Yassıkaya İlköğretim Okulu Konya Halkapınar

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yassıkaya İlköğretim Okulu Konya Halkapınar konusu Yassıkaya İlköğretim Okulu Konya Halkapınar

Yassıkaya İlköğretim Okulu Konya Halkapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yassıkaya İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yassıkaya İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yassıkaya İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yassıkaya İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yassıkaya İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuzun yapımı 1960 yılında tamamlanmış ve aynı yıl eğitim öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Üç sınıf ve bir müdür odasından oluşan okulumuzda katı yakıt ile ısınma sağlanmaktadır. Okulumuza ait bir lojman vardır.

Öğrenci sayısının az olması nedeni ile beş sınıf bir arada birleştirilmiş sınıf uygulaması yapılmaktadır. İlköğretim ikinci kademe öğrencileri Halkapınar Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’nda yatılı olarak eğitim görmektedir.

Yassıkaya İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: YASSIKAYA İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Yassikaya Köyü Halkapinar
    Telefon Numarası: 3327765096
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi: 712237@meb.k12.tr
    Web Adresi: -http://yassikaya.meb.k12.tr

Yassıkaya İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Ağustos 2015