Yazıkent Kızılçakır İlköğretim Okulu Bozdoğan Aydın

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 17 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yazıkent Kızılçakır İlköğretim Okulu Bozdoğan Aydın konusu Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Yazıkent Kızılçakır İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Bozdoğan'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Yazıkent Kızılçakır İlköğretim Okulu Resimleri - Yazıkent Kızılçakır İlköğretim Okulu Hakkında

Yazıkent Kızılçakır İlköğretim Okulu Aydın Bozdoğan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yazıkent Kızılçakır İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yazıkent Kızılçakır İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yazıkent Kızılçakır İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yazıkent Kızılçakır İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YAZIKENT KIZILÇAKIR İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yazikent Kizilçakir Mah. Bozdoğan

Telefon Numarası: 2564224618

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi:
    Yazıkent Kızılçakır İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş