Yeşilırmak İlköğretim Okulu Merkez Amasya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 2 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yeşilırmak İlköğretim Okulu Merkez Amasya konusu Yeşilırmak İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yeşilırmak İlköğretim Okulu Hakkında - Yeşilırmak İlköğretim Okulu Resimleri - Amasya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Yeşilırmak İlköğretim Okulu Bilgileri - Amasyadaki İlköğretim Okulları Hakkında

Misyonumuz;

Biz yapılacak tüm faaliyetlerde öğrenciyi merkez alan, onların yeteneklerini ön plana çıkaran, çağın gerektirdiği bilgi ve beceriyi kazanmaları, kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak için varız.

* ÖĞRENCİ BAŞARISIDIR: Öğrencilerin yeteneklerini geliştirmek, ilgi alanlarını artırmak, karakterlerini sağlamlaştırmak amacını güden sürekli bir ilerleme sürecidir.
    * İLKESİ: Etki alanının içindeki herkesi çeşitli alanlardaki var olan yeteneklerini araştırmak, keşfetmek, geliştirmek

Vizyonumuz;

İstiyoruz ki…
    Eğitim ortamımız ve süreçlerimiz geliştirilsin.
    İstiyoruz ki…
    Öğrencilerimiz derste öğrendiklerini yaşamlarına geçirebilsin.
    İstiyoruz ki…
    Okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için birlikte çalışsın.
    İstiyoruz ki…
    Okulumuzda, herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışsın.
    Yeşilırmak İlköğretim Okulu Amasya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeşilırmak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeşilırmak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeşilırmak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeşilırmak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YEŞİLIRMAK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: BEYAZITPAŞA MAH. TİCARET LİSESİ CAD. NO: 3 AMASYA

Telefon Numarası: 3582181379

Faks Numarası: 3582127385

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi :
    Yeşilırmak İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş