Yalnızlık Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 13 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yalnızlık Nickleri konusu bır Avuctu Aradıgım, Yuregımı Koyacagım, Bır Cıft Gozdu, Gozumden Sakınacagım Bakmaya Kıyamayacagım. Ne Saırleın Mısralarında Nede Pıcassonun Monalısasında.

♥ Yuruyorum Yıne Sokaklarda, Yagmur Yagıyor Saclarıma, Suzulup Karısıyor Goz Yaslarıma, Dayanamıyorum Yokluguna, Gel Gotur Benı Uzaklara.

♥ Aklımdaydın Gun Geceye Devrıldıgınde, Gece Uzundu, Yagmurluydu, Hava Soguk Sen Uzaktın! Oysa Bır Sen Vardın ıcımı ısıtacak.

♥ Gece Yorulmus Oturur Basucumda, Yalnızlıksa Uyuya Kalmıs Yatagımda, Goz Yaslarım Bır Arkadastan Odunc, Aglayıp Gerıverecegım...

♥ Gonul ısterdıkı Cagrılarımıza Cagrı Atılsın. Gonul ısterdıkı Sevdıgımız Arasın! Herneyse Gonul Bunada Alısırsın!

♥ Yalnızlıgın Boylesı Hayal Etmek Bıle Mumkun Degıl, Ama Gercek, Hayalın Otesınde. Bır Su Damlası Yalnız Bır Okyanusun ıcınde, Oysa Bınlerce Damlayla ıc ıce!

♥ ıssız Bası Bos Deryada Gezıyorum. Yalnızlıgın Adını Senın Adının Yanına Yazıyorum, Yazıyorum Durmaksızın, Haykırıyorum Dunyaya Bıcaresızlıgımı!

♥ Kendımıze Uzak Bır Ruzgarız Bız, Uzerıne Kus Konmayan Agaclar Gıbı Durdugumuz Yerde Olur Gıderız. Bır Baska Alemde Kendımız Olmadan Eserız.

♥ Bır Cıcegın Acmak ıcın Sebepler Buldugu Gıbı, Yasama Daır Sebepler Bulmak ıcın Yasıyorum. Eger Bır Gun Gelırde Yasamak ıcın Bır Sebep Bulamazsam Olmek ıcın Bır Sebep Bulmusum Demektır.

♥ Ellerımı Her Uzatısımda Boslukta Kalıyor, Her Gun Kurdugum Dusler Hep Bosa Cıkıyor, Ne Oldugunu Bılmıyorum Ama, Bırılerı Duslerımde Hıckırarak Aglıyor.

♥ Yoklugun Sırtıma Saplandı Bır Bıcak Gıbı Akıtır Tasa, Topraga Kanımı Dunya Senınle Aydınlık Ve Guzeldı Sımdı Bın Gunes Dogsa Goturmez Karanlıgımı.

♥ Bır Yerlere Varmadan, Nasıl Boyle Hıc Durmadan Akıp Gıdıyor Gunler. Yasam Dıye Verdıgın Bumu Soyle. O Mu Sırtıma Sapladıgın Hancer!

♥ Dayanmak Zor Yalnızlıgına Aksamların, Unutmak Mumkun Degıl Senı Bır Sarkı Gıbı Agır Agır ılerleyen Bu Zaman ıcınde, Her An Bır Sarhosluktur Sensızlıgın Verdıgı.

♥ Su Anda Hıcbırsey Mumkun Degıl. Su Anda Herseyden Ayrı, Herseyden Uzak Ve Herseyden Mahrumum Ben. Su Anda Sadece Yalnızlık Ve Kahır.

♥ Anlatsam Derdımı Kımse Anlamaz, Perısan Halıme Golgem Acımaz, Olsemde Ardımdan Bır Kul Aglamaz, Bır Dost Arıyorum Bulamıyorum!

♥ Gecenın Karanlıgı Odama Vuruyor, Yasadıkca Yalnızlıgımı Hıssedıyorum, Oyle Acı Verıyorkı Bana, Acımı Kadehlerle Paylasıyorum

2. Siraç

Ocb ,RızLa , Hayat AkıyoR hızLa . . !

öLüm Çaresiz KaLip ÇigLikLar Atti Arkamizdan ..

KayBoLsam... hiÇ oLsam... yada ... hiÇ oLmasam .. ?

FazLa Raad'ım.!! RaatSız Eder mi ? Etse Bile.! FArk Edermi ?

Sen mi vardın $imdiye dek ? TEK tabancada ya$ar bu yûrek!.

însânı yâ$âtân hâyâllêrî, ôldûrên îsê gêrçêklêrî...

:ßuqün Søn. ß¡r yarIñ yøk. Dûnûmûz zâtên kâybøLmuS. ß¡tt¡yøLcuLuq. ÂyrîLmâ vâkt¡ gêLdî. Gêr¡dê qâLâñ, Søñ ß¡r høS¢âqâL d¡Lêq¡ .

Ben ceketimi kaybetmişim,sen düğme arıyorsun..

Geçmişini ''Inkâr'' & ''Ihmâl'' Edenlerin Geleceği ''Inşâ'' Etmesi Mümkün Olabilir mi ¿

3. Siraç

Huzun Nickleri

- Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var!

- Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM.

- Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

- O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim...

- Eğer şu an konuşacak durumda olsaydım, Sesini duymak için neler vermezdim, Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam, Yolunu bulabilseydim zaten şu anda çile çekmezdim..

- Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma...

- Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile...

- Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

- Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

- Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek seni...

- Sana Binlerce Gül Vermek Isterdim Ama Güller Solar, Sana ömrümü Vermek Isterdim Ama Bir Gün ölecegim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek Süreceği Için...

- Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez

- Gökyüzünden Bir Yıldız Seç Bu Gece. Gözlerin Gibi Parlak Ve İşıl İşıl Olsun. Benim Içinde Bir Yıldız Seç. Parlak Olmasına Gerek Yok. Sana Yakın Olsun Yeter...

- Dost deniz kenarindaki ta$lara benzer, önce birer birer toplarsin. Sonra birer birer atmaya ba$larsin. Yalniz bazilarini atmaya kiyamazsin. I$te sen onlardansin..

- ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..

- Seni tanıdığım gün,Hiç ihtimal vermemiştim aşk'a,Dudaklarımda gecenin ıslaklığı,Ben sendeydim,istanbul suskun, istanbul mağrur istanbulda yapayalnız bir geceydim,Zamandı yüreğim, Zaman seni tanıdığım her güne, Alışkanlıktı bildiğim,Hep araya girerlerdi oysa, İlk görüşte değil, İlk öpüşte öldü bütün duygularım..

- Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedimmi

- Sesin Değdiğinde Yüreğime Yüreğim Titriyorsa Avuçlarında ve Her Kapayışta Gözlerimi Üşüyen Bakışlarım Isınıyorsa Bakışlarında Tek Çarem Fısıldamaksa Eğer Avazım Çıktığı Kadar Fısıldayacağım...Seni seviyorum.

- Çilgin gibi sevmistik, Kullar ayirdi bizi. Kader degil sevgilim, Diller ayirdi bizi...

- İliklerimde ki seni sensizlige ilikliyemedim...

- aLaca KaranLıkta oLsun öLümüm Kısın LambaLarı Kısın aLın GötüRün BüTün umutLarımı Kaderim DünYada KaLsın...okuSun öLüm FeRmanımı SaVcı TopLansın üÇ BeŞ dosT oN YaBaNcı KuruSun aRtıK DaRaĞcı...BeNi HayaLLeRimin BiTTiği YerDe aSın.

- Ben çiçek gibi taşımıyorum göğsümde aşkı Ben aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum Gelmiş dayanmışım demir kapısına sevdanın Ben yaşamıyor gibi yaşamıyor gibi yaşıyorum Ben aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum..

- Deprem gibi girdin içime, fay hattı çizdin kalbime, enkazlar bIraktın üstümde, artçılar hala devam etmekte yüreğimde... Özlenmektesin bir tanem 8,4 şiddetinde....

- Bir hüzündür aldı yine yüreğimi, Gözlerim doldu ağladım zamansız.. Çıkmıyor aklımdan gözlerin! Sevgi doluydu, masum ve abartısız.. Ayrılıktır bu! Yaşanmadıkça bilinmez amansız.. Acı çekiyor bedenim, dönmek istiyor sana, Ama ruhum kararsız

- Hani Gözler Vardır ya Sözleri Anlatır Hani Sözler Vadır ya Gözleri Ağlatır Hani Anılar Vardır ya Değeri Geç Anlaşılır Birde Aşk Vardır Sseni Anlatır..!! Dostluk Kura Bİlmek İçin Zorlukları AŞmaya Gerek Yok. Dost Olabilmek İçin Tatlı Bİr Tebessüm Bİle Yeter İnan

- Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.

- ÖLüMü TeSLimALDı HüZüN İçİmDe SeNdeN KaLaN CaM KıRıKLaRı AyNaDa SenSiz HüzüN SeNSiz HiçKiMSe DinDiReMeDi Bu HıçKıRıKLaRı BiRGeCe YaRıSı AnSıZıN GöReCeKSiN KöŞe BaŞıNdA NöBeT TuTuYoRDu HüzüN ÖyLe KoLaY DeĞiLDiR BeNi UnUtMaK HaLa SoKaKLaRıMDaDıR AYaK İzİM..

- seNi YıLdızLara Benzetiyorum onLar Kadar etkiLeyici,Çekici ve GüzeLsin Ama AraNızda Tek Fark Var OnLar MiLyonLarca Sen BirtanesiN

- Sesini duyamasam Yüzünü göremesem Varlığını hissetmesem Seni özlemesem Yüreğini sevmesem Yazılarını okuyamasam da Yanımdasın Biliyorum... SENİN YANINDA SENİN ELLERİNLE YAPMAK İSTİYORUM HER ŞEYİ SENİNLE YÜRÜMEK SENİNLE KONUŞMAK SENİNLE PAYLAŞMAK SEVGİYİ VE.... SENİNLE YAŞAYABİLMEK HER ANI...

- HER BAKTIGIMDA SENİ GÖRÜYORSAM, HER İSİTTİGİMDE SENİ DUYUYORSAM, HER DOKUNDUGUNDA SENİ HİSSEDİYORSAM, Bu Seni ÇOK ÖZLEDİGİMDENDİR

- Kalk gel hangi uzak yerdeysen,erimeden karlar.gel gör daldaki beyazını soğunu havanın..Duy sesini yağanın,havadaki sessizligin sensizligini..Karlar erimeden GEL...

- AŞK DENİZİNDE YÜZÜYORUM, BOGULMAMAK İÇİN KULAÇLARIMI SIKLAŞTIRIYORUM,AMA NE FAYDA O DENİZİN İÇİNDE BOĞULUYORUM VE VE BİR BAŞKA ALEME GEÇİYORUMBU ALEMDE NE NEFRET NE İKİ YÜZLÜLÜK VAR.SADECE MASMAVİ DENİZİNDE AŞKIN VAR...

- SENI SEVDIM; GOZLERIN ICIN SENI SEVDIM; SOZLERIN ICIN SENI SEVDIM; GULUSLERIN ICIN SENI SEVDIM; KENDIMI SENDE BULDUGUM ICIN GORMEZ OLDU BU GOZLERIM,HER GECE SENIN ICIN AGLAMAKTAN; KALBIM IFLAS ETTI ARTIK,SUREKLI BU ACIYLA YASAMAKTAN....

- İçimden bir şiir yazmak geldi, Yazıyorum,çünkü seviyorum, Seviyorum,çünkü hissediyorum, Hissediyorum,çünkü yaşıyorum, Yaşıyorum,çünkü seninleyim!...

- Sabahları seninle dogar içimdeki güneşin,gülücüklerinle sıcaklıgımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım...Kaynagı sevgi olan ne batar ki hayatta ?

- Şu anda ağlıyorum ama sevinçten.. Niye mi??? sana sahip oldum için,sevgilim birtanem,minik kelebegim,aşkım,dağ çilegim....

- Soguk havalarda hiç üşümedim biliyo musun??? Hep senin sıcaklıgın ısıttı beni... sevginin sıcaklığıydı beni ısıtan.kalbime yazılmışsın bir tanem....

- ÖZLETİYOR SENİ BU YAĞMURLAR Burada yağmur yağıyor Aralıksız yağıyor günlerdir Ama sen yine de şemsiyeni Almadan gel ilk otobüsle Buğulanan camlara usulca Yüzünü çiziyorum ki yüzün Bir yağmur damlası olup Düşüyor yapraklarına gülün Güller de bozamıyor bu uzun Karanlık sessizliğini kentin Anılarını yitiriyor sokaklar Bezirganlaşıyor bulvar ışıkları Tarih de kekemeleşiyor bazan Ki o zaman aşktır tek bilici Aşksa yürümek gibi bir şey Duyabilmek kuşların gelişini Anısı bizsek eğer bu kentin Unuttuğu türküler bizsek Acıyı rehin bırakıp bir güle Anımsatmalıyız bunları bir bir Seni tanımadan önceBiri gelip sorsa ki sen hiç şiir yazdın mıGüler geçerdim Hep gülerdim sevda için şiir yazanlara Nasıl anlatılır derdim duygular-kağıt ve kalemle İnsan sevdiğini söylemeli göğsünü gere gereAma şimdi anlıyorum yazanları Ve sevgiliye yazılmıs sözcüklerinNe anlama geldiğiniÇünkü artık ben de yazıyorum Çünkü artık bende seviyorumVe işte bunu söyleyemiyorum Kağıt ve kalemin gözyaşı ile yapmış olduğu dansa Ben sadece titreyen ellerle eşlik ediyorum.

- Ben,Sende sevdim gülümsemeyi, Sende gördüm bakışların en derinini,Yaralı bir kuşu okşar gibi, usulca... Yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri sende duydum. Bu hasret kalmışlığımızı, gözlerinde parlayanyıldızlarla vurdum. Ben senin, o gamzeli gülüşlerine vuruldum. Kaybettiğim aşk anahtarını ben, senin yüreğindebuldum. Gamzeli gülüşlerine güldüm ben en çok... Bir de bana bakan minicik o kara gözlerine.Ben, bir tek sana güldüm içten, Bir tek seni sevdim, yürekten.Bir tek, seninle birlikte, başbaşa söylediğimiz şarkıyı doladım dilime.Ben senin gamzeli gülüşlerini sevdim, Öylesine içten, öylesine deli dolu, öylesine berrak........

- Sana öyle muhtacım ki, telefondaki sesine, erkeğim diyen diline, seni seviyorum diyen kalbine.. Sana öyle muhtacım ki o ufacık ellerine bana öyle bakan, dokunmaya kıyamadığım tenine...

- Birgün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, Bir gün gelipte ayrılacak olursak Aradaki mesafe ,yollar ve menziller Ne kadar uzak olursa olsun Sen yine de omzunu bir yokla Elimi yine orada hissedeceksin !!!

- Sen çatlayan dudaklarıma Bir damla su ıçimdeki yaşama Tutkusu Avuçlarıma düşen Bir kartanesi Sen Sevgilim, sevdigim,taptıgım HERŞEYiMSiN... Seni ne kadar sevdiğimi bilmek istersen Gökyüzünden düşen yağmur damlacıklarını Tek tek tutmaya çalış Tutamadığın her damla Seni sevdiğimin ispatıdır...

- Gerçek aşkı bana tattıransın Özlemle tanrıdan dilediğim, hayatımın anlamısın Gözlerinde içimin titrediği tek insansın Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin aşkım Sabırsız gecem, derin nefesimsin Sevgisine doyamadığım, en güzelisin en güzel çiçeğin Yaşama sebebimsin, herşeyimsin aşkım Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin tatlım Dalgın bakışım, buğulu gözlerimsin Yokluğuna dayanamadığım diğer yarımsın Yürek atışım, gönülden sevdiğimsin

- Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme , ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine baktığım herşey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret seninki kadar ölümcül olamıyor..

- Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, Bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

- Bu dünya yalanci bir dünyadir, gözleri görmeyen asik olandir, gördüklerimizin hepsi yalandir, Allah'im bu yolcuyu uyandir.

4. Siraç

1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini .......

2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun

3)Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum...

4)Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.

5)BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni

6)HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!'

7)ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum

8) Fark imi Fark éTTin Ya.. ArTik FarkéTMéSéNDé Fark éTMéZ

9)uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .

10) DéTayLAr AynaDir Fark'i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim

11)GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..

12)Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör ...

13)BéDéNim KaRanLikLara RuHum Sana Ait . .

14)HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir

15)kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !

16)Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !
    17)CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .

18)GéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..

19)oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé HéSap KiTap Yaparim !!

20)Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . .

21) mútluluklâr dílêrím yêní âskındâ sên bêní dú$únmedên ya$amana bak sênín dêrtlerín varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !

22)Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım..!

23)Tam KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ''O'' éL BéNim ..

5. Siraç

aqıR qéLiyosa sévméLéR...Cékip qiTménin Zamanı qéLmi$TiR..'' qüLé qüLé ''

Sén ßénim kuRduqum hayaLin '' ßir Varmı$ ßir yokmu$'' u oLaßiLdin Sadécé..!!

xx- '' kaL '' Duymayı ßékLédi..''qiT '' déméyi déqiLdé..'' Sévmé'' yi Hép ßiLirdi...Ték isTédiqi '' SéviLmék'' di !!! -xx

Dokunma !! kıRıLan hayaLLéRim ßaTmasın éLLéRiné !!

ßazén...Né YaparSan Yap..oLmuyoR ßazén !!

x/x/x/ ßa$ka ßi yaLanın Daha vaR mı Cévaßını ßiLmédiqim?? /x/x/x

qüLén qözLéRim Vardı ßénim...sén aqLaTmaDan öncé..MuTLuLuqa DaiR hayaLLéRim vaRdı ßénim...Sén çaLmaDan öncé..haTırLar mıSın ßiLmém...ßidé kaLßim vaRdı ßénim...Sén kıRmaDan önCé !!!

Ték kéLimé isTiyoRum ßéni TékRaR hayaTa ßaqLayacak !! ßécéRéßiLécék miSin '' DönDüM '' Déméyi..!! ?

söyLédiqin sözcükLéRin asıL Sahißi kim ßiLmiyoRum...Ama ßénim cümLéLéRimdé Hép qizLi öznésin !!

né inkaR édiyoruz ki sévdiqimizi...ßizé né Kimin né dédiqindén ? sanki tüm dünYa Daha mı önmLi ßizdén ?!!

acma kaLßimi déLik dé$ikTir İçi...Kan qöRméyé DayanamazSın sén..!!

qiTSék Çok uzakLaRa ßirLikTé...kimséyé aLdırmadan..hér$éyi qéRidé ßıRakıp..kurTuLsak acıLaRDan..!!

6. Siraç

Hady ßen küçükken mıknatıs yuttum ßiLinçsizce(!) Ama herkeste 1 parça demir mi yutmu$ qeLen yapı$ıo qiden yapı$ıo...

Korku ve dehşete kapıLanın kaLbi yavaş atmaz!

Sana dostum diyénLér varya aLayı hava, én sért tékérLékér biLé bir gün mutLak kaçırır hava!

ÖLümün séssizLiğiné éssiz bir sédayLa girdim, boğuLmaktan korktuğum denizim tahminindén dérinim!

Sana derdimi anLatmak istedim, sen kendini dinLedin.. HakLıydın, çok anLamLıydın..

Arkana biLé bakma, yüréğim sana, gözLérin düşLérimé emanét..

Sona saran bozuk kasétLer gibi hayat.. Umut yok séndén başka..

Gérçék bana bir adım daha yakLaş! GafLét bana bir adım daha géri at!

Néfrét'é sévgiden fâzLâ güvénirim dedi şéytân;çünkü néfrétin sâhtési oLmâz..
    Büyük âdim ât korkmâ . .Uçurum küçük âdimLârLâ géçiLméz!

Dün üstündé yürüdüğüm çiménLér, bugün üzérimdé yéşériyor.!

Gércék Dost'µ árámá O Hér zámán ÿánindadir Zátén ..

Dostum oLmâz, hâsmım yâşâmâz.

ÖLénin ârkâsındân âğLâmâki, sén öLdüktén sonrâ dâ ârkândân âğLıyân bırâkmâ... !!

qidén déiL, kaLandr térkédén.. qidén dé ßu yüZdén qitmi$tir zatén..

Ўaℓήįzℓįκ PaЎℓaگįℓмaz* PaЎℓaگįℓįяگa Ўaℓήįzℓįκ Oℓмaz

|ڪے m0deRn ZamanLarda Aşk , Düttürüdürü müdür?๏̯͡๏)ڪے

€limde Bir Kitap Sayfası İsTe Hayat,
    Tek Tek Çeviriyorum Hepsi Bayat

K!m g£rd! dü$L£r!m! ÇarMıh@..¿¿¿

a$k ıııı[]ıııııııııııııııııııı
    Acı ıııııııııııııııı[]ıııı
    Hüzün ııııııııııııııııııııı[]

Hep "Aşk" Olarak Kalacaksın Sen..
    Yüreğimin Kalemiyle Yazılan, Her Satırımda...

Büyük adam olmana gerek yok, ADAM ol yeter..!
    Dalma... Düşünme...
    Ağlama
    Hayat bu!..
    Mahfeder insanı mesutken
    Bak ben ağlıyormuyum
    ?
    Herşeyimi kaybetmişken !!

7. Siraç

Geriye dönmem asla içimde bişeler kopmusken

''Hep İçiNe ataN , hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen , MutLuLuk roLü oyNayaN kız , artK roLüNü ii oynayaMıyoR''

GoRdúm Hé? GüzéLLíGé Sáhíp oLmäyä çäLışmıorúm,Istédígím Hérşéyí éLdé édébíLíorúm..!

Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık..!

! Beni bırakma... Artık gücüm yok ayrılıklara...

! Seni sevmesi kolay ayrı kalmak zor, unut demesi kolay gelde bana sor..

! Düşte umut, yürekte güç vurulmuşken, Döneceğim birgün, kimse beklemezken...

Uçurum basındayım yapayanlızım, bir filmde oynayan saf bir aşıgım.

Adım YıKıLMaDıM AyAkTaYım.. BuNLaRInKi DüNyaYsa BeNDe UzaYLıYıMmM.

BiLékLérmi késSs. . DamarLarmLa knDini as. .!!!

geldi AşK... Anladım dedim ya.. Daha fazla SORMAYIN !

ßqn ßir acaip oldu içim..qéLécék mi né...!!?

kaLß!m iLtihaP saLqıLar..hér saRSıntıda ^s3vqm mikr0p kapr !

saat sabah 9:45..hava souk kafamda léş..ii gündn bir ésnti..kan gibi néfés gibi..

8. Siraç

BENI YUREKLENDIRECEK BIR SOZ SOYLE, ŞEHRIN TUTSAKLARINI SALAYIM KALBIMDEN, BENI YUREKLENDIRECEK BIR SOZ SOYLE, KURSUNU BEYNIME SIKAYIM OYLESINE

ßêñ Sêñìñ yå$ådìqıñ ß1r Måcêråyìm, åñLåtıLmåz ß1r Rømåñ, Kåpåñmåz ß1r yåråyım!! Sıqıñdıqıñ LìmåñLår Uñµttµråmåz ßêñi, ßêñ Sêñìñ yürêqìñdê kì êñ ßüyük FırtıñåyIm...

Şàìrè Sørmuş'làr Nèdèn ìçkìyì ßıràk'tın ¿ Şéréfìnè ìçìlìcék àşklàr , Sévgìlér , ìnsànlàr kàlmàdığı ìcìn Démiş..

Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana olan herşeye lanet ettim...

YaLnız Yaqmur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını.. ,, Herkésin Yüzü Gözü IsLaq ßaşLarı Egik.. ßenim H£p oLdugum Gißi

déRin bi oF çékéR wé téRkédéR qidéR .. !! *

ya biR yOL buL,ya biR yoL aÇ, ya da yoLdan çekiL !

aMa seNden ayRı geZen yüRek değiL beDen oLdu ! ..

hiÇ anLataMadım .. hiÇ anLamadıLar .. heRkes neden düŞman ??

sawuRsada batıRamayacaK gemiLerimi fıRtınan !!

terkeder gıder terkeden biter onun ıcın artık sen bır hayal..

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα

Paylaş! ...Ama yalnızca değerini bilenlerle.
    Çalış! ...Ama yalnızca doğruluk yolunda.
    Yaşa! ...Ama sakın ölümü aklından çıkarma

Kapat GozLérini Vé Bana
    Bak Bén! Diyé Né varsa
    Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

9. Siraç

BeKLemEkte Güzel GerIYE DönEn sEn olUNCA..

iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah'a degiL Tüm aLLah'sızLara..! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

ßëDëñîM |{å®åñ£ı|{£å®Då ø£åñ §ëñ§îZ£îğë ®µ]¬[µM §åñå åî±

NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk . . ..

Aklımı kaybetmekten değil, bulmaktan korkuyorum..

Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLer!

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..

ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiK mİ,YaŞaMaK mI öLmEk Mi???

Emek VeR, KuLAK VeR, BiLGİ VeR, BoRÇ VeR; AmA BoS VeRME! İYİYİ ArA, GÜzELİ ArA, DOĞRUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

10. Siraç

Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var!

- Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM.

- Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

- O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim...

- Eğer şu an konuşacak durumda olsaydım, Sesini duymak için neler vermezdim, Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam, Yolunu bulabilseydim zaten şu anda çile çekmezdim..

- Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma...

- Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile...

- Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

- Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

- Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek seni...

- Sana Binlerce Gül Vermek Isterdim Ama Güller Solar, Sana ömrümü Vermek Isterdim Ama Bir Gün ölecegim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek Süreceği Için...

- Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez

- Gökyüzünden Bir Yıldız Seç Bu Gece. Gözlerin Gibi Parlak Ve İşıl İşıl Olsun. Benim Içinde Bir Yıldız Seç. Parlak Olmasına Gerek Yok. Sana Yakın Olsun Yeter...

- Dost deniz kenarindaki ta$lara benzer, önce birer birer toplarsin. Sonra birer birer atmaya ba$larsin. Yalniz bazilarini atmaya kiyamazsin. I$te sen onlardansin..

- ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..

- Seni tanıdığım gün,Hiç ihtimal vermemiştim aşk'a,Dudaklarımda gecenin ıslaklığı,Ben sendeydim,istanbul suskun, istanbul mağrur istanbulda yapayalnız bir geceydim,Zamandı yüreğim, Zaman seni tanıdığım her güne, Alışkanlıktı bildiğim,Hep araya girerlerdi oysa, İlk görüşte değil, İlk öpüşte öldü bütün duygularım..

- Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedimmi

- Sesin Değdiğinde Yüreğime Yüreğim Titriyorsa Avuçlarında ve Her Kapayışta Gözlerimi Üşüyen Bakışlarım Isınıyorsa Bakışlarında Tek Çarem Fısıldamaksa Eğer Avazım Çıktığı Kadar Fısıldayacağım...Seni seviyorum.

- Çilgin gibi sevmistik, Kullar ayirdi bizi. Kader degil sevgilim, Diller ayirdi bizi...

- İliklerimde ki seni sensizlige ilikliyemedim...

- aLaca KaranLıkta oLsun öLümüm Kısın LambaLarı Kısın aLın GötüRün BüTün umutLarımı Kaderim DünYada KaLsın...okuSun öLüm FeRmanımı SaVcı TopLansın üÇ BeŞ dosT oN YaBaNcı KuruSun aRtıK DaRaĞcı...BeNi HayaLLeRimin BiTTiği YerDe aSın.

- Ben çiçek gibi taşımıyorum göğsümde aşkı Ben aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum Gelmiş dayanmışım demir kapısına sevdanın Ben yaşamıyor gibi yaşamıyor gibi yaşıyorum Ben aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum..

- Deprem gibi girdin içime, fay hattı çizdin kalbime, enkazlar bIraktın üstümde, artçılar hala devam etmekte yüreğimde... Özlenmektesin bir tanem 8,4 şiddetinde....

- Bir hüzündür aldı yine yüreğimi, Gözlerim doldu ağladım zamansız.. Çıkmıyor aklımdan gözlerin! Sevgi doluydu, masum ve abartısız.. Ayrılıktır bu! Yaşanmadıkça bilinmez amansız.. Acı çekiyor bedenim, dönmek istiyor sana, Ama ruhum kararsız

- Hani Gözler Vardır ya Sözleri Anlatır Hani Sözler Vadır ya Gözleri Ağlatır Hani Anılar Vardır ya Değeri Geç Anlaşılır Birde Aşk Vardır Sseni Anlatır..!! Dostluk Kura Bİlmek İçin Zorlukları AŞmaya Gerek Yok. Dost Olabilmek İçin Tatlı Bİr Tebessüm Bİle Yeter İnan

- Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.

- ÖLüMü TeSLimALDı HüZüN İçİmDe SeNdeN KaLaN CaM KıRıKLaRı AyNaDa SenSiz HüzüN SeNSiz HiçKiMSe DinDiReMeDi Bu HıçKıRıKLaRı BiRGeCe YaRıSı AnSıZıN GöReCeKSiN KöŞe BaŞıNdA NöBeT TuTuYoRDu HüzüN ÖyLe KoLaY DeĞiLDiR BeNi UnUtMaK HaLa SoKaKLaRıMDaDıR AYaK İzİM..

- seNi YıLdızLara Benzetiyorum onLar Kadar etkiLeyici,Çekici ve GüzeLsin Ama AraNızda Tek Fark Var OnLar MiLyonLarca Sen BirtanesiN

- Sesini duyamasam Yüzünü göremesem Varlığını hissetmesem Seni özlemesem Yüreğini sevmesem Yazılarını okuyamasam da Yanımdasın Biliyorum... SENİN YANINDA SENİN ELLERİNLE YAPMAK İSTİYORUM HER ŞEYİ SENİNLE YÜRÜMEK SENİNLE KONUŞMAK SENİNLE PAYLAŞMAK SEVGİYİ VE.... SENİNLE YAŞAYABİLMEK HER ANI...

- HER BAKTIGIMDA SENİ GÖRÜYORSAM, HER İSİTTİGİMDE SENİ DUYUYORSAM, HER DOKUNDUGUNDA SENİ HİSSEDİYORSAM, Bu Seni ÇOK ÖZLEDİGİMDENDİR

- Kalk gel hangi uzak yerdeysen,erimeden karlar.gel gör daldaki beyazını soğunu havanın..Duy sesini yağanın,havadaki sessizligin sensizligini..Karlar erimeden GEL...

- AŞK DENİZİNDE YÜZÜYORUM, BOGULMAMAK İÇİN KULAÇLARIMI SIKLAŞTIRIYORUM,AMA NE FAYDA O DENİZİN İÇİNDE BOĞULUYORUM VE VE BİR BAŞKA ALEME GEÇİYORUMBU ALEMDE NE NEFRET NE İKİ YÜZLÜLÜK VAR.SADECE MASMAVİ DENİZİNDE AŞKIN VAR...

- SENI SEVDIM; GOZLERIN ICIN SENI SEVDIM; SOZLERIN ICIN SENI SEVDIM; GULUSLERIN ICIN SENI SEVDIM; KENDIMI SENDE BULDUGUM ICIN GORMEZ OLDU BU GOZLERIM,HER GECE SENIN ICIN AGLAMAKTAN; KALBIM IFLAS ETTI ARTIK,SUREKLI BU ACIYLA YASAMAKTAN....

- İçimden bir şiir yazmak geldi, Yazıyorum,çünkü seviyorum, Seviyorum,çünkü hissediyorum, Hissediyorum,çünkü yaşıyorum, Yaşıyorum,çünkü seninleyim!...

- Sabahları seninle dogar içimdeki güneşin,gülücüklerinle sıcaklıgımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım...Kaynagı sevgi olan ne batar ki hayatta ?

- Şu anda ağlıyorum ama sevinçten.. Niye mi??? sana sahip oldum için,sevgilim birtanem,minik kelebegim,aşkım,dağ çilegim....

- Soguk havalarda hiç üşümedim biliyo musun??? Hep senin sıcaklıgın ısıttı beni... sevginin sıcaklığıydı beni ısıtan.kalbime yazılmışsın bir tanem....

- ÖZLETİYOR SENİ BU YAĞMURLAR Burada yağmur yağıyor Aralıksız yağıyor günlerdir Ama sen yine de şemsiyeni Almadan gel ilk otobüsle Buğulanan camlara usulca Yüzünü çiziyorum ki yüzün Bir yağmur damlası olup Düşüyor yapraklarına gülün Güller de bozamıyor bu uzun Karanlık sessizliğini kentin Anılarını yitiriyor sokaklar Bezirganlaşıyor bulvar ışıkları Tarih de kekemeleşiyor bazan Ki o zaman aşktır tek bilici Aşksa yürümek gibi bir şey Duyabilmek kuşların gelişini Anısı bizsek eğer bu kentin Unuttuğu türküler bizsek Acıyı rehin bırakıp bir güle Anımsatmalıyız bunları bir bir Seni tanımadan önceBiri gelip sorsa ki sen hiç şiir yazdın mıGüler geçerdim Hep gülerdim sevda için şiir yazanlara Nasıl anlatılır derdim duygular-kağıt ve kalemle İnsan sevdiğini söylemeli göğsünü gere gereAma şimdi anlıyorum yazanları Ve sevgiliye yazılmıs sözcüklerinNe anlama geldiğiniÇünkü artık ben de yazıyorum Çünkü artık bende seviyorumVe işte bunu söyleyemiyorum Kağıt ve kalemin gözyaşı ile yapmış olduğu dansa Ben sadece titreyen ellerle eşlik ediyorum.

- Ben,Sende sevdim gülümsemeyi, Sende gördüm bakışların en derinini,Yaralı bir kuşu okşar gibi, usulca... Yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri sende duydum. Bu hasret kalmışlığımızı, gözlerinde parlayanyıldızlarla vurdum. Ben senin, o gamzeli gülüşlerine vuruldum. Kaybettiğim aşk anahtarını ben, senin yüreğindebuldum. Gamzeli gülüşlerine güldüm ben en çok... Bir de bana bakan minicik o kara gözlerine.Ben, bir tek sana güldüm içten, Bir tek seni sevdim, yürekten.Bir tek, seninle birlikte, başbaşa söylediğimiz şarkıyı doladım dilime.Ben senin gamzeli gülüşlerini sevdim, Öylesine içten, öylesine deli dolu, öylesine berrak........

- Sana öyle muhtacım ki, telefondaki sesine, erkeğim diyen diline, seni seviyorum diyen kalbine.. Sana öyle muhtacım ki o ufacık ellerine bana öyle bakan, dokunmaya kıyamadığım tenine...

- Birgün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, Bir gün gelipte ayrılacak olursak Aradaki mesafe ,yollar ve menziller Ne kadar uzak olursa olsun Sen yine de omzunu bir yokla Elimi yine orada hissedeceksin !!!

- Sen çatlayan dudaklarıma Bir damla su ıçimdeki yaşama Tutkusu Avuçlarıma düşen Bir kartanesi Sen Sevgilim, sevdigim,taptıgım HERŞEYiMSiN... Seni ne kadar sevdiğimi bilmek istersen Gökyüzünden düşen yağmur damlacıklarını Tek tek tutmaya çalış Tutamadığın her damla Seni sevdiğimin ispatıdır...

- Gerçek aşkı bana tattıransın Özlemle tanrıdan dilediğim, hayatımın anlamısın Gözlerinde içimin titrediği tek insansın Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin aşkım Sabırsız gecem, derin nefesimsin Sevgisine doyamadığım, en güzelisin en güzel çiçeğin Yaşama sebebimsin, herşeyimsin aşkım Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin tatlım Dalgın bakışım, buğulu gözlerimsin Yokluğuna dayanamadığım diğer yarımsın Yürek atışım, gönülden sevdiğimsin

- Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme , ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine baktığım herşey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret seninki kadar ölümcül olamıyor..

- Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, Bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

- Bu dünya yalanci bir dünyadir, gözleri görmeyen asik olandir, gördüklerimizin hepsi yalandir, Allah'im bu yolcuyu uyandir.

Arkamda tv önümde bilgisayar bir cumartesi daha bitmek üzere, tv'de serdar ortaç çalıyordu şimdi baktım nilüfer ve dünya dönüyor.. Kaç yıllık şakır belki bazılarımız hatırlamaz bile bu şarkıyı ama çok hoştu hadi hatırlayalım..

Dünya dönüyor
    Sen ne dersen de..
    Yıllar geçiyor farketmesende..

Çok güzeldi öyle değil mi bu şarkı bana yalnızlığı ve ayrılığı hatırlattı bu yüzden alttaki linkler bu şarkıya öz olsun..

•Oysa şimdi yalnızlığım yanımda, sensizliğin şarkısını dinliyorum. Seni sevmek yazılmış bana, dokunamasam da sana,ღღღ...SENİ ÇOK SEVİYORUM...ღღღ

.Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı ,Oyunların Adı "Aşk" Kaldı .../ Bense Çocuk....!

•Kendini kandırma kızım! Ne sanıyosun sen hayatı pembe bi eLbise mi? Bıkmadın mı etrafa Pembe gözLükLerLe bakmaktan Ya da poLyannacıLık oynamaktan? Geçmio işte acılar Kaç kez anlatıcam sana Bu işLer internet bağLantına benzer Bi koparsa kaLırsın ortada Ne o küçük hanım niçin bu yaşLar? Ağlama PaLyaço Makyajın Akar!

•En küçük ihtimalin bile değilken, en büyük yaram oluyorsun. Aldığım her nefes seni yüreğime, beni ölüme zincirliyor. Saate bakıyorum, akrep intihara geliyor.

•Beni acıtabilmek için önce nereye vuracağını çok iyi bilmelisin Nereye vuracağını bilmek için beni çok iyi tanımalısın Beni çok iyi tanıyabilmek için sevgilim olmalısın Sevgilim olman için seni çok sevmeliyim Yani; Yani seni çok seversem beni acıtabilirsin...

•Bir zamanlar neşem varDI. Hayata gülen gözlerim, Güzel konuşan Dilim, Herkese Sevgiyle yaklaşan bir kaLbim varDI! Ama şimDi ne neŞem, Ne güLen gözLerim, Ne SevgiyLe yakLaŞan kaLbim var! YanLIzCa agIr SözLerim, NefretLe bakan gözLerim, Kin DoLu bir yüregim var!

•beNi kaça böLerseN böL... yiNe seNi 2ye katLarım

•Çocukken sahip olduğum kırmızı rugan ayakkabılar onlar da senin gibi çok tatlıydılar ama canımı yakardılar acıtırdılar...

•Ben senin ilkokul yıllarında sık sık yere düşürdüğün kursun kalemin gibiyim! Dıştan bakıldığında sapasağlam, ama içi paramparça...

•Güneşin ateşinden çok suyun özlemi yakar çölü.

•Niceleri geldi neler istediler sonunda dünyayı bırakıp gittiler, Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de senin gibiydiler.

•Sözlerin Büyük Yüreğin Küçük.. yanlı$LarIn ÇOK Doğruların yok .. Kendine Göre Şanslısın Bana Göre Zavallısın!

11. Siraç

ßöö..!! | Mucks۵(: | کнıMαЯıcKکнєY! |

yakLa$ yamaCıma uLa$ amaCıNa!!

satıR satıR keNdimi yaRaLıy0oRm..!

üşüDüm üşüDüm yaNıyoRmMm..

aRtık qitmé démiCém zatéN iicé hazıRsıN ßu séFéR

esRarLa ba$LaDı qeCe..!
    aLkoLikmi saNdıN saDeCe..?
    $u 5'LideN 4 neFes aLıNca...,
    düNya oLuRuz büTüN qeCe...!

уüяєğỉмỉζ∂є тüκєимєуєи ∂σѕтℓαя,
    нαтıяı ѕαуıℓıя αяκα∂αşℓαя,
    вỉяℓỉκтє ρỉşтỉ ∂є∂ỉğỉмỉζ мєκαиℓαя,
    вỉя∂є Şα₣αĞα нαѕяєт ѕєv∂αℓαя καℓ∂ı вỉζє...

12. Siraç

Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri varki can vermeye değer!

Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, Bir özlem var içimde uçsuz bucaksız,Bir duygu var içimde dalsız budaksız, Birde sen varsın içimde unutulması imkansız...

Tutki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştümmü dağılırım, Düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm, Anlaki sen benim canımsın seni kaybettimmi Ölürüm...

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, Bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir. Ama ne çare birtanem ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana birtanem seni bir ömür boyu sevebilirim...

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum...

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım.Beni gel al burdan...

Solmadan gel artık aşkımın gülü, olsada konuşsa kalbimin dili küçücük dünyamda birbilsen seni görünmez yazıyla yazdım kalbime.

Behdanem benim..düşünsene bir kez dahi olsa.Dikenin güle,ipek böceğinin kozasına olan o büyük sevgisini.Uçurum çiçeklerinin yaşama inat koklanmıcaklarını bilerek her defasında açtıklarını.Ben de behdanem seni yüreğime can yazdım bir kere.O muhteşem sevgi ile yaşama ve sana inat..

Papatyalar var karşımda sarı sarı Tıpkı sana benziyorlar Sarı saçlarını hatırlatır bana.. Yeşil yaprakları da gözlerini Gülüşün geliyor aklıma Tatlı tatlı bakışın, ve sen; Sen yokettin beni Sensizliğin içinde bırakıp gittin..

Ellerim anladı tutmuyorsun..Gözlerim anladı bakmıyorsun.. Dudaklarım anladı öpmüyorsun.. Gidişini kalbime nasıl anlatayım, nasıl söyliyeyim ey insafsız sevgili ya durursa kalbim...

Sevmiyorum seni deseydin keşke Ta başından bağrıma taş basar seni unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla Aşkımla yetmedimi çektiklerim Dahadamı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep Seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim..

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende...

Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi.(SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi.(SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi.(SENİ UNUTMAYI)

Deniz sesimi duyarmı? dağlar dinlermi anlatsam seni? hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü? salarmı bulutları peşine ilgilenirmi rüzgar yardım edermi seni bulmama ???

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!

Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi...

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir...

Gül dediğin nedirki, Solar gider, Ateş dediğin nedirki, Kül olur gider, Gün dediğin nedirki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!!

Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

13. Siraç

içinde ateş olduysa bir az olsun tebessüm etmek istiyorsan sevgiline yazacağın iki özlem nickleri ile kendini ifade et.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanin birtanesi olmalı, o da senin gibi.

Çok büyük okyanusta bir su damlası olmak, Uçsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak, En önemlisi milyonlarca insanin içinden senin sevgilin olmak.

Dünyadaki en güzel seyi sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasil verebilirim ki?

Gece yarisi islak gözlerim, camda seni bekliyor, belki gelir diyorum. Hani bir sarkimiz vardiya, onu söylüyorum ve seni çok seviyorum.

Bir gün beni unutmayi denersen öyle biriyle unutki, sana savurdugum kursunlarin önüne geçebilecek kadar cesur, o gün seninle ölecek kadar Seni Seviyor olsun..!

Ay isignin aydinlattigi bir kumsala küçük bir dal parçasiyla seni seviyorum yazmak isterdim. Fakat sen hirçin bir dalga olup silersin diye korktum.

Kalbimde 3 çiçek yetistirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardin. Bana sadece biri kaldi, beklemek.

Her gün sevda çekipte gülünmüyor degilmi?Bir güzelden baskasi sevilmiyor degilmi?Seni asla unutamam,sensiz olamam diyordun,Hani bensizolurdun,olunmuyor degilmi?

Bir gün zaman kayar elinden tutamazsin. Sel gibi akan gözyaslarini kurutamazsin. Öylesine sendeyim, öylesine bendesinki Unutmak istesekte artik unutamayiz.

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasis gitmek istersen, yanima gelki sana sensiz yasamanin ölüm oldugunu göstereyimeuroalem.com

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun. Ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düstügüm o yer DUDAKLARIN OLSUN..!

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kirmizi digeri beyaz. Sen beni unutursan kirmizilar solsun. Ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Benim için hayatta iki sey önemlidir: Biri sen digeri özgürlügüm. Özgürlügüm için canimi, senin için özgürlügümü feda ederim.

Sen bendesin! Zira bendeki sen beni deli eden. Esirge gözlerini benden, istemem olmaz olasi bendeki fukara sevdasi! çok gelir, YETINEMEM!

Ask dedigin, dudaklarda kahkaha degil, gözlerde yastir. Maksat sevgili ugruna ölmek degil, ugruna ölecek sevgili bulmaktir..

Dün Çiçekçinin önünden geçerken bir gül gördüm.Dünyanin en güzeliyim diye haykiriyordu.Ogülü aldim.Ama en güzel oldu?u Yçyn de?ilde seni görüp utansin diye

Seni bulmaktan önce aramak isterim, Seni sevmekten önce anlamak isterim, Seni bir yasam boyu bitirmek degil, sana hep yeniden baslamak isterim..

Ilik bir rüzgar esti buradan, nerden geldigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen herseye dedi. Benimde aklima sen geldin çünkü özlenen sendin.

Ben kurak topraklara inat yesermis bi cicegim biliyorum ki bir gun baharlar tum guzelligiyle gelecek ve sen yagmur olacaksin.

Mutluluk, mesafeleri uzak da olsa baglar, yalnizlik sensizlik olunca gülen gözler aglar, senin adini duyunca yikilir karsimda tüm siradaglar

Duyguydu yillarca bozdurup harcadigimiz, sevgiydi gölgelerimizi kiskandigimiz, kaderdi pençesinden kurtulamadigimiz, mutluluktu tadina doyamadigimiz asktan da öte bir seydi adini koyamadigimiz.

Hüzünlü bir sonbahar aksami buruk bir yagmur tanesi olsam saçinin teline usulca süzülsem yüregine akmak istesem beni yüregine alir misin?

Yeryüzünde her askin gökyüzünde bir melegi varmis. Yeryüzünde biten her ask için gökyüzünde bir melek aglarmis. Sana söz bizim melegimiz hiç aglamayacak..

Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir, geçip giden zaman.

Bir gül olmak isterdim, dalimdan koptugum an yalniz senin için kopayim ve yalniz senin avuçlarinda solayim diye bitanem

Birgün gülen gözlerle bana geleceksin .Bana ben mi dünya mi diye soracaksin ben tabiki dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksin , bilmesinki bütün dünyam sensin gülüm.

Denizlerden kagit, yosunlardan kalem yaptim, her yere seni seviyorum yazdim, ama sen aptalsin, inandin, çünki ben seni sevmedim, sana taptim.

Yasamak özlemsiz, Özlem sevgisiz, Sevgide sensiz olmaz. Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sensizken seninle olmaktir

14. Siraç

kaH çıqaRım qökyüZüNé seyreDérim aLémi[​IMG]kaH inéRim yeRyüZüNé seyReDér aLém ßeNi.[​IMG]

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN [​IMG]

ßnm qöZümDé biR hiÇsin aRTıq - neFreDim aŞqımı aŞtı bu qeCé.[​IMG]

zamaN yaŞamaqLa baŞLar - yaşamaq zamanLa biTér.[​IMG]

oLSun vaRSın aH çeqinMe[​IMG]sen yiné yaLanLar söyLé[​IMG]yüRéq; paramparÇa zaTén[​IMG]derT deqiL.[​IMG]

uqRuna öLméqSe sevqimin kanıtı - vuR bıÇaqı açıDmaz canımı ![​IMG]

heRqés yaLan kiéé[​IMG] biZ mi qeRçeq oLaLım.[​IMG]

Sene 1865'di. Elektrik yoktu[​IMG] mum ışığında MSN'de muhabbet ediyorduk [​IMG]

GeL saLdır .. En fazLa boL pantoLonuma kemer oLursun - Etrafta ayLak ayLak gezme[​IMG]Konumun oLsun .. [​IMG]

saRan yoq yaraLarımı ßénim bu şeHirDé[​IMG]saqLarım düŞürmém yaŞLarımı gözLérimDe.[​IMG]

iNaNdıqım masaLLar ßiRér öyqü oLmuşLar.[​IMG]

iHDiyaCım vaR saNa éSqisinden daHa fazLa ![​IMG]

inSan kenDiné raĞmen - yaŞamayı biLméLi ßaZen . .[​IMG]

simsiyaH aLévLer qeÇior - dağıNıq yaLnızLıqımDan..[​IMG]

saRmaŞıqLar gibi sardıN qaLßimi <3

HUZUR buLmak İstiyorum [​IMG]GözLerimi Kapayıp [​IMG] Kimseyi Anmadan...[​IMG]

Rüzgar kadar serin[​IMG]
    Denizler kadar derin.

Senin en güzel yerin[​IMG]
    o güzel Gözlerin!...

ιηαт єтмє göкуüzü вєηιм кα∂αя αgℓαуαмαzѕιη!...

Sana sorsalar ONU unuttunmu diye[​IMG]
    evet ONU unuttum derken[​IMG]
    ONU yeniden hatirlarsin!

вαzєη вαzι ѕєуℓєяιη ∂єgєяιηι αη¢αк σηℓαяι кαувє∂ιη¢є αηℓαяѕιη...

αηℓαтαмαм уα$αмαη ℓαzιм! :)

Dilenci yollara ömrümü sadaka verdim!

güℓü ѕєνєη ∂ιкєηιηє кαтℓαηιя.кαктüѕü ѕєνєηє ναу вєє xD

Cilemse cekerim[​IMG]Kaderimse gülerim!...

Sabir aci ise[​IMG]meyvesi tatlidir!

Kel olsam[​IMG]sacimi ba$imi yolardim xD

"νє∂α zαмαηѕιz∂ιя"

Su kücügün[​IMG]sürahi büyügün [​IMG]

Sevme sevil! Aldanma aldat! Öpmeye gelince Tokadi patlat! [​IMG]

ωαяυм тυт ℓιєвє ѕσ ωєн؟!
    (a$k neden bu kadar acitiyor?!)

kimseLer umRumda deqiL [​IMG]

Sende Siyaha İhanet Et Gülüm ßende Matem KaLıCak .[​IMG]

düNya umrumda deqiL qi - havLayan köPéqLer umRumDa oLSun.[​IMG]

yazmak tarzım değil ! çizerim x) [​IMG]

iÇimdeqi sultanın yüZünü görméq isTer gözLerim <3

sén giDerSén - uyanıR koRquLar [​IMG]

15. Siraç

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє?.göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

Siz entel dantel işlerle uğraşırken biz arka sokaklarda racon kesiyorduk

Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan ufaktan ufaktan yol al

Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???

HaYaTıMıN GeRÇeK öYKüLeRiNe aYRıLaN Bi FiLMiN SouNTraCkiNdeiM.. ÖyLe BiR aN YaŞaDıMKi CeNNeTiDe HiSSeTTiM CeHeNNeMiDe...

Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

O melek yüzün, benim güleryüzüm.
    Şimdi geçmişim hüzün, sensiz yaşanmış her bir gün...
    Senden başka, artık düşemem aşka.

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........

aLoNe DaNcEr PuPpEt

╔╗ ♥
    ║║╔═╦╦╦═╗
    ║╚╣║║║║╩╣
    ╚═╩═╩═╩═╝
    coca cola reklamlarındaki penguen gibisin.Dört kapak versem gelir misin ??

» ßeny çekemeyenLer ''anten'' taKtırSıN « я&в мυѕι¢ ιη мє

-ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

Geçmi$imi çöpe Attmı..Karı$tırın özenTiLEr

-Ben ne erkekler gördüm....Gül gül öLdüm

ºº¢ığLığım boğâzımı késti, kânâ(yâ)mâDım
    -dé hâLindéyim âcıLârın.ººº

♣▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒♣

.......DÜş pé$indeySén düŞ pé$imé...

ßana Şımarık Diyenin DiLini Koparır,Eline Veririm !

Her AdımımDa DeriNe Ö.L.Ü.Y.O.R.U.M.. !

**Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn :d:d:d

erkekler kadınlar önce yaratılmış olabilir ama her şaheserden önce bir kabataslak vardır

acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir

yaLnızLıktan sessiz harfLeR seçeRsin…

BirRr köçüçük çocukK vaRmıshHh aLTına sıCar sıCar ağLarmıshHh

ßugünlerde yeni hobim seni üzmek artık zorum alış

aşqq her daqqa qıwırırr .. <3

taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

en qüseL çirqin bnmm varmı uLen..!!

Lคภєtlเ.ђคtยภ [Kan DamLar Dokunduğun YerLerden..!]

darĸneѕѕ qυenCн...

×●×●×эѕяђaяħєйqűѕ змǿ×●×●×

HaYaT mOtRoCk HaDi KuDuRoCk

SeytaNa SöLicEm ArtIk $u TüyüNÜ bEnDeN AlSIN

;×___;mëin asKiim;___×;´¯`»WiLL dich niiiie verLiern× (seni asla kaybetmek istemiom)

16. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Paylaşım için saol...

Bu Sayfayı Paylaş