Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu Kaş Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 25 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu Kaş Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu Hakkında - Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu Tanıtım - Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu Resimleri - Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri - Antalya Kaş İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu Antalya Kaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YEŞİLKÖY HİLMİ TOKSOY İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yeşilköy Hilmi Toksoy llköğretim Okulu Müdürlüğü Yeşilköy
    Beldesi-Kaş/ Antalya

Telefon Numarası: 2428486022

Faks Numarası: 2428486256

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:Yeşilköy Hilmi Toksoy İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş