Yıldızkent İlköğretim Okulu Bilgileri Çerkezköy Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yıldızkent İlköğretim Okulu Bilgileri Çerkezköy Tekirdağ konusu Yıldızkent İlköğretim Okulu Hakkında - Yıldızkent İlköğretim Okulu Tanıtımı - Yıldızkent İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Yıldızkent İlköğretim Okulu Resimleri

Yıldızkent İlköğretim Okulu Tekirdağ Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yıldızkent İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yıldızkent İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yıldızkent İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yıldızkent İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: YILDIZKENT İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: İNONU MAH.YILDIZKENT EMLAK KONUTLARI

Telefon Numarası: 2827173636
    Faks Numarası: 2827173494

Vizyonumuz

Güçlü özgüven ve Kişiliği ile, Milli değerlerimizi koruyan; Başarıları ile her alanda fark yaratan bireyler yetiştirip ;

LİDER KURUM olmak.

Misyonumuz

Biz, öğrencilerimiz başta bütün okul toplumumuzun bilgiyi elde eden, onu kullanan, üreten ve paylaşmayı bilen bireyler olarak, yaşadıkları çağın sunduğu bütün değerleri benimsemiş, hatta aşıp çağ(lar)a yön vermeye ; elde ettiği bilgi birikimi ve sahip olduğu kendi milli ve tarihi öz değerlerini hazmetmiş bireyler olarak yetişmeleri için onların önünü açmak ve yeni ufuklara koşmalarına yardımcı olmak için varız.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş