yazi ile yazin

'Zeka Soruları ve Bilmeceler' forumunda tolhildan_rewsan tarafından 11 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. tolhildan_rewsan

tolhildan_rewsan Yeni Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    yazi ile yazin konusu 21349784516131246457978485456413121341345467978456131246459787545416121346456 sayısını yazı ile yazmanız istenseydi fikriniz ne olurdu?...

2. UquR

UquR Üye

Baya bir zor olacagı kesın emegıne saglık kards

3. DilzaR

DilzaR Üye

yaf arkadaslar bunu daha bulan yok mu :D

4. ne görüyosam onu yazardım:D iki bir üç dört dokuz yedi......yaff böle sayı mı olur hem nasıl okuyacanki:D

5. AloneFairy

AloneFairy Üye

imkansızzzzz...........

6. NeslisH

NeslisH Özel Üye

cok zor ya... astronomik bi sayi bu...

7. çarşı_46_46

çarşı_46_46 Yeni Üye

bu ne ya bunu yazmaya ömrüm yetmez:D:D

1 kişi bunu beğendi.
  8. HiTMaN47

HiTMaN47 Üye

ohooo kimse uğraşamaz:D

9. valla fikrim önce bu sayının basamak değerini bul demek olurdu.

10. DilzaR

DilzaR Üye

valla buldum :D:D iste cevap...

yirmi bir kattuorvigintilyon üç yüz kırk dokuz trevigintilyon yedi yüz seksen dört dovigintilyon beş yüz on altı unvigintilyon yüz otuz bir vigintilyon iki yüz kırk altı novemdesilyon dört yüz elli yedi oktodesilyon dokuz yüz yetmiş sekiz septendesilyon dört yüz seksen beş ***desilyon dört yüz elli altı kendesilyon dört yüz on üç kattuordesilyon yüz yirmi bir tredesilyon üç yüz kırk bir dodesilyon üç yüz kırk beş undesilyon dört yüz altmış yedi desilyon dokuz yüz yetmiş sekiz nonilyon dört yüz elli altı oktilyon yüz otuz bir septilyon iki yüz kırk altı seksilyon dört yüz elli dokuz kentilyon yedi yüz seksen yedi katrilyon beş yüz kırk beş trilyon dört yüz on altı milyar yüz yirmi bir milyon üç yüz kırk altı bin dört yüz elli altı

11. DilzaR

DilzaR Üye

saol canim.. :D:D cok ugrastim sonunda buldum :D:D

Bu Sayfayı Paylaş