Yağlıoğlu Çalışmalarına başladıMuş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan hemşehrimiz

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Asur-Banipal tarafından 6 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Yağlıoğlu Çalışmalarına başladıMuş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan hemşehrimiz konusu
    Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan hemşehrimiz Gençlik ve Spor İl Müdürü Süreyya Yağlıoğlu çalışmalarına devam ediyor.

Batman ve Mardin’de çeşitli süreler ile Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak başarıyla görev yapan Süreyya Yağlıoğlu Muş Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak çalışmalarına devam ediyor.
    Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü kapsamında, İl Müdürleri arasında yapılan yer değiştirme ve yeni atamaların kesinleşmesi ile birlikte daha önce Batman ve Mardin illerinde Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapan Süreyya Yağlıoğlu Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine başladı. 8 yıl Mardin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevi yapan Yağlıoğlu, görev yaparken birçok ilklere ve yeniliklere imza attığını söyledi. Yağlıoğlu, Mardin benim görev yapıp da ayrılmakta zorluk çektiğim yerlerden en önemlisidir. Görev sürem boyunca Mardin’e ve halkına yararlı olabilecek işleri gerçekleştirmeye çalıştım Bunda da başarılı olduğumu zannediyorum. Bundan sonra yeni görev yerim olan aynı başarılı işlere imza atmaya çalışacağım”dedi. Göreve gelmeden önce Muş’un sportif anlamdaki çalışmaları ve projeleri konusunda bir takım incelemelerde bulunduğunu belirten Yağlıoğlu, “Yaptığım incelemeler yeterli değil. Daha yeni göreve başladım ve gelecek ay içerisinde detaylı bir incelemede bulunacağım. Bir çok projeler de var kafamda. Ancak, bu konuları zamanla projeler halinde ortaya koyarak, sorunları çözeceğiz”dedi.
    Mardin’li olan 46 yaşındaki Gençlik ve Spor İl Müdürü Yağlıoğlu evli ve çocuk babasıdır.

Bu Sayfayı Paylaş