Yıldız Teknik Üniversitesi Milli Saraylar ve Tarihi Yapılar Meslek Yüksek Okulu

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 2 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Yıldız Teknik Üniversitesi Milli Saraylar ve Tarihi Yapılar Meslek Yüksek Okulu konusu Milli Saraylar ve Tarihi Yapılar Meslek Yüksek Okulu iletişim - Milli Saraylar ve Tarihi Yapılar Meslek Yüksek Okulu tarihçe - myo - yıldız teknik myo - meslek yüksek okulları

Geçmişten günümüze yönetsel yapıların gelecek kuşaklara aktarılması kapsamında, yitirilmişlerden ayakta duranlara kadar korunmaları, yenilenmeleri ve bakımlarının sağlanmaları için gerekli yetişmiş ara elaman (tekniker) gereksiniminin karşılanması amacıyla;

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın 15.05.2007 tarih ve B.30.0.EÖB.0.00.00.03-06.02-1753-011688 sayılı yazısı ile kurulmasına karar verilen ve

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı (TBMM) ile Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü arasında 01.06.2007 tarihinde imzalanan protokolle; kurulması ve yürütülmesinde TBMM Genel Sekreterliği Milli Saraylar Daire Başkanlığı ile YTÜ arasında yapılacak işbirliğine ilişkin esasları belirlenen

Milli Saraylar ve Tarihi Yapılar Meslek Yüksekokulu, 2007-2008 eğitim-öğretim yılında toplam 2 program ve 40 öğrenci ile eğitim-öğretime başlamıştır.

34349 Beşiktaş - İstanbul / +90 212 383 70 70

http://www.mst.yildiz.edu.tr

Bu Sayfayı Paylaş