Yalvarırım Git...

'Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri' forumunda Dine tarafından 25 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Yalvarırım Git... konusu G(b)it dedim sana niye g(b)itmiyorsun…

Daha önce hiç yalvarmadım sana,
    Daha önce hiç bir şey istemedim senden,
    İlk defa istiyorum yalvarırım git…

Ne olursun git benden.sen kaldıkça daha da zorlaşıyor ayrılık.anlayamıyorum ayrıldığımızı ne oluyor çözemiyorum.ayrılmadık mı biz ? neyin savaşını veriyoruz hala. Niye bana söylenen her laf sana da ağır geliyor suratını asıyor. Niye ben seni hala deli gibi özlüyorum. Niye bana beni görmek istediğini söylüyorsun. Bitmedik mi biz. Gitmedik mi bu hikayeden. Noktayı koymadık mı ? niye yapıyorsun bana bunu niye ? inan anlamıyorum seni biliyor musun kızamıyorum da ? hatırlıyorsun değil mi sana en kızgın olduğum anlarda bile ben sana yaa ben sana niye kızamıyorum derdim de sen öyle anlardın kızdığımı en ufak bir şey diyemezdim.kıyamazdım ki sana.sen hiç üzülme kırılma istedim.seni korudukça ben kırıldım,kırılıyorum,sen değil ben yapıyorum bunu kendi kendime bunu da biliyorum.

Ne olur bitelim artık.bakma bir daha arkana arayıp sorma nasıl olduğumu,
    Bitelim artık ben daha fazla bitmeden.
    Vazgeçelim işte bu sevdadan.
    Olmuyor işte olmuyor.
    Beceremedin sen sevgili olmayı,
    Hakkını veremedin bu sevdanın.

Yüreğim gitme diye haykırsa da sen git.
    Ben gidemiyorum,inan çok uğraşıyorum ama olmuyor işte.
    Vazgeçtim diyorum,rahatladım evet hepsini yaptım hepsi doğru da niye hala ağlıyorum ?
    Niye canım bu kadar yanıyor?
    En çok kızdığın şeyi yapıyorum işte , ağlıyorum…

Git sevdiğim içimdeki aşkını al da git…
    Ne haddimeydi sevilmezken bu kadar sevmek,
    Ne haddimeydi bu denli kapılmak sana bilmiyorum.
    Sus sus duyuyorum yine karşı koyuyorsun işte,
    “Ben seni çok seviyorum ki” diyorsun biliyorum.
    Yalan söyleme bana artık,
    Kandırma,
    Ağlatma…
    Neden duruyorsun anlamıyorum.Daha ne kadar acıtabileceksin canımı,daha ne kadar kırabileceksin,üzdüğün yetmedi mi ?
    Papatyalarım bir bir soldu yüreğimde.gülüşlerim aldı başını gitti adını dahi bilmediğim diyarlara.

Bir ben kaldım işte ruhsuz,yarım,eksik...

Bir kez olsun dinle ne olur.
    "Sadece git.
    Yalvarırım git."

Bu Sayfayı Paylaş