Yanlizliğin esintisi

'Şiirler' forumunda maviboncuk tarafından 4 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. maviboncuk

maviboncuk Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Yanlizliğin esintisi konusu
    [FONT=Times New Roman,Times]Yalnızlığın esintisi yine üzerimde, soğukluğun ürpertisi yüzümde,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Yine sensizliğimle baş başa, bir elim çayda, bir elim klavyede.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sensizliği yaşıyorum doyasıya, kelimeler ağlıyor halime,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sanki hep senliymişim gibi, sensizlik neden acı veriyor bana ?[/FONT]

[FONT=Times New Roman,Times]Yalnızlığı, sensizlikle katıştırıyorum, üstüne bir iki acı biber atıyorum,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Soyut olan seni, somutlaştırmaya çalışırken, içimdeki acıyı tatlılığınla kapatıyorum.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Gözümün önünde şimdi sen canlandın, sanki hep karşımdaymışsın gibi,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Ve şimdi sen en muhteşem doğa üstü güzelliğini sunuyorsun.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Fakat şu var ki; sen kimsin, nesin bilmiyorum.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Belki bir teoremsin; Asal Sayıların sonsuzluğu gibi,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Belki de, düşlerdeki birisin; Kalbimi pır, pır ettirip, bir daha göremediğim,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Belki si yok aktizatinde, yazıyorum ne yazdığımı bilerek, kendimi kandırdığımı sanaraktan,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Ben burada sensizliği yaşıyor, senliliği anlatıyorum, dilim döndüğünce,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Güya seni bilmediğimi sanıyor, apaçık ortaya güzelliğini sunuyorum,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sanki senden başka güzel varmış gibi dünyamda.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sen teorem filan değil, sen somut güzellikte, soyut inceliktesin,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sen düşlerde düşlediğim, düşümden dışarda,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Kalbimin en muhteşem yerinde, benden uzakta,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sen O’sun, sonunu bilmediğim soru işaretim, kalbimin Acaba’sısın.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sen beni biliyor ama duygularımı bilmiyorsun;[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Duygularım istemeden sana muhtaç, ben sana endeksli istemeden,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Unutacağım diyorum, büyüyorsun durup, dururken içimde,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Üstelik senin yerine seveceğim kişileri bulduğumu sandığım halde.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Neden öyle oluyor, bulduğumu sandığım kişilerin en ufak olumsuz hareketinde,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sen’i buluyorum içimdeki aynanın karşısında, olsun değip, senle avunuyorum,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sanki, sanki seninde gönlün bana varmış gibi, boş değilsinmiş gibi bana.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Ama artık yeter, Saf Aşık olmak istemiyorum sana, bilmiyor, tam tanımıyorum seni,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Ne olur artık sende yardım et, gel benim ol yada unuttur kendini.[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Kalbimin isteği, gönlümün dileğini sorarsan eğer,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Benim, benim ol derim sadece, çünkü, çünkü kalbimin bir tanesi,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Sana senden yakın, seni kendinden üstün tutan, unutma benden başkası olamaz,[/FONT]
    [FONT=Times New Roman,Times]Bana benden yakın, benim teslim olmak istediğim kişi, unutma senden başkası olamaz...[/FONT]

Bu Sayfayı Paylaş