Yağlıbayat İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 11 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yağlıbayat İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu Yağlıbayat İlköğretim Okulu Hakkında - Yağlıbayat İlköğretim Okulu Tanıtım - Yağlıbayat İlköğretim Okulu Resimleri - Yağlıbayat İlköğretim Okulu İletişim

Yağlıbayat İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yağlıbayat İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yağlıbayat İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yağlıbayat İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yağlıbayat İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yağlıbayat İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okul 1954 yılında Yağlıbayat ilkokulu olarak açıldı. İlk bina devlet tarafından iki derslikli olarak yapıldı. 1975 yılında ek iki derslik yapılarak eğitim öğretime devam etti. 1995’te tamamen halk tarafından ayni ve nakdi yardımlar ile dört derslikli binası yapıldı.1997 de taşımalı eğitim projesi kapsamında eğitim öğretim yapılmaya başlandı. Halen taşımalı eğitime devam eden Yağlıbayat ilköğretim Okulu civar yerleşim yerleri olan Karadona Köyü, Aksaklı Köyü, Beşağıl Köyü ve Yaylaları Yellikuyu, İğmir, Yenikuyu, Hacımehmetler olmak üzere altı hattı olan taşıma merkezi ilköğretim okulu olarak eğitim öğretime devam etmektedir.

Yağlıbayat İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: YAĞLIBAYAT İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Yağlıbayat Köyü Karatay/Konya
    Telefon Numarası: 3323924220
    Faks Numarası: 3323924220
    E-mail Adresi:
    yaglibayatioo@gmail.com
    Web Adresi: - http://yaglibayatioo.meb.k12.tr

Yağlıbayat İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız