Yanayım Yanayım

'Flash Gösteriler' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Yanayım Yanayım konusu
    YanaYım YanaYım

2. mrb bu video çok güzel olmuş emeğinize sağlık indiremezmiyiz bilgi verirseniz sevinirim

3. cvp vermediğiniz için teşekkür ederim en azından indirilmiyor yazabilirdiniz

4. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Buyrun alttaki programı kullanarak sitelerdeki flaşları pc nize kaydedebilirsiniz.

Save Flash 3.04

Web sitelerinde flash animasonları izleyebilsenizde bunları bilgisayarınıza kaydetmek hep sorun olmuştur.İşte program tamamiyle bu amaçla internet exlorerın sağ üstündeki küçücük ikonu sayesinde istediğiniz web flash animasnyoları kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza kaydetme olanağı sağlıyor.Buda programın en yeni sürümü!

İndir

5. zahmet oldu çok mersi daha önce görüntülerin sözlere bu kadar yakıştırıldığı bir video izlediğimi hatırlamıyorum gerçekten bayıldım pc mde bulunmasını çok isterdim fakat sorunlu bir video galiba pc deki korumalı mod kabul etmiyor başka bir yere kaydoluyor ve açamıyorm neyse en azından şansımı denedim içimde kalmadı tekrar teşekkür ederim i.g

6. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Buyrun sizin için videoyu indirdim alttaki linkten pc nize indirebilirsiniz.
    Yanlız bilgisayarınızda swf uzantılı dosyaları oynatabilecek program gerekli.
    Onuda alttaki linkten indirebilirsiniz.

Video İndir

Programı İndir

Programın ne işe yaradığını merak ediyorsanız ayrıca bu linkten bakabilirsiniz.

http://www.frmartuklu.org/k-l/95354-k-lite-mega-codec-pack-540-indir.html

Programı kurduktan sonra video dosyasına sağ tıklayın birlikte aç deyin ve listeden media player clasic yani pc nize kurduğunuz programı seçin.
    Sorunsuz izleyebileceksiniz.
    Kolay gelsin.

7. mrb sayın admin codec programı bende var video yu da akşam msj çektikten sonra biraz daha karıştırdm buldum,msj yazamadım özür dilerim sizide uğraştırdım umarım çok uğraşmamışsnızdır,ama ii oldu bir yönden,üyelerin memnuniyetinin ön planda olduğunu öğrenmiş oldum bu kadar ii olacağını beklemiyordum,2 senedir pc m var daha önce bir siteye üye olmayı düşünmedim tesadüfen bir zil sesi sebebiyle girdim sitenize iyiki de girmişim çok memnun kaldım siteniz(miz) çok güzel emeği geçen herkese ve size çok teşekkür ediyorum herkese slmlar

Bu Sayfayı Paylaş