Yeşilce İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yeşilce İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon konusu Akçaabat Yeşilce İlköğretim Okulu - Yeşilce İlköğretim Okulu Hakkında - Yeşilce İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yeşilce İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Yeşilce İlköğretim Okulu Resimleri

Yeşilce İlköğretim Okulu Trabzon Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeşilce İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeşilce İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeşilce İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeşilce İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: YEŞİLCE İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Akpinar Yeşilçe Mah.
    Telefon Numarası: 4622587475

Kurumun Misyonu :

Ülkemizin geleceğine hizmet edecek milli ve manevi duygulara sahip çağdaş bir Türk nesli yetiştirmektir.

Kurumun Vizyonu:

Kendisini ve çevresini iyi tanıyan milli ve manevi değerlerini iyi bilen ve bu özelliklerle donanmış bilimsel düşünebilen erdemli kişiler ve bu kişilerden oluşan bir toplum yetiştirmektir.

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş