Yazımı kışa çevirdin

'Resimli Şiirler' forumunda maviboncuk tarafından 1 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. maviboncuk

maviboncuk Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Yazımı kışa çevirdin konusu
    Yazımı kışa çevirdin
    Bak gözümde yaşa leylam
    Viran oldu evim yurdum
    [​IMG]Ne söylesem boşa leylam
    Mevlam ayrılık vermesin
    Gökte uçan kuşa leylam​

....seninle yaşardım baharı kışı mevsimlerin anlamı vardı,ne yağan yağmura ne kara ben sende çiçekler açtım,gönlümün en güzel yerinde sen adı konulmamış mevsimimdin.gökyüzünde adını söylerdi kuşlar,bulutlarda yüzün gelirdi aklıma,sana en yalın en basit cümleleri kurmak yazılmamışı yazmak söylenmemişi söylemek isterdim ama bundan sonra ne anlamı olur ki!!!.........

Aşkınla yaktın sinemi
    Aldın gittin benden beni
    Viran eyledin hanemi
    Çaldın(vurdun) taştan taşa leylam​

....bağrıma girdiğin günden beri yandı sol yanım kandı sol yanım,yıldız yağdır bedenime kurşun sözlerin yeter yandı sol yanım kandı sol yanım.ne çokmuş ayrılık ne zormuş yalnızlık,odam sessiz yüreğim sensiz bak gözlerimde akamayan nice yaşım yandı-kandı-sandı-yanıldı sol yanım......

Böyle kader böyle zulüm
    Gelir garip başa leylam​

...........bitti masalımız kahramanım yüreğim kabullendi artık yok yüzümden gülümsememi ürdün yüreğimden umudumu bedenimden ruhumu sevdamı ......nihayet benide gömdün sensiz şerhimin en kuytu yerine.........gözün aydın mutsuzum bir o kadar çaresiz çaremdin vazgeçilmezimdin sessiz çığlığım oldun...........

Bu Sayfayı Paylaş