Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu Çarşıbaşı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu Çarşıbaşı Trabzon konusu Çarşıbaşı Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu - Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu Hakkında - Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu Resimleri

Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu Trabzon Çarşıbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yavuzköy Fatih İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: YAVUZKÖY FATİH İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: YAVUZKÖY FATİH İLKOĞRETİM OKULU
    Telefon Numarası: 4628264255

Kurumun Misyonu :

Öğrencilerin ilgi,yetenek ve kabiliyetlerini geliştirmek.Bu amaçlar doğrultusunda kaliteli ve verimli bir çalışma ortamı sağlamak,olumlu davranışlar kazandırarak öğrencileri geleçeğe ve hayata hazırlamak.

Kurumun Vizyonu:

Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine çıkarmak amacıyla,bulunduğu cevre şartlarını bu amaç doğrultusunda en iyi şekilde kullanan bir eğitim öğretim yuvası olmak.

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş