Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu Arsin Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu Arsin Trabzon konusu Arsin Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu - Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu Hakkında - Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu Resimleri

Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu Trabzon Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeşilyalı Kanuni İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: YEŞİLYALI KANUNİ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Yeşilyalı Kanuni

Telefon Numarası: 4627176441

Kurumun Misyonu :

En kısa sürede okulumuzun donanımını tamamlayarak,çalışanlarımızla birlikte öğrencilerimizi toplumla ve kendisi ile barışık,hoşgörülü,yardımlaşmayı seven,çevreye duyarlı,bilinçli birer yurttaş olarak hayata ve bir üst öğrenime hazırlamaktır.

Kurumun Vizyonu:

Çevreyle işbirliği yaparak,öğrencilerimizi, milli kültürümüz içinde, yeniliklere açık, kişilikli ve dengeli, eleştiren ve eleştiriye açık, demokratik ve layık düşünceye sayıp, kendisinin, ailesinin,ülkesinin ve bütün insanlığın yücelmesine katkı sunabilen mutlu birer vatandaş olarak yetiştirmektir.

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş