Yavru Vatan Anaokulu Kayseri Talas

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 20 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yavru Vatan Anaokulu Kayseri Talas konusu Yavru Vatan Anaokulu Hakkında - Yavru Vatan Anaokulu Tanıtım - Yavru Vatan Anaokulu Resimleri - Yavru Vatan Anaokulu İletişim

Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :
    Yavru Vatan Anaokulu Kayseri Talas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yavru Vatan Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yavru Vatan Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yavru Vatan Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    YAVRU VATAN ANAOKULU 2000-2001 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA KIBRIS CUMHUR BAŞKANI RAUF DENKTAŞ TARAFINDAN AÇILMIŞTIR.O GÜNDEN BERİ DE DURMAKSIZIN EĞİTİM-ÖĞRETİM ALANINDA BAŞARIYA KOŞMAKTADIR..
    2009-2010 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA BİR TANE TAM GÜN ,DÖRT TANE ÖĞLECİ VE DÖRT TANE SABAHÇI OLMAK ÜZERE DOKUZ ADET ŞUBE DE TOPLAM 180 TANE ÖĞRENCİ, DOKUZ TANE ÖĞRETMEN GÖREV YAPMAKTA OLUP; BİR TANE OKUL MÜDÜRÜMÜZ ,3 TANE DE PERSONELİMİZLE BİRLİKTE EĞİTİM- ÖĞRETİME DEVAM ETMEKTEYİZ..

Yavru Vatan Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: YAVRU VATAN ANAOKULU
    Adresi: Yenidoğan Mah.Deliçay Cad. Cad.3.Sokak Talas/Kayseri
    Telefon Numarası: 3524379039
    Faks Numarası: 3524379060
    E-mail Adresi:
    Web Adresi:
    http://yavruvatananaokulu.meb.k12.tr/
    Yavru Vatan Anaokulu Resimleri

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr -
    www.meb.gov.tr