Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu Manavgat Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu Manavgat Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri - Antalya Manavgat'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

VİZYONUMUZ

Kendini gerçekleştirme bilincine sahip,kendine güvenen, yaratıcı düşünebilen, gelişime ve değişime açık, ileriye yönelik olumlu hedefleri olan, çağın gereklerine ve şartlarına uyum sağlayabilen, başkalarının yaşam haklarına saygılı, ülkesini ve milletini seven, Atatürk İlkelerini ve Laik Cumhuriyeti benimseyen ve ona sahip çıkan, demokrasiyi yaşam biçimi haline getirebilen mutlu bireyler yetiştirebilmek için varız.

MİSYONUMUZ

Biz istiyoruz ki ; Öğrencilerimiz ailelerini okulda, okulumuzu da çevrede en iyi şekilde temsil etsinler. Her veli okulumuz da çocuğuna değer verildiğini ve öğrenmesi için her fırsatın tanındığını bilsin, okulumuz için uyguladığımız projelerimizi desteklesin. Okulumuz çalışanları görevlerini doğru yaptıklarından emin olsun, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın ve birbirine destek olsun.

Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu Antalya Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YEŞİLBAĞ CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yeşibağ Köyü Manavgat/Antalya

Telefon Numarası: 2427716270

Faks Numarası: 2427716270

E-mail Adresi:741719@meb.k12.tr

Web Adresi:Yeşilbağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş