Yaylabaşı Çamlık İlköğretim Okulu Maçka Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yaylabaşı Çamlık İlköğretim Okulu Maçka Trabzon konusu Yaylabaşı Çamlık İlköğretim Okulu Hakkında - Yaylabaşı Çamlık İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yaylabaşı Çamlık İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Yaylabaşı Çamlık İlköğretim Okulu Resimleri

Yaylabaşı Çamlık İlköğretim Okulu Trabzon Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yaylabaşı Çamlık İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yaylabaşı Çamlık İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yaylabaşı Çamlık İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yaylabaşı Çamlık İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: YAYLABAŞI ÇAMLIK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yaylabaşı Köyü
    Telefon Numarası: 4625531212

Kurumun Misyonu :

Ülkemizi Ulu Önder Atatürk’ün gösterdiği hedeflere (muasır medeniyetler seviyesine ) yükseltecek nesiller yetiştirmek.

Kurumun Vizyonu:

Toplumsal sorunlara duyarlı ,sorumluluklarını bilen,bildiklerini paylaşan,sosyal ve mutlu bireyler yetiştirmek.

Kaynak :trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş