэ¢мэкτίя..''

Daha gömeceğim rüyaLarım var benim,kırıLan kanatLarımda
    biriken damLa damLa hayaLLerim ..! *

eski . eski . eski ... sevgilinin eskisi mi olur ya .. ? diğerlerine göre yeni ama .. !

Aşk kendini gittikten sonra farkettirir !-

Mutlu son için zaman daralıyor ..

Eski Fotolar Gibisin .. Tatlı ve Eski ^^

Aşık oldum ama sana değil, heveslenme !

Aşk Mı ?! Beni es geç ..

Ya tut ellerimden, yada bırak ve git !!

Sen gittin, ben hep ağladım ..

Duygularım yoklar yerlerinde !..

Bence artık sende herkes gibisin .

Sen Hiç KaLbimden EmekLi OLmadınki..

HαkkıмDα ßiLqin YoKsα..Fikяinde OLмαsıN..!!

PasLı Bir YLnızLıktı AvuçLarımda..Ardımda BirYürek Yükü Rüzgar..
    Ne Zaman Sevmeye KoyuLduysam..DoğruLup ÇoğaLdı AyrıLıkLar..

Çocukken masaL seven, şimdi yaLana boyanmış..

ErteLenen sevdALArın bedeLini ödemiyor yAşAm.

11. Google

Google Özel Üye

eline sağlık paylaşım için teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş