Yeşilova İlköğretim Okulu Gölbaşı Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yeşilova İlköğretim Okulu Gölbaşı Adıyaman konusu Yeşilova İlköğretim Okulu Gölbaşı Adıyaman

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Adıyaman/ Gölbaşı Yeşilova İlköğretim Okulu

Okulumuz hakkında..

Okulumuz 1958 yılında, o zamanki adıyla "İnekli" köyünde hizmete açılmıştır. O günden bu güne köyümüzde kamu hizmeti vermeye devam etmektedir. bu dönem zarfında kurumumuz köy mahallinde yer değiştirmek üzere 3 bina da hizmet vermiştir. 1958 yılında hizmete açılan kurumumuzun ilk binası kullanılamaz duruma geldinden 2. ve daha sonra ise 3. bina yapılmıştır. Şuan Yeni bina 'ana binamız' eski bina ise 'ek binamız' şeklinde hizmete açıktır.
    Ana binamızda 1. , 2. ,3. sınıf ve müdür odası bulunmaktadır. Ek binamızda ise Anasınıfı ve Depo birimleri bulunmaktadır.
    Okulumuzun 4. 5. 6. 7. ve 8. sınıf öğrencileri köy dışında bir ilköğretim okuluna taşımalı olarak gitmekte ve oradaki eğitm-öğretim olanaklarından yararlanmaktadırlar

Yeşilova İlköğretim Okulu Adıyaman Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeşilova İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeşilova İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeşilova İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeşilova İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YEŞİLOVA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yeşilova Köyü Gölbaşi / Adiyaman

Telefon Numarası: 4167944201

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi :http://yesilova02.meb.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Nisan 2015

Bu Sayfayı Paylaş