Yanan Evde Mahsur Kalan Anne ve Çocuğu Arka Pencere Sayesinde Kurtuldu

'Yurt İçi Haberler' forumunda KaRDeLeN tarafından 24 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Yanan Evde Mahsur Kalan Anne ve Çocuğu Arka Pencere Sayesinde Kurtuldu konusu Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Hacı Abdurrahman Sokak'ta Muttalip Şentürk'ün evinde çıkan yangın ucuz atlatıldı. Alevlerin evin giriş kapısını kapatması nedeniyle Muttalip Şentürk'ün eşi ve çocuğu arka pencereden çıkarılarak kurtuldu.
    Ereğli'de sabaha karşı saat 05.30 sularında meydana gelen yangın, olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. Yangın ihbarının hemen ardından olay yerine gelen Ereğli ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ise evde oldukları söylenen eş ve çocuğunu evin arka penceresinden kurtarmak için diğer hane sahiplerine yardım etti. Uzun uğraşlar sonrasında evden çıkartılan anne ve çocuğu özel araç ile Ereğli Devlet Hastanesi'ne gönderildi.

ALEVLER SADAKA KUTUSUNDA DURDU

Meydana gelen yangında evi büyük hasar gören Muttalip Şentürk, eşine ve çocuğuna herhangi bir zarar gelmemesinden dolayı şükrettiğini söyledi. Şentürk, "Yangın bir anda büyüdü. Ne olduğunu anlayamadım. Ama çıkan yangın sadaka kutusundan ileriye geçmemiş. Eşimin ve çocuğumun zarar görmemesinden dolayı şükrediyorum." dedi.

Bu Sayfayı Paylaş