Yasemin Ergene kimdir - Yasemin Ergene biyografisi, resimleri

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 3 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Yasemin Ergene kimdir - Yasemin Ergene biyografisi, resimleri konusu Yasemin Ergene kimdir - Yasemin Ergene biyografisi, resimleri

YaseMin ErGenE KİMDİR?
    Yasemin ergene,15 yaşında mankenlige başlamıştır aile içi özel konuları oldugundan mankenlip yapıp para kazanmıştır.sonra bu 15 yaşındaki mankenlik dönemindeki resimler kaldırılmıştır.nedeni hayla belirsiz.bir diziden istek almış bayabir düşünmüş para tutarını oynayacagı rolü sonra cevapı bu olmuş evet sonradan oyunculugu begenilmiş bir çok diziden oyunculuk istegi gelmiş.Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde Egitim Aldı.
    fiziksel özellikleri
    boy 1,74
    beden 36
    kilo 49
    ayakkabı 39
    gözler ela
    saçlar açıkkahverengi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Nisan 2015
  2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Yasemin Ergene

Yasemin Ergene, (d. 22 Ocak 1985, Almanya) Türk aktris ve manken.

Lise öğrenimini Tekirdağ'ın Mürefte köyünde tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde eğitim aldı. Koçum Benim, Çocuğun Var Derdin Var, Ah Be İstanbul, Aşk Oyunu ve Doktorlar adlı televizyon dizilerinde rol aldı.

Oynadığı diziler

* Aşk Oyunu, Ekin Teksoy(Serbest)

* Doktorlar, Ela Altındağ

3. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Yasemin Ergene

Doğum Yeri : Yurt Dışı
    Doğum Tarihi : 22 Ocak 1985
    Eğitimi : Sanat Merkezi
    Lise öğrenimini Tekirdağ'ın Mürefte köyünde tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde eğitim aldı. Koçum Benim, Çocuğun Var Derdin Var, Ah Be İstanbul, Aşk Oyunu ve Doktorlar adlı televizyon dizilerinde rol aldı.

YaseMin ErGenE KİMDİR?
    Yasemin ergene,15 yaşında mankenlige başlamıştır aile içi özel konuları oldugundan mankenlip yapıp para kazanmıştır.sonra bu 15 yaşındaki mankenlik dönemindeki resimler kaldırılmıştır.nedeni hayla belirsiz.bir diziden istek almış bayabir düşünmüş para tutarını oynayacagı rolü sonra cevapı bu olmuş evet sonradan oyunculugu begenilmiş bir çok diziden oyunculuk istegi gelmiş.Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde Egitim Aldı.
    fiziksel özellikleri
    boy 1,74
    beden 36
    kilo 49
    ayakkabı 39
    gözler ela
    saçlar açıkkahverengi

Bu Sayfayı Paylaş