Yaylasaray İlköğretim Okulu Taşova Amasya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 11 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yaylasaray İlköğretim Okulu Taşova Amasya konusu Amasyadaki İlköğretim Okulları Hakkında - Yaylasaray İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yaylasaray İlköğretim Okulu Hakkında - Amasya Taşova'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Yaylasaray İlköğretim Okulu Resimleri

Yaylasaray İlköğretim Okulu Taşova

Vizyon

Toplumla barışık, cehaletten kurtulmuş, bilgili kültürlü, geçmişini ve geleceğini iyi kavrayan, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı güçlü nesiller yetiştirmektir.

Misyon

BÜTÜN ÖĞRENCİLERİN KENDİ İLGİ VE YETENEKLERİNİN FARKINA VARMALARINI,ONLARA BİLGİLİ,BECERİLİ,KENDİ BİREYSEL ÖZELLİKLERİNİN FARKINDA OLAN,KENDİNE GÜVENEN BİREYLER OLARAK YETİŞMELERİNE FIRSAT TANIMAK VE ONLARA 21. YÜZYILDA GELİŞEN GEREKSİNİMLERİNE YANIT VERECEK BECERİLER KAZANDIRMAK İÇİN VARIZ.

EĞİTİM ÖĞRETİM DURUMU

HİZMETE GİRİŞ YILI 1942
    ÖĞRETİM ŞEKLİ normal
    İDARECİ SAYISI 0
    ÖĞRETMEN SAYISI 5
    YARDIMCI PERSONEL SAYISI 0

ŞUBE SAYISI 5
    DERSLİK SAYISI 5
    KIZ ÖĞRENCİ SAYISI 38
    ERKEK ÖĞRENCİ SAYISI 33
    TOPLAM ÖĞRENCİ SAYISI 71

LOJMAN VE BARINMA İMKANLARI : 3 lojman var

İLÇE TAŞOVA
    KURUM KODU 746316
    KURUM ADI Yaylasaray İlköğretim Okulu
    TELEFON 3583634242
    FAKS 3583634242
    E - POSTA
    yaylasarayilkogretimokulu@mynet.com
    ADRES YAYLASARAY KÖYÜ TAŞOVA / AMASYA

Yaylasaray İlköğretim Okulu Amasya Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yaylasaray İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yaylasaray İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yaylasaray İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yaylasaray İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YAYLASARAY İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: YAYLASARAY KÖYÜ.

Telefon Numarası: 3583634242

Faks Numarası: 3583634242

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi: Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş